Re: Jaký extruder? Tisk exturderu
October 26, 2013 07:03AM
no delam, ji drevenou, ale je pekne kriva kdybys mel nejakou lepsi nepohrdnu :-D ale ted mi jde o to udelat ten extruder at si mohu vse nemontovat a resit uz jen hotend a zapojeni zbytku stolku (schanim jeste kaptodovou asku a sklo :-D

jsem jak uz si jiste podnal do jiste miry nadseny amater ktery si pokoupil co da a ted to davam do kupy.
Ted aktualne treba resim pojezdy ale ten ale jeste ze sem si vsiml toho extruderu a nezasekl sem se az na konci to my me stvalo jeste vic nez ted kdy mam jeste hafo prace ale i tak bych ten plast na extruder mel tady a kdyz mam mit lepsi (metal je dle meho lepsi nes wade) dal bych si to dokupy .

Kdyby byl ten plast tedy treba jese dnes vubec bych se nezlobil :-D
taky si rekni cenu a kdyby to bylo rychli mozna by mohl byt i nejaky bonus v podobe treba vina :-D


nicmene kazdou radu uvitam a sem rad ze je tady nekdo z P4 doufam ze casem uz moc otravovat nebudu :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 10/26/2013 07:07AM by okoudous.
Re: Jaký extruder? Tisk exturderu
October 26, 2013 07:25AM
Bednu mám povedenou a kdyby nezabírala tolik místa na stole, nezbavoval bych se jí. Pokud se Ti bude líbit, je Tvá.
S extruderem si to bohužel asi představuješ trochu zjednodušeně. Pravděpodobně budeš potřebovat všechny díly, které jsou tadyhle zeleně, t.j.tělo, idler, držák hotendu, držák extruder a X-vozík s roztečí děr 30mm (MGS extruder jsem ještě nesestavoval, neznám nikoho,kdo by investoval do těch převodů).
Re: Jaký extruder? Tisk exturderu
October 26, 2013 07:35AM
jo vypada to tak ze to sou oni koukam ze jich je 5 sakra to je dost ne ? mam ale plast co sem si koupil na tisk tak ho mohu dovest.
Vubec ale netusim kolik je to na cas ten tisk takze predpokladam ze i kdybys byl super hodnej a super rychlej stejne vsechny dnes nevytisknes ze tzn kdy myslis ze by sem se mohl stavit ?
muj email [email protected](sem napis cenu za ram i tisk pls) kdybys mi chtel napsat :-D
Kdybys zmeril kolik ma ten ram jeste na sirku (drevenej) abych vedel ,stolek co sem si na tiskarnu vyrobil ma na sirku 49 cm delka 52 tak to by snad slo

jinak chtel bych to dale sestavit dle manualnu [78.47.92.212]
diky za zpravu

v priloze prokladam ofocene dily co my zbyly a vozik mam opravdu na WADE

nerad bych te tim ovsem omezoval

Edited 2 time(s). Last edit at 10/26/2013 07:46AM by okoudous.
Attachments:
open | download - zbyle dily.jpg (120.8 KB)
Re: Jaký extruder? Tisk exturderu
November 01, 2013 06:17PM
Ahoj mám hotend G3D a chtel jsem se zeptat jestli je to dobrá volba a jestli by byl problém tenhle hotend spojit s bez prevodovým extruderem?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login