Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE RELEASED ;-)

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 05, 2014 08:56AM
chci tim rict ze ten srot co vydavas za obrabeci stroj , nestoji za rec :-) taky tim chci rict, ze kdyz nemas co rict ktematu ,mel bys drzet hubu .

taky bych rad, jako i jiny, kdybys me prestal napadat, proste me ignoruj a zavladne klid. ja budu ignorovat tebe a ty me !

ja sem u tebe amater a ty nerozeznas nastroj od stroje ! proste to ukonceme. O DS veci nemas zajem, ja nemam zajem stebou
o cemkoliv komunikovat... muzem to tak nechat , nebo pokracovat do nekonecna !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/05/2014 08:57AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 05, 2014 12:39PM
Quote
Zvire
no kdyby sis nes.al furt do huby, ty 3metrova frezo grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak by te ta uplavice presla grinning smiley

Se omlouvám všem, že do této "diskuse" zasahuji, ale podle mého názoru vaše komentáře už přesáhly míru toho, co je možné mezi slušnými lidmi připustit. A na toto forum chodí slušní lidé, a proto se prosím vyvarujte takových výrazů, tečka uprostřed slova to nespasí.
Navíc tímto způsobem zaneřáďujete fórum irelevantními posty, které již sklouzly z roviny "ad rem" do "ad personam" a to už je na chycení se za nos, minimálně.

Ještě jednou se omlouvám za off topic, ale nemohl jsem nereagovat.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 05, 2014 01:18PM
dobry den pane Dolecek ;-) docela bych se divil kdyby jste si neprisadil :-) pokud by jste diskuzy sledoval dele, vedel by jste ze tento "konflikt" trva jiz dele a meze slusnosti prekrocil uz davno :-) ovsem zacal mou scela nevinou poznamkou ze pokud ma nekdo po vytisknuti material krehky, je to rukama...
to zpusobilo velkou ranu v egu kikina a od te doby na me utoci VELMI nevybiravim a vulgarnim zpusobem. Ja tudis nevidim duvod proc neoplacet stejnou cestou :-)

Ale bylo mi jasny ze si prisadite, byla to jen otazka casu :-)

Edited 3 time(s). Last edit at 04/05/2014 01:37PM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 02:11AM
Tak si to oplacejte v PM a netapetujte to tu. Akorat nechapu Vasi poznamku k tomu ze ja bych si neprisadil. Mate problem s tim, ze musite vse otacet do osobni roviny?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 03:44AM
problem s tim nemam ;-) naopak si myslim ze zvasi strany jde spis o stiuch vuci DS nez vuci me :-) ale v poradku
pokud se nekdo vyjadruje slusne , ani mi to nevadi ;-) Uznavam ze se to s kikinem zvrtlo, ale uz sem mu 4x nabizel at to ukoncime
nereaguje na to ... takze mi nezbyva nez na jeho hruby pytel dal davat hrube zaplaty :-) taky me to netesi ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 03:54AM
jen pro ukazku , takto jedna kikin :

ja se nechytm zadneho stebla .... ja nejsem zadnej prizdisrac jako vy...
ja mam firmu nafutrovanou cnc masinama... Co mas ty ? plechovou kulnu a detskej soustruh ?
Chces valku ? neni problem .. zacni zavirat stanek...
v pristim tydnu rozjizdim seriovou vyrobu komponentu na reprap.. Nasadim pro cr takovy prodejni ceny za ktery to ty ani nevyrobis.... a budu takova svine ze matros odepisu v podobe srotu !!
uz jsem dohodnutej i s ultimachine ... za tu cenu berou vse..
moje jmeno je znamy jak v americe kam dodavam konstrukce na vyskovy budovy tak v rusku kde zase jedou monobloky na ropovody....


navic kdyz to berete takhle ... tak vasi tiskarnu mam sesroubovanou za 30 min...
v neposledni rade jeden jekl ma 210kg takze blba ironie... navic vy to ani nepostavite...

a muzes na me narazet ze stroj nazyvam freza.. nestydim se za to .. stejne tak jako kdyz rikam hranak misto ohranovaci lis....
vytisky ti dodam....


;-) na mou nabidku ze to ukoncime ;-)

vyrabej si co chces kikine :-D me je to fakt jedno ! scela jasne sem ti rekl ze si nic nedokazal v oblasti 3d tisku, a kritizujes nasi tiskarnu
scela ucelove ;-) proste jsem se dotkl tvyho ega, a nemuzes skousnout ze sem rekl ze neumis tisknout ;;-) stanek zavirat rozhodne nehodlam ;-) oznaceni stroje freza vypovida o tve odbornosti ;-)
stroju mame pomerne dost, o to peci nemej ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 04/06/2014 04:02AM by Zvire.
HB
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 03:57AM
Také se přimlouvám za slušnost...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 04:00AM
snazim se ;-) ale nekdy mi ty nervy proste ujedou no ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 05:01AM
Quote
Zvire
problem s tim nemam ;-) naopak si myslim ze zvasi strany jde spis o stiuch vuci DS nez vuci me :-) ale v poradku
pokud se nekdo vyjadruje slusne , ani mi to nevadi ;-) Uznavam ze se to s kikinem zvrtlo, ale uz sem mu 4x nabizel at to ukoncime
nereaguje na to ... takze mi nezbyva nez na jeho hruby pytel dal davat hrube zaplaty :-) taky me to netesi ;-)

Neni to z me strany mysleno jak stouch vuci DS ani Vam osobne, navíc Vás ani neznám. Jen jsem nahodu rozevrel topic, co tam je zas noveho a kdyz jsem videl ze to je jen dalsi ze serie prispevku typu "kdo z koho" Kikin vs.Zvíře, tak uz jsem prostě reagoval. To ze jsem zrovna přečetl a reagoval na Váš příspěvek, tak to byla náhoda...ty předchozí jsem opravu nestudoval, protože si opravdu nelibuji ve čtení nevraživostí. Víte, problém současné krize ve společnosti tkví v tom, že dost lidí má tendenci používat zlobu jako nástroj. Nemyslím si, že zlé se musí oplácet stejnou mincí. Nevede to k ničemu a ve finále už ani nevíte co bylo příčinou sporu, protože osobní rovina převažuje. A také si nemyslím, že člověk ukáže svou převahu tím, že přitvrdí slovník.

Je správné pokud lidé mají různé názory, ale důležité je aby se vedla debata o těchto názorech a nikoli o nositelích názoru. Mohu s kýmkoli nesouhlasit, ale opačný názor respektuji.

Více už se k tomu vyjadřovat nebudu, myslím že všichni cítíme, že toto je už uzavřená věc, diskusní fórum bude dále sloužit k výměně hodnotných informací mezi 3Dp nadšenci a že i vy učastníci osobního sporu budete spokojeni, když toto vlákno skončí tam, kde je jeho místo - tj. ve chlívku a už se k tomu nebudeme nikdo vracet. Co myslíte? smiling smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 06, 2014 05:09AM
ja sem plne pro, jen jakmile zalozim nove vlakno ohledne diskuze k DS EVIL FORGE , bude na 99% opet napadeno ;-) a pak je otazka casu kdy mi zas utecou nervy :-D nemam rad kdyz je se nekdo otira o neci praci, navic neslusne, aniz by neco obdobneho dokazal. Taky nehanim vas filament, forestovo hotendy, a spoustu produktu konkurence winking smiley Kikin se snazi ciste poskodit DS, pokud tahle aktivita zmizi, neni pro me problem delat ze neexistuje ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 08, 2014 06:23AM
Mně se to líbí. Je to vlastně takový vylepšený Rebel. Použití kabelových řetězů - super nápad. Jsou někde další fotky, či výkresy použitých plastových dílů, kde se dovím víc?

Edited 2 time(s). Last edit at 04/08/2014 06:24AM by aula.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 08, 2014 09:51AM
ahoj, vylepsenej rebel to fakt neni, toto oznaceni bych vazne nerad ;-) z rebelem to ma spolecny jen profily ;-) jinak je to naprosto jinej koncept ;-) ale podobnost je tam kuli tomu ze oba sou cartez a ze stejnych profilu no ;-)

jinak pro info klidne kontakt ;-) poslu ti PM ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 08, 2014 12:38PM
Óoooo, tak to pardon. Tak ono z těch fotek toho tam moc vidět není grinning smiley smileys with beer
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 08, 2014 02:08PM
v pohode ;-) jen na to upozornuju , aby se toho zas nekdo nechytl ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 09, 2014 05:51PM
omlouvam se za ne-novinky ted, ale dodavame prvni seriovy kusy a jetoho fakt hodne ;-) takze chvily strpeni, jak bude chvilka , postnu nejaky novy info ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 11, 2014 09:07AM
Tiskárna vypadá fajn, kdy vypustíš plány do světa? ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 11, 2014 11:31AM
plany asi nikdy , radi bychom udrzeli jednotny design EF, stavbare podporujem jak muzem, kdo si tiskarnu koupi ma pravi ji zreplikovat pro vlastni potrebu
ale uplne OPEN HARDWARE to zrejme nebude ;-) pokud mas zajem o nejakou formu stavby nebo koupe , staci napsat PM a pokrafem na skype ;-) neco stoho vyleze ;-) Je to i z bezpecnostnich duvodu vzhledem k planovane laserove nastavbe ;-) proste je toho vic ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 12, 2014 03:14AM
V tom případě by to vlákno asi mělo být přesunuto do Prodám, koupím a tak. Pro komunitu to nemá žádný význam, když je to komerční tiskárna (i když je to evidentně reprap).
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 12, 2014 05:32AM
no a to je spatne prave, komercni tiskarna to je ,tohle vlakno je urceno k diskuzi o jeji technologii ;-) Komunite to k nicemu scela jiste neni ;-) protoze
inspiraci z reseni os atp muze kazdej sosat jak chce ! ;-)

toto vlakno bylo zrizeno jako backside k tomu v koupim prodam, pac bylo pod trvalim utokem ;-) snad to neni zas tak veliky problem ;-) novy napad to rozhodne je ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 11:20AM
Ale pokud to je RepRap a komerčně se prodává, tak by měli být k dispozici výkresy součástek, ale to nejsou. A to je špatně.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 01:48PM
tak znova NENI TO REPRAP ! DS EVIL FORGE neni pod REPRAP projektem ;-) Je to komercni tiskarna ktera se umi replikovat ;-) jiste uznas ze kdyz neco postavim, mohu si svobodne zvolit licenci , pod kterou svou praci vydam ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/16/2014 01:49PM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 02:25PM
Ano, to samozřejmě uznávám. Ale pokud to není RepRap, tak proč o tom psát na Reprap foru...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 03:14PM
ono je to zakazany ? ja bych rekl ze smysl to ma , uz jen proto ze to muze nase reseni mohou nekoho jineho inspirovat k svemu reseni v ramci reprapu.
Nic mene bezne se tu resi maker boty, easy3dmakery atp ;-) proc by zrovna EF mela byt nekomu trnem v oku ? ;-)

kazdopadne mnoho nasich reseni AC REPRAP NEJSOU, mnoho lidi pouziva na REPRAPech. coz je dalsi duvod proc si myslim ze EF ma misto zde na foru,
nebot lide mohou srovnat funkcnost techto vyrobku ( ds hotend, filament drivery, trysky ) na reprapu a jejich domovske platforme ;-)

to preci neni zlocin ;-) vzdyt precen nikdo neni nucen cist nase vlakno ;-) kazde vlakno opatruju skratkou DS ;-) takze kazdy kdo si jej otevre vi do ceho jde ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 04/16/2014 03:23PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 03:47PM
Zvireci propaganda v podobe blabolu a zkopcenej veci...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 04:08PM
narozdil od tebe vyvyjim sve veci :-D a nesvaruju k sobe srot a nerikam tomu freza grinning smiley

ale na tebe uz reagovat fakt nehodlam ;-) zakomplexovanej chudak bude chudakem vzdy, a moje komentare na tom nic nezmeni !
takze pro tebe uz mam jen NO COMENT ;-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 04:22PM
Quote
Zvire
ono je to zakazany ?
No já nevím, ale podle pravidel fóra patří komerční příspěvky do bazaru winking smiley

Quote
Any post that is considered advertising in the general thread will be moved to the FOR SALE section.
viz: [forums.reprap.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 05:07PM
ale tohle neni KOMERCNI PRIZPEVEK ! ;-) je to prispevek tykajici se komercniho produktu to ano ;-) ale v otmto vlaknu ji nenabizim ! spis jde o postrehy lidi co se chteji vyjadrit k jeji konstrukci ;-) a zaroven pokecat proc sme zvolili to nebo ono reseni ;-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 05:13PM
hotovej pohadkar
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 16, 2014 05:22PM
upravim to napravou miru : pokecat skymkoliv jinym nez je psychicky narusenej kikin grinning smiley toto vlakno defakto existuje jen kuli nemu ;-) a nejvic jeho existence stve samozrejme jeho ;-) protoze stratil moznost spamovat to komercni ;-)

Aulo ver mi, nebyt kikina toto vlakno neni ;-)

koukam kikine ze ses do me fakt zamiloval ;-) jsem rad ze diky mejm vlaknum zvladas svou maniodepresi ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 04/16/2014 05:29PM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 17, 2014 01:26AM
Já myslím že by to mělo být přesunuto, zvíře tu propaguje svuj produkt tak by to mělo jít do komerčního. Taky je to podle mě morálně špatně, brát open source věci a dělat je closed source (viz jeho e3d a reprap). Všechno co zná se naučil v komunitě, ale když něco vytvoří, tak ani ránu :-). A neumí psát! Prosím už ho někdo zabanujte :-).
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.