Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

autocalibracni HOTBED

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: autocalibracni HOTBED
October 29, 2013 11:50AM
jojo raptiku, to je fer ;-)

ale komerni nabidka to defakto nikdy nebude kdyz to bude open ;-) bud jen cena za kterou to muzem dodat hotovy a za kterou si to muzete postavit ;-)


Extruder open asi nebude, takze jsem ho poslusne hodil do komercnich nabidek ;-) snazim se ;-)
Re: autocalibracni HOTBED
October 29, 2013 12:01PM
on ten nazev toho podfora taky nezahrnuje jen komercni nabidky a poptavky smiling smiley

taky jde o to, co kdo poklada za komerci. pokud si chces brat priklad z CZFree fora, tak tam bylo komorce udajne skoro vse od nekoho, kdo malinko vybocoval z rady... se tam dokazali zhadat jak stado prezvykavcu muzskeho rodu...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: autocalibracni HOTBED
October 30, 2013 06:52AM
taky znam takovy fora ;-) btw brzy uz bude asi prototyp stolecku a vypadato ze i frezkovyho extruderu tak pak udelam videjko jak tiskarna frezuje tistak rampsu ;-)
Anonymous User
Re: autocalibracni HOTBED
November 08, 2013 02:25PM
stolecek bude brzy k dispozici na eshopu ;-) bodu tam i komplet plany ;-)

www.dronesolution.net
Re: autocalibracni HOTBED
November 08, 2013 09:18PM
Ve stoje ti tleskám, že se zabýváš vlastním vývojem. Je mi jasné, co za tím stojí práce. Ale měl bych trošku výtku k tvému e-shopu. Máš o většině výrobků žalostně málo informací, často bez fotek, nebo mizerné kvality. Vím, že i toto je o čase a práci (dělám do webu). Mě osobně jako potencionálního zákazníka to odrazuje.

P.S. a co česká verze shopu, není v plánu?
Anonymous User
Re: autocalibracni HOTBED
November 09, 2013 04:45AM
ahoj ;-)

eshop jede cca 48 hodin ted a velmi usilovne na nem pracujem ;-) fotky samozrejme udelame lepsi, a doplnime chybejici, jen to nejde lusknutim prstu ;-)

ps: az bude ta anglicka verze hotova vrhnem se na ceskou ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 11/09/2013 07:27AM by Zvire.
Anonymous User
Re: autocalibracni HOTBED
January 20, 2014 08:20AM
je mi lito ale tento projekt bude trochu zdrzen , pred 5ti dny vyhorela nase plovouci laborator ...
ale jiz tvrde pracujem na obnnove. vreteno i ostatni souvysejici veci ale byli pozarem zniceny.
kazdopadne jiz vyrabime nove. vim ze dost lidi na vysledek tohoto projektu ceka, proto to
zde uvadim , aby si nekdo nemyslel ze sme se na to vyflakli ;-)
na projektu se pracuje a rozhodne jej DOKONCIME , jen trochu pozdeji nez sme planovali ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 01/20/2014 08:20AM by Zvire.
Re: autocalibracni HOTBED
October 03, 2014 03:37AM
Quote
Zvire
bajn ja nevim jak u tebe ale ja osu z pouzivam pomerne zridka a i kdyz ji pouzijes, ma to docela velkej vliv na rychlost tisku. ! navic mam nastaveno ze osu Z vypinam kdyz se nepouziva ;-) podle me je proste leps mit rovnej stolecek ,, ato i z duvodu zminovane nastavby na frezku na pcb ;-) protoze frezovzat frezkou 0.3-0.5 sikmou plochu znamena ze ji oddelas ;-) nehlede na rovnomernej zaber frezky ;-)

majkl : delame to ze nas to bavi winking smiley takze ano, po odskouseni uvolnime hw i sw pod open licenci ;-)

Neodpustim si par poznamek:
Pokud rozdily v rozich nejsou jednotky mm, je sikmost frezovane plochy vzhledem k ostatnim nepresnostem (deformaci PCB ap.) naprosto zanedbatelna.
Navic freza kazdou chvili bere naplno i ve svisle ose jak se po spusteni zavrta do povrchu.
Sam jsem frezoval plosne spoje frezou prumeru 0,25mm (skutecne valcovou frezou, ne jen spickou, ktera udela stopu teto sirky) pri pouhych 30 000ot/min. a nevidel jsem jiny problem, nez omezeni rychlosti pojezdu.
A rovinnost jsem resil plovouci osou Z podle povrchu PCB, protože byl prostě krivy.
Vyhodou bylo, ze jsem nemusel resit ani softwarovou kompenzaci osy Z (proste zavazi bez pohonu), ani vyrovnani stolu.
Pro delty to ovsem neni :-)
Re: autocalibracni HOTBED
October 31, 2015 01:48PM
co by stalo to vretynko na PCB?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login