Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pružinky - Extruder/Heatbed

Posted by Neon3 
Pružinky - Extruder/Heatbed
July 23, 2014 05:00PM
Ahoj všem,
už dost dlouho v okolí sháním vhodné pružinky, co by se dali použít do extruderu a pod heatbed, ale bohužel neúspěšně sad smiley A tak bych Vás rád poprosil o pomoc, radu, kde by se dali pružiny sehnat, klidně i na nějakém shopu a nejlépe nějaké ozkoušené, u kterých jste si jisti, že fungují. Extruder mám originál, co je na Rebelixu. Klidně bych i od někoho odkoupil, pokud má doma a mohl by je postrádat. Kontakt na mě: SZ nebo tom.havlan@seznam.cz. Předem moc díky. Tomáš H.
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 24, 2014 06:52AM
Třebay tyhle smiling smiley Mám je doma a nevypadají špatně, ale ještě jsem to nestihl dát na tiskárnu. smiling smiley Takže ti nemohu dát 100% echo, že to bude sedět na 100% ale myslím si že by měli sedět v pohodě smiling smiley

odkaz: http://aukro.cz/tuha-vetsi-pruzina-pro-pritlak-dratu-reprap-3dtisk-i4398116584.html
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 24, 2014 07:09AM
Na direct drive extruder s 1,75mm filamentem to podle mě bude krátký...
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 24, 2014 03:25PM
Poslán mail. Někdy jdou, když má člověk štěstí, sehnat v menších železářstvích jako náhradní díl na "něco" smiling smiley


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 24, 2014 04:11PM
Nejsou krátké na výšku mají 25mm a v průměru 8mm. Takže myslím si že budou dostatečně velké.
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 24, 2014 04:54PM
Na extruderu RebeliXu jsou použity pružinky s délkou cca 13 mm a vnitřním průměrem cca 3,3 mm, takže jsou na M3 šroubek.


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 26, 2014 04:36PM
Ak je to aktualne, tak som mal podobny problem...nakoniec som zasiel do predajne autodielov a tam som zohnal pruzinky pouzivane do brzdovych valcekov napr. skoda felicia alebo favorit alebo take nieco. Staci opytat pruziny do brzdovych valcekov a predavajuci bude vediet smiling smiley Dira je idealni na sroubek M3 a pouzivam ich ako na stolek tak na extruder.
dan
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
July 26, 2014 05:06PM
Tady [www.webareal.cz] si snad nemuzes nevybrat winking smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: Pružinky - Extruder/Heatbed
August 03, 2014 05:27PM
Opožděně díky všem smiling smiley Pružinky nakonec sehnány od jokejoke a fungují krásně! Ještě jednou dík
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login