Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE RELEASED ;-)

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:25AM
adresu mas na balicku ty debile , sam si mi ji posilal grinning smiley grinning smiley grinning smiley ty ses fakt prolhanej psychopat grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:27AM
DANE JAK TI MAM ODPOVEDET NA DOGMA KTEY OMYLAS FURT DOKOLA ???????????????

dals sem ti mnoho argumentu , ale tvoje odpoved je porad stejna, ja pisu blitky a ty meles jedno dokma dokola jak kafemlejnek !
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:29AM
Jedinej, kdo tu je schopen napsat tunu blitku na jednu jedinou vec jsi bohuzel ty. Takze tim s tebou koncim i mimo toto forum, uz me to fakt nebavi.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:33AM
dane z vytiskem v celku to snad nemyslis vazne !!!!!!! tys ji nevdotisk, ja ji ted tisknu , mozna z pla A TO HODNE MOZNA ! z abs naprosto bez sance !

Koukam ze mas novyho konicka napadat co reknu ;-) v pohode ! ale v celku z ABS JE TO BLBOST ! navic ani tak nejde o to jestli to jde, ale o to ze oba vime ze kdyby ji mel natisklou posle foto vytisku ane screenshot s GCODEM !

slicnout neco v celku a vytisknout je obrovsky rozdil, vhledem k tomu ze nevim jak bys tiskl klenbu v hornim patre celisti, nebo jak bys ty suporty pozdeji vundaval vzhledem ke krehkosti ty dolni je to nesmysl !
Natiskni to v celku a pak mel ;-)

ja neudrzim myslenku, a ty neustale meles dokola dogma o vecech ktery si ani neskusil viz 0.9/32 :-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:33AM
co jsem ti posilal ? ukecanku... stejny jako ze jsem prej psal "centimetry"........
pred x tydnama my prisel ten tvuj slavnej svitivej matros v krabici od lentilek ... myslis ze jsem si tu krabici dal do vitriny ?
je to sunt a chci ho vratit .. jen nemam duveru.. takze lepsi nez prijit o prachy z toho muzu tisknout "prototipy" ktery se nasledne vyhazujou ...

p.s. PVA je to co neznas...

lebka tisknuta z abs - pla nevedu .... a proc posilat nekvalitni fotku ? navic i kdyby byla kvalitni a ze zlata tak to neuznas....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 10:35AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:34AM
oki, placas dogmata, a pak se naseres, uzasnej pristup dane . Kdyz dochazej argumenty tak se naseru ;-) fajn ;-)
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:35AM
Zvire jsi opravdu VUL, sorry, ale nema cenu se o nicem s tebou bavit.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:36AM
zvire-mozna kdyby jsi prehodnotil svuj pristup k lidem bylo by to ok !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 10:36AM by Kikin.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:45AM
Kikine . Taky s tebou můžeme zahájit oficiální reklamační řízení. Pošli mi materiál,a peníze ti obratem pošleme z5 .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:48AM
prinosem by bylo kdyby jsi cetl pm....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:59AM
oki dane sem vul, ale kdyz proste na kazdej muj argument napises to samy a pak se divis ze ti opakuju zas to samy ........ to je zacarovanej kruh .
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:09AM
KIKIN: PVA SAMOZREJME ZNAM grinning smiley ale ty a 2 extrudery a kombinovany slicing ????????

HA HA HA HA HA

jeste si neukazal naprosto nic z tisku ! kombinovanej tisk je narocna vec i pro skuseny tiskare NATOS PRO PAKO :-D

ted mi vysvetli jak si za 12 hodin ( po tom co ses tam zapojil , vytiskl lebku, s PVA , ktery jen stredni cast trva pres 15 hodin grinning smiley grinning smiley grinning smiley

navic kdybys ji mel, proste das fotku , ale ty ji dat nemuzes, tak budes kecat okolo a hrat si na tiskare, pritom neumi natisknout ani razitko winking smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:16AM
kdyby jsi byl pozorny a mel dostatecny kohones tak bys chapal ze uz jsem ji tiskl pred mesicem !
je strasny jak neuznas vlastni omyl.....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:18AM
JOJOOOOOOOO pred mesicem si ji tiskkl a nemas jedinou fotku grinning smiley grinning smiley grinning smiley

jen ze sebe delej debila dal, zacinas me bavit grinning smiley

prvni prizpevek tam mas 16.aprila grinning smiley takze bud si vynalezl stroj casu, nebo se jmenujes LIBUSE grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 11:21AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:21AM
podivej se na fotky ..... posilal jsem ti i STL ...... v neposledni rade je tam datum kdy bylo vytvoreno ..... ty lamo !
- tobe nema cenu posilat foto nejakejch vyrobku ..... i kdyby byli ze zlata tak to neuznas a budes hajit DSsracky !
nejde o to kdy mam prvni prispevek ..... jde o to ze je datum vytvoreni souboru !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 11:23AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:32AM
NEPOSLAL SI MI NAPROSTO NIC !!!!!!!!!!!!
STL NEPOTREBUJU samozrejme ho mam kdyz to ted tisknu ! Umisti sem na forum tvoje fotky vytisku, je to tak tezky ????

Je vid ? kdyz clovek lze , casem se do toho zamota grinning smiley jen pokracuj, bavis me ;-)

O DATUM PRIZPEVKU JDE : !!!!!!!!!!!

protoze na thingiverze je 2 miliony obektu ! a mi sme se zacli hadat kuli teto lebce pred 2ma dnema. ALE TY ve sve nezkonale "MOUDROSTI"
jsi jej natiskl mesic dopredu ! grinning smiley grinning smiley grinning smiley PROSTE LZES !!!!!!!!! tohle musi bejt ted jasne kazdemu grinning smiley grinning smiley jsem rad ze je jasno grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 11:34AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:33AM
Tak ukaž všem,včetně mně ,jaký jsi tiskař. Rád se poučím .
Hele neblbni . Poslal jsem ti fakturační údaje o firmě,a ty nereaguješ . CHvástáš se výrobkama z tisku,ale fotky žádné . Reklamaci jsme chtěli řešit cestou dohody a společného koncenzu,ale není s tebou řeč . TAk co chceš ty hloupí hlupáku .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:35AM
v cem zase lzu ?
do ted mas vysvetlovat tvoje centimetry atd !!!
stl jsem ti poslal aby jsi pochopil ze je mozne tisknout jako celek .......

porad jsi trapnej jak pumpicka na tank......
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:36AM
milou - kdyby jsi cetl PM bylo by to jednodussi ......
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:41AM
Neustále lžeš . O ovšem . Údajnou strojařinu na mosgalu děláš v centimetrech , Neumíš tisknout , Neposlal jsi adresu pro fakturaci , Prostě nic z toho,co jsi tu quitoval sis neobhájil . Musíš být skutečně narušený , protože ze sebe vědomě dělat tukana snad není normální .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:46AM
jaky centimetry ? posles mi odkaz ??
psal jsem ti ze tvoje faktura kterou si mi nedal uz mi je k nicemu .. Kdyz uz hulis, tak aspon nefylozofuj !
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:49AM
Takze abychom to shrnuli, pro ty kterym se to nechce ani proletet ocima, coz naprosto chapu.
Dan: snazi se zvireti vysvetlit, ze jeho zminovane rozliseni nema az tak podstatny vliv na kvalitu tisku (neresi dalsi vlastnosti tiskarny, coz zvire neumi pochopit)
Milou: bohuzel se pridal na stranu spamovani v duchu zvirete. Skoda, mel dobre technicke pripominky.
Zvire: bohuzel neumi udrzet hlavu v klidu a aktualne se chova jako 5-lete dite
Kikin: plna huba kecu, ale bohuzel zatim nic nepredvedl. Taktez se chova jako 5-lete dite

Muj zaver:
Zvire: zkus se nad vsim v klidu zamyslet a rekni si, jestli ti to za to stoji. Kazis si svoji povest, uprimne ja byt novacek, tak od tebe za ty vystupy tady nic nekoupim.
Kikin: Zvire ma pravdu v tom, ze jsi mimo par fotek nejake garazove frezy zatim nic moc nepredvedl. Fotky stl souboru jsou vazne k nicemu, posli fotky vytisku a muzeme se v klidu rozumne bavit.

Panove kazdopadne oba upozornuji, ze vam davam par dnu na zamysleni a pak vam to tu zacnu ve velkem mazat. Nebude me potom zajimat, zda to byl nebo nebyl uzitecny prispevek.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:49AM
nic neřeš . v poho . Když budeš chtít reklamovat námi dodaný filament,tak není problém . Zahájím s tebou oficiální reklamační řízení .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 11:56AM
BAJNE: to prave neni pravda ! kdyby rekl dan ze microstep nema az tak zasadni vliv na presnost BUDU PLNE SOUHLASIT !!!!!!!!!!!!

jenze on tvrdi ze nema vliv naprosto na nic , vcetne presnosti , a ze jsme 32 microstep defakto pouzili jen kuli marketingu !

to je proste nehorazna lez !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 11:59AM by Zvire.
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:00PM
To Bajn . Tenhle názor tady už dlouho nezazněl . Já s tebou naprosto souhlasím . Nechci se s nikým dohadovat . Ale kikin se odírá i o moje produkty . Nelze s ním mluvit slušně . Taky bych se raději zabýval konstruktivní tvorbou. Pokud s tím něco uděláš,tak já už nenapíšu ani čárku mimo mísu . Slibuju .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:01PM
Ja budu pokracovat dokud zvire bude zvanit lidem ! psal jsem to nespocetnekrat !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:16PM
pokracuj grinning smiley jako tisk 25hodin za 12 grinning smiley pokracuj , delej ze sebe defo dal grinning smiley a hlavne dal nic neukazuj grinning smiley protoze tim si ziskas nejvic duvery grinning smiley ale ono
se tezko ukazuje neco co neexistuje ! grinning smiley
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:18PM
nad timhle uz premyslim taky...
pac me to nebavi uz procistovat...
kdyz ani jeden nedostane rozum, zacnu bejt nekompromisni


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:19PM
ceka se na tvuj rozum ZVIRE !!!
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 12:21PM
hmmm raptiku, ja zadam o pomoc pomerne trvale :-( vysledek vidis :-( znamena to ze na sebe musim nechat utocit , abych nebyl pod trestem ?
nejsem kristus :-(
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.