Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

MatterControl

Posted by majkl 
MatterControl
November 15, 2013 04:45PM
Vypadá celkem fajn. Až dotisknu zkusim.

[www.mattercontrol.com]
dan
Re: MatterControl
November 15, 2013 04:57PM
Vypada zajimave, taky testnu grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: MatterControl
November 15, 2013 05:04PM
Po tom, co jsem vybral soubor s gcodem, tak mi jen a jen padá. Win7 / 64bit. Nemám co zkoušet sad smiley ale design hezkej.
dan
Re: MatterControl
November 15, 2013 05:25PM
No, podobna zkusenost, vlozil jsem do toho stl a konec, "aplikace prestala pracovat" sad smiley Mam to ted na win8 bez tiskarny, zitra zkusim win 7


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: MatterControl
November 16, 2013 08:52PM
Vymazal jsem adresář v Users\ucet\AppData\MatterControl. Tím jsem dosáhnul toho, že mi aplikace přestala hned padat.

Nahrál jsem STL (má to super 2D náhled).

Ale tím jsem opět skončil, nepodařilo se mi žádným způsobem připojit k tiskárně.

Takže zatím to posílám k ledu, než to nebude beta.
Re: MatterControl
November 17, 2013 04:13PM
Tak jsem to zkusil a podařilo se mi připojit k tiskárně. Zatím jsem tisknout nezkoušel.
Nicméně nestahoval jsem to z odkazu download (je tam verze 0.9.4) ale odtud (hned první odkaz "Download MatterControl-Windows") je tam verze 0.9.5 tak možná je problém v tomhle ;-)

EDIT:
Mno tak nic, začátek byl slibnej, ale poté co jsem se pokusil vložit STL tak to začlo padat, po smazání složky v appdata opět funguje. Nicméně zkusil jsem udělat update, ale nainstalovalo mi to zas verzi 0.9.4 confused smiley, takže přes problém s načtením STL se nedostanu sad smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 11/17/2013 04:27PM by Vinie.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login