Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Uplný začátečník

Posted by Jelen 
Uplný začátečník
December 07, 2015 08:47AM
ahoj,
nevím jestli to sem patří, ale zkusím to.
pořídil jsem si z alli tiskárnu Hesine I3 ( M505)
vše jsem poskladal a zapojil.

první zjistění je, že levý motor vynechává - dočetl jse se něco o napětí na desce ale vubec nevim co mám delat sad smiley
další věc nevím jak provést kalibraci atd

poradí mi prosím někdo ?

děkuju
Re: Uplný začátečník
December 08, 2015 01:48AM
Tak se mi vse uz podarilo, jen bych potreboval poradit s kvalitou tisku.... Testovaci objekt ktery byl k tiskarne se vytiskl bez problemu, ale kdyz jsem zkusil neco sveho, tak kvalita nic moc... Nejaka rada?
Diky
Re: Uplný začátečník
December 08, 2015 07:52AM
Jelene,
zkoušej to dál.
smiling smiley

A teď vážně: pokud nepopíšeš nebo nepřidáš fotku toho "nic moc", těžko ti může někdo něco konkrétně poradit. Tiskárna je poměrně exotická, majitelů v ČR asi moc není, takže konkrétních zkušeností pro ni asi taky moc ne.
Re: Uplný začátečník
December 13, 2015 08:05PM
Zkousim a uz tisknugrinning smiley konecnesmiling smiley

Jen jedna neduha u tisku abs.... Material se mi pri tisku na dvou stranach krouti.... Odlepi se od podlozky a nadzvedava se......nevite cim to muze byt ?

Quote
jirpil
Jelene,
zkoušej to dál.
smiling smiley

A teď vážně: pokud nepopíšeš nebo nepřidáš fotku toho "nic moc", těžko ti může někdo něco konkrétně poradit. Tiskárna je poměrně exotická, majitelů v ČR asi moc není, takže konkrétních zkušeností pro ni asi taky moc ne.

Edited 2 time(s). Last edit at 12/14/2015 08:02PM by Jelen.
Re: Uplný začátečník
February 02, 2016 02:55AM
ahoj,
mám dotaz k nastavení 3D tiskárny.
Vše probíhalo docela dobře, stavba i kalibrace os, ale ejhle první tisky dopad jako „kejdanec“ plastu.
Přenastavil jsem nějaké hodnoty a zkušební kostka už měla tvar jakoby kostky jenže jednotlivé vrstvy se nanáší blízko a tím tryska rozmačkává hotovou spodnější vrstvu.
Re: Uplný začátečník
February 03, 2016 04:45AM
Quote
cliffi
ahoj,
mám dotaz k nastavení 3D tiskárny.
Vše probíhalo docela dobře, stavba i kalibrace os, ale ejhle první tisky dopad jako „kejdanec“ plastu.
Přenastavil jsem nějaké hodnoty a zkušební kostka už měla tvar jakoby kostky jenže jednotlivé vrstvy se nanáší blízko a tím tryska rozmačkává hotovou spodnější vrstvu.

1) kalibrace davkovani extruderu probehla??? tzn. 100mm zatalci 100mm fillamentu
2) kalibrace slicovaciho programu probehla???

vice nez 90% problemu s davkovanim je prave nesplnenim jednoho z techto bodu smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login