Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pomoc s identifikací součástky

Posted by Echo419 
Pomoc s identifikací součástky
August 20, 2014 11:52AM
Zdravím, mám tu jednu prosbu
Potřeboval bych zjistit jak se součástka, kterou mám v příloze jmenuje, či nejlépe kde ji sehnat. Má za úkol držet bužírku, kterou je veden filament k tiskací hlavě na mojí delta tiskárně. Při údržbě se mi podařila zničit korunka, která je uvnitř, a fixuje onu bužírku na místě tak, že se zařízne do její stěny zvenčí. Další foto mohu dodat.
Předem Vám všem děkuji, lepší foto ještě mohu dodat.

Edited 1 time(s). Last edit at 08/20/2014 12:04PM by Echo419.
Attachments:
open | download - soucastka.jpg (353.2 KB)
Re: Pomoc s identifikací součástky
August 20, 2014 12:46PM
Je to spojka která se používá třeba na hydrauliku nebo na vzduchové hadičky. Dá se pořídit třeba v obchodech s díly na kamiony, nebo někde kde prodávají hydraulické hadice a tak. Já ji kupoval tady: [www.adip.cz]
Re: Pomoc s identifikací součástky
August 20, 2014 01:24PM
Zde je detailnější foto:


Re: Pomoc s identifikací součástky
August 20, 2014 04:45PM
Je to nástrčná spojka, pokud máš filament 1,75mm tak je to na 4mm hadičku, už jen stačí zjistit co tam je za závit, podle obrázku to vypadá jak trubkovej závit. Používá se to na pneumatiku, na hydrauliku jsou jiný spojky. Sehnat se dá všude kde mají věci pro pneumatiku, ale i hydrauliku, cena je od pár korun pa pár stovek ;-) záleží na co narazíš thumbs up
Re: Pomoc s identifikací součástky
August 20, 2014 04:55PM
Super, nástrčná spojka, to jsem potřeboval zjistit, našel jsem díky tomu přesné označení: Přímé nástrčné šroubení-venkovní závit. S tím si už poradím, jenom přeměřím původní. Díky moc!
Re: Pomoc s identifikací součástky
August 28, 2014 06:29AM
tohle mi taky zamotalo hlavu. jednak pro to snad neexistuje jednoznacne jmeno, kazdy tomu rika jinak smiling smiley ja to nakonec sehnal v obchode Kovaz v pardubicich, kvalita super ale cena "taky". navic kazda masina ma jiny system bowdenu, ja mel M5 zavit a 4mm trubku.

ponauceni - nevytahovat teflon ze spojky ale pokud je treba tak vysroubovat celou spojku i s teflonem! ty zuby jinak hrozne trpi a je otazka casu nez se zlomi.
Re: Pomoc s identifikací součástky
November 06, 2016 05:16AM
A co tohle. Jinak na ebay v poho.
[epesairsoft.cz]
[www.ebay.com]
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login