Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Závitové tyče

Posted by ispex 
Závitové tyče
October 30, 2014 02:56PM
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat kde kupujete ROVNÉ závitové tyče na tiskárny? Mě se jedná hlavně o M5, protože ve většině železářství, co jsem navštívil, tak buďto nevedou, nebo jsou nehezky prohnuté. Nejlépe Praha. Díky
Re: Závitové tyče
October 30, 2014 04:14PM
www.akros.cz Tam mas komplet nerezovy material.
Re: Závitové tyče
October 30, 2014 05:08PM
ja osobne jsem si rikal, ze nebudu kupovat co si predtim nevosaham a mazal do bauhausu spinning smiley sticking its tongue out
no a bylo to na cca 15-20 minut, mel jsem v ruce skoro vsechny co tam meli, abych vybral ty nejrovnejsi cool smiley a nakonec se daly najit smileys with beer
Re: Závitové tyče
October 30, 2014 06:23PM
Bobici - tak to jsi měl kliku, nebo s tím v bauhausu zacházejí v rukavičkách smiling smiley Já jsem byl v hornbachu a prohnutá byla každá a cena taky nic moc...
Zmurko - nerezové jsem původně nechtěl, ale pokud budou rovné, tak mi nic jiného nezbude.
Re: Závitové tyče
October 31, 2014 07:55AM
A není 5 málo Čechove smiling smiley
Re: Závitové tyče
November 02, 2014 06:39AM
Myslim ze kdyz mas dobre postavenou tiskarnu tak nejaka prohnuta M5 nevadi,v tehlech obchodech je to neuveritelne drahy zavitove tyce jsou korunove zalezitosti.Spis bych se zameril na matice,ktere by meli bejt z bronzu,jenze se neda koupit,jedine si ji vyrobyt nebo nechat udelat.
Re: Závitové tyče
November 02, 2014 09:18AM
Mám matice 1cm vysoké.
Jsou to upravené distanční sloupky.
A menší prohnutí opravdu nevadí. S obyčejnými AL pružnými spojkami se Z osou žádný problém.
Ten nebyl ani když jsem tam měl gumové hadice smiling smiley akorát to motor při vyšších rychlostech Zka protočil, takže spojky jedině doporučuju.
Re: Závitové tyče
November 24, 2014 02:13PM
ja nakoupil v Ostrave v elektroskladu maji M5 M6 M8 a M10 atd atd vsechny krasne rovne
Re: Závitové tyče
December 03, 2014 03:47AM
Baumax, nerezové tyče, cena jako prase ale zase v sobotu večer smiling smiley
Re: Závitové tyče
December 05, 2014 04:01PM
ja byl vcera hornbach pro hladke 8cky ty hovada chteji 175kc za metr grinning smiley takze u me to resi ferona zavitovky nerezove tam nakoupil kolega za 2 kila vsechny potrebne
Re: Závitové tyče
December 06, 2014 08:20AM
sou to zidaci grinning smiley , do tehlech obchodu chodit jen kdyz maji vsude zavrino.Maji to vychytany napr. sadrokartonovy desky jsou o par kacek levnejsi,ale ty veci co k tomu patrej rastry,srouby,atd. jsou 2xdrazsi smiling smiley
nebo cfl zarivka do lampicky cca 120kc a v elektru za56kc...

Edited 1 time(s). Last edit at 12/06/2014 08:22AM by paklic.
Re: Závitové tyče
December 07, 2014 04:09AM
ja te pani naferovku rekl at si to za tu cenu strci nekam odpovedela mi ze nejsem prvni grinning smiley co ji tam stim posila grinning smiley
Re: Závitové tyče
January 10, 2015 02:25AM
Ja tyce bral v kondor.cz - jsou ve Sterboholech a levni. Jenom ja stavim rostock, takze bez zavitu...
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login