Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

počítačový zdroj

Posted by knezi 
počítačový zdroj
May 01, 2015 10:20AM
Zdravím,
stavím si RebeliXe. Sehnal jsem si starý počítačový zdroj, všechno mám zapojené. Firmware předpokládám správně [teplota termistoru funguje]. Ale nedaří se mi rozběhnout ten zdroj. Předpokládám, že se musí nějakým signálem zapnout? Jako u počítače, když zmáčknu tlačítko.
Mužete mi s tím, prosím, poradit? Tohle jsem ještě nikdy nedělal.
Díky,
Honza
Re: počítačový zdroj
May 01, 2015 10:32AM
Omlouvám se,
už to mám.
viz [github.com]. Stačí propojit COM s PS_ON#
Re: počítačový zdroj
May 01, 2015 04:00PM
Quote
knezi
Omlouvám se,
už to mám.
viz [github.com]. Stačí propojit COM s PS_ON#

jestli mas ramps, tak ten ma i na ovladani ATX zdroju pin, pokud budes mit pripojene usb, elektronika pojede a gcodem muzes zapinat a vypinat zdroj...
ja to mel ovladany v start a end gcodech... pred tiskem se automaticky zap zdroj a po tisku vyp... smiling smiley

ted uz atx nepouzivam - nejsou moc delany na tento typ zateze a zatim sem byl linej udelat si ovladani pres rele winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: počítačový zdroj
May 02, 2015 04:52AM
Nejdřív chci, aby to aspoň tisklo smiling smiley. Každopádně díky za radu, RAMPS mám, tak to určitě vyzkouším.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login