Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

3ventilatory na ramps 1.4

Posted by Ditr 
3ventilatory na ramps 1.4
December 30, 2014 07:07PM
Zdravim chlapi o ventilatorech jsem se tady toho moc nedocetl a zajimalo by me jestli jdou pripojit k ramps 3 ventilatory. jde mi o to ze jsem obednal all metal E3D hotend a docetl jsem se ze je treba jej chladit (ventilaror 1) pak bych chtel chladit i vytisk (ventilator2) a ramps (ventilator3) je tohle vubec mozne v kombinaci arduino rev.3 a ramps 1.4??
Re: 3ventilatory na ramps 1.4
December 31, 2014 03:26AM
Ventilator kterym chces chladit vytisk muzes pripojit na svorku D9, zalezi jak mas nakonfigurovany firmware. Ve sliceru si pak nastavis rizeni chlazeni vytisku podle svyho..Ja mam chlazeni Hotendu a Ramps pripojene primo na zdroj.
A nebo muzes koupit tohle [www.geeetech.com]

Edited 1 time(s). Last edit at 12/31/2014 03:27AM by PIMPin.
Re: 3ventilatory na ramps 1.4
December 31, 2014 04:20AM
firmware jeste nemam cekam na elektroniku z chiny ale uz se zajimam dopredu winking smiley at vim, taky jsem uvazoval ze to udelam primo ze zdroje mam tam 3vystupy 2mam obsazene a jeden volny
Re: 3ventilatory na ramps 1.4
January 01, 2015 08:24AM
Zalezi co budes mit za bord. Ja mam na rampsu primo piny pro ventilator elektroniky, e3d chladim ze zdroje a jak psal pimpin, pro ofuk tisku, pak zalezi na nastaveni firmwaru. V singl hotendu to je d9 a v dualu jinej pin.

Edited 1 time(s). Last edit at 01/01/2015 08:26AM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login