Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm

Posted by milou 
Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm
July 13, 2015 04:56AM
Zdravím všechny printery .
Neustále se mi povoloval držák ventilátoru . A stahovat to bzuknou tak jemně,aby se nezastavil, a zároveň držel , je taky porod . Nenašel jsem googlem žádný chladič , na který by se dal jednoduše , pevně , a hlavně opakovaně přišroubovat větrák , tak jsem splichtil toto . Je větší , a i o něco těžší , ale na Rebelovi II jsem to nepoznal . Tisk stále super . Průměr chladiče je 35 mm . Axiální vývrty jsou kvůli zvětšení plochy chladiče , a komínovému efektu . Tady pár fotek .


www.3d-konstrukce.cz
Re: Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm
July 14, 2015 10:54AM
To je velice zajímavé řešení. Líbí se mi.
Re: Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm
July 14, 2015 02:24PM
Tisk ABS proběhl dobře , V týdnu zkusím PLA . Neustále se snažím udělat HE celokov, který bude schopen tisku z PLA . Jeden , HE mám hotový , ale není na něm integrovaný větrák . Prostě je potřeba solo držák větráku . Tak budu testit .


www.3d-konstrukce.cz
Re: Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm
July 16, 2015 05:55AM
Quote
milou
Tisk ABS proběhl dobře , V týdnu zkusím PLA . Neustále se snažím udělat HE celokov, který bude schopen tisku z PLA . Jeden , HE mám hotový , ale není na něm integrovaný větrák . Prostě je potřeba solo držák větráku . Tak budu testit .

No já od Tebe celokov mám a PLA jsem úspěšně tiskl, byť to bylo jen jednou. Tuším to bylo na relativně vyšší teplotu (225 - 230°C), ale bez problému...
Re: Chladič s integrovaným větrákem 30 x 30 mm
July 16, 2015 06:38AM
JJ . Mám hotendy na PLA , ale musí se na ně nasadit ten držák ventilátoru . Jsem zvědav , jestli bude aktivní chladící plocha dost velká , kvůli tomu prvnímu žebru , ikdyž je perforované .


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login