Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

3d pero (3D printing pen)

Posted by Bajn 
Re: 3d pero (3D printing pen)
February 12, 2014 04:12PM
Ahoj přátelé rád bych vám představil nové video s konečným produktem 3Dsimo a také ukázku jak vypadá jeho nový SW.
[igg.me]
Rozjíždíme novou kampan na indiegogo kvuli dotazům a žadostem zároven vám timto dávame poslední možnost pořídit 3Dsimo za zvýhodněnou cenu.
Na konci března bude prvních 1000 kusů. Osobně jsem velkým fandou 3D tisku a pokud si budete chtit otestovat 3Dsimo jen tak a popovídat si není problém muj email david@3dsimo.com.
Pokud jsem někoho zvás viděl včera na prezentaci v DOX tak děkuji za příjemné popovídání winking smiley
Re: 3d pero (3D printing pen)
March 11, 2014 02:09PM
Nevím, jestli jsem v dobrém topicu, ale žádné vhodné vlákno jsem pro to nenašel. Chtěl jsem zeptat: existuje nějaký český server, kde se píše o novinkách, nápadech a inspiracích, který se týkají 3D tisku?
Našel jsem pár adres, kde se pár věcí zmiňuje, ale je to takové - no - nekoncentrované.

Našel jsem:
[tech.ihned.cz]
[technet.idnes.cz]
[www.lovcisnu.cz]

ale to je tak asi všechno.
Víte někdo o něčem dalším?

Jarda
Re: 3d pero (3D printing pen)
March 15, 2014 04:43AM
Tohle fórum nebo jestli zvládáš angličtinu, tak obecné... lepší zdroj nemůžeš najít.
Re: 3d pero (3D printing pen)
April 30, 2014 04:30PM
Tak co 59kate na LIX Pen na kickstarteru?

Ja ho objednal tak uvidime kdy prijde, vypada lip nez 3d simo nemluve o doodleru nebo yaze.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 04:32PM by 999999333.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login