Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

pokus o novy model smiling smiley

Posted by raptik 
Re: pokus o novy model smiling smiley
September 12, 2014 02:27PM
Pěkný poznatek, taky budu přecházet na DRV8825 a krokování 1/32 smiling smiley tak uvidíme jak to dopadne, jinak se mi libí tvoje výplň jak je pěkně rovnoměrně vyplněna smiling smiley máš nějaký typ jak toho dosáhnout, protože mě se vždy vyplňuje infill podobně ale někdy začínájí mezi nimi být mezírky a taky na povrchu jsou takové jak drobky nebo jak to nazvat.. Něco jako písek naházeny po tom grinning smiley
Re: pokus o novy model smiling smiley
September 12, 2014 03:10PM
taky budu zitra prechazet na 1/32, tak jsem zvedav co to s tiskem udela. Hlavni duvod je, ale kvuli hlasitosti tiskarny.
Re: pokus o novy model smiling smiley
September 12, 2014 04:16PM
no vypln... smiling smiley skeinforge a laborovani v pluginu Inset s parametrem infill width over thickness... tenhle parametr ti urcuje, jak presne budou vlakna blizko k sobe.
zalezi na materialu, ale tak 4 tisky minimalne na to vyplejtvas smiling smiley plus jak moc si detajlista. ale da se s tim udelat peknej vzhled top vrstev a i jistota treba 5cm na vejsku s full vyplni aniz by si mel preplacano...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: pokus o novy model smiling smiley
September 12, 2014 04:20PM
no jak sem to rikal na prazske schuzce, je to znat a mam to i na extruderu smiling smiley

lip se nastavuje i davkovani, je to tizsi a plynulejsi chod a vic kroku na Z fakt neresim (i jinde) smiling smiley sice tam je 8000 kroku na mm, ale aspon mam relativne plynulejsi posuv a detajlnejsi volbu vrstev smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login