Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Náhodný oběv . Lesklí povrch

Posted by milou 
Náhodný oběv . Lesklí povrch
February 21, 2015 02:07PM
Zdravím printery .
Možná , že už to tu někde je , tak mně nekamenujte . smiling smiley
Kolega náhodně přišel na super věc . Asi v krámě neměli čistý aceton , tak koupil R 7003 technický . Namíchal si ABS juice , a napiplal na sklo . Celoplošný objekt obdélníkové základny cca 140x50 mm po vytisknutí sundal,s s ním i celou plochu juicu ze skla . Co je zajimavé je , že plocha výtisku ze spd byla extrémně plochá , a hladká . Struktura tisku byla vidět , ale mezery mezi vlákny byly vyplněné . Bohužel to tu nemůžu dát jako fotku , ale něco vytisknem . S čistým acetonem byla vidět na spodní straně drsnost naneseného juicu .

Edited 1 time(s). Last edit at 02/21/2015 02:08PM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
March 09, 2015 03:54AM
Dvě hrubky už v nadpisu? To si snad ze mě děláte legraci.
Jinak na povrchové úpravy používáme XTC-3D

[www.smooth-on.com]
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
March 09, 2015 03:32PM
JJAlec:tohle uz jsem videl pred nejakym casem a melo by to byt prodejne i v CR, mas nejake vetsi zkusenosti/fotky?
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
March 09, 2015 03:40PM
JJalec . Prooooomiň . To muselo být dočasné pominutí smyslů . smiling smiley K fotkám jsem se ještě nedostal . Kolega bydlí jinde. A ty jeho výtisky uveřejňovat nechce . Ten aceton je běžně k dostání . Jak dostavím tiskárnu , tak sem plesknu foto .


www.3d-konstrukce.cz
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
March 10, 2015 09:48AM
ten dotaz na fotky byl na JJAlec, nad tim vyrobem co tu daval link jsem premyslel uz drive, tak me zajimalo, jestli za to vazne stoji smiling smiley
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
May 14, 2015 01:37AM
Používáme to na prezentaci modelů pro zákazníky, úplně zadarmo to samozřejmě není. Jinak distributor pro čr je silikonycz. A nemusí to být nutně na modely z 3D tiskárny.
btw. na silikonechcz mají haldu zajímavých věcí na modelování a prototipování.
Re: Náhodný oběv . Lesklí povrch
November 01, 2015 05:24PM
ten povrch me zajima, pohledove strany bych potreboval co nejhezci. Zkousel jsem hledat nejake brouseni, lesteni, ale asi blbe hledam, nebo to nikdo neresi...

Jak to delate vy?


> Poseidon DUO, stavebnice - v zabehu
> Homemade Celohlinik - ve vystavbe
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login