Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Kolísání teplot Hotendu ...

Posted by Lukyn 
Kolísání teplot Hotendu ...
September 05, 2013 05:30AM
Dobrééj,
předevčírem mi z ničeho nic začaly docela brutálně skákat teploty hotendu... Kupříkladu teplota osciluje 15min okolo 230st. a pak najednou skoky na 270 - 190st. naprosto nahodile si začne lítat, chvíli se vyblbne a pak zase seká latinu.Půl dne dobrý a pak uprostřed tisku překročí max. dovolenou teplotu(275) tzn. hot end off a následně restart všeho sad smiley... Mám dva PC zdroje 9+11A takže šťávy dost a gábly jsou myslím taky v poho.Nedá se třeba nějak odhonit thermistor? a můžu zvýšit max. dovolenou teplotu na 300-320st. ?
Attachments:
open | download - Oscilace.png (147.2 KB)
Re: Kolísání teplot Hotendu ...
September 05, 2013 05:53AM
to sem resil taky a duvod byl spatne proletovani kabliku na spoji termistor kabel k andruinu... respektive, kablik se proste odpojoval jak se mu chtelo... a mam dojem, ze sem si tim ucpal trysku pac mi to jednou hlasilo i min nez bylo a ABS se mi tam pretavilo... tak bacha na to


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Kolísání teplot Hotendu ...
September 05, 2013 10:34AM
dal jsem novej a gut. starej ukazoval v klidu 300st. confused smiley
Re: Kolísání teplot Hotendu ...
September 05, 2013 12:17PM
duvodu muze bejt vic... nekde prelomenej dratek, nebo spatnej termistor...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login