Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Díly k objednání

Posted by slimr 
Díly k objednání
August 11, 2011 12:57AM
odkazy na možnost objednání dílů pro REPRAP
Re: Díly k objednání
August 11, 2011 12:59AM
reprap-parts.cz zaregistrovat se a objednat přes dotaz na produkt

Edited 2 time(s). Last edit at 09/03/2011 03:12PM by slimr.
Re: Díly k objednání
November 21, 2011 07:56PM
Kompletní sada plastů na průšu i s díly na extruder 1700,- ;-)
K objednání
December 16, 2011 09:57AM
Ahoj nadšenci,
rád bych se zeptal, zda nevíte o nějaké sadě, jež obsahuje úplně všechno. Popravdě mám totiž trochu strach pouštět se do té elektroniky sám.
Díky...
Re: Díly k objednání
April 13, 2012 01:49PM
lukas, tak kup elektroniku ako kit, a zbytok si postav sam..
Re: Díly k objednání
June 07, 2012 08:14AM
Mám podobná problém s elektronikou, kde bych ten kit tak našel?
Re: Díly k objednání
June 07, 2012 10:54AM
Ahoj,
elektroniku seženeš třeba zde :[reprapworld.com]
pokud samozřejmě chceš Ramps. Jinak mohu po dohodě dodat oživenou a vyzkoušenou Ramps 1.4 i s ovladači motorů, Arduino Mega 2560 i s mnou upraveným firmwarem Marlin přímo pro Ramps s Reprap Průšou (http://tommyc-reprap.blogspot.com/2012/03/panelmax-tutorial.html), můžeš si snadno připojit displej 20x4 a rotační kodér a kontrolovat a nastavovat mnoho údajů na tiskárně včetně tisku z SD karty.Osobně mám toto v provozu.Samozřejmě mohu i dodat plasty
na Průšu. Používám verzi s lineárními ložisky LM8UU a popř. pomohu sehnat tato ložiska za "normální" cenu.

Ahoj
Re: Díly k objednání
June 08, 2012 02:42PM
Tak Ramps 1.4 maji na [shop.snailinstruments.com]
K tomu je potřeba dokoupit Arduino třeba zde za pěknou cenu: [www.czechduino.cz]
A 4x driver pro motory, například také zde: [shop.snailinstruments.com]

A elektronika je vyřešena ;-)

Motory jsem si objednal zde: [www.hqsystems.cz]
Nejsou zdaleka nejlevnější, v Zapp automation je mají mnohem levněji, ale je to v Anglii a doprava 800,-.
Re: Díly k objednání
June 08, 2012 06:03PM
Ahoj,
motory mám Microcon (330kč bez dph), komplet elektronika z [reprapworld.com] Ramps,Arduino,i drivery Tě vyjdou levněji.Nakupoval jsem u nich již několikrát a bez problémů, za pár dní dorazí balíček.Jinak můžeš si koupit samotný tišťák a Ramps si osadit, všechny součástky jsou u nás běžně k sehnání a není to vůbec žádný problém (i v SMD).Na ebay koupíš Arduino MEGA 2560, kolem 23USD i s dopravou. Už jsem jich takhle koupil několik a vždy naprosto bez problémů. Můžu Ti doporučit prodejce, jestli chceš. Obecně mám lepší zkušenosti s nakupováním v zahraničí než u nás.A to nejen díky mnohem výhodnější ceně.
Re: Díly k objednání
June 08, 2012 07:56PM
zdarec...
co si myslite o tomhle kompletu?

[www.a2aprinter.com]
s postovnym cca 12700Kc

btw. prodava tu nekdo nejaky vytiskly veci ? (mimo samotnejch dilu tiskarny)
de mi treba o to, jestli se da "komercnim " tiskem pokryt naklady na tiskarnu alespon ..

dik za info
Re: Díly k objednání
June 09, 2012 04:18AM
Ahoj,
musíš ještě počítat s dph, které Ti "asi" vyměří celníci. Jinak třeba "vitamíny" si pořídíš v každém lepším železářství za pár korun. Samozřejmě pokud chceš komplet "stavebnici" tak to je něco jiného. Např. jako zdroj stačí použít starší zdroj z PC
(v poho mám 200W).Osobně jsem sháněl na více místech. Koukni na www.emakershop.com. spolehlivé nakupovávní (osobně vyzkoušené) a zajímavé ceny. Komerční využití tisku? No záleží na kvalitě, ale dá se.
Re: Díly k objednání
August 05, 2012 05:12PM
Ahoj, přidávám svojí nabídku - pro zájemce vytisknu sadu plastových dílů, prusa i s extruderem, po dohodě možno i jiné verze. Pište na mail.
Re: Díly k objednání
August 06, 2012 10:09AM
Pokud máš problém s elektronikou tak doporučuju koupit nějakou hotovou spájenou, za ty nervy při pájení ty peníze navíc nestojí :0) Aby sise vyhnul clu, kupuj z EU. Osobně jsem nakupoval z grrf.de a xyzprinters.com, ale já to pájel sám. Jo a počítej s tím že je lepší koupit vše u někoho naráz. Na západ od našich hranic nás pořád mají za opice na stromech a ak je k nám dražší doprava... (rovnou můžeš třeba koupit i nějaký materiál na tisk). Co jsem koukal tak když někde nabízeli te elektroniku spájenou tak většinou chtěli +14dní navíc na dodání.
Re: Díly k objednání
August 22, 2012 03:37PM
Ahoj. Asi před 14 dny jsem seřídil a rozchodil Průšu. Rád bych poděkoval všem za posyktnuté rady. A protože ho "zajíždím" nabízím vytisknutí plastových dílů v provedení dle dohody. Jsem od Prahy, ale dá se poslat kamkloliv. pište prosím na e-mail.
Re: Díly k objednání
September 01, 2012 11:47AM
Ahoj všem. Tak tiskárna vypadá rozchozená a pokud by měl někdo zájem, tak mám k dospozici vytištěnou jednu sadu v provedení na ložiska LM8UU. Když tak dejte vědět.

Edited 1 time(s). Last edit at 09/01/2012 11:48AM by mkfloria.
Kde koupit plasty?
September 22, 2012 10:18AM
Rád bych si si postavil Prusu. Mám v plánu objednat RAMPS, Pololu na Gadgets3D.com a "Arduino" v DX, vitamíny, řemínky a ložiska v nějakém kamenném obchodě, krokové motorky tady. Jsou nějaké lepší možnosti? Dále bych se také chtěl zeptat, kde koupit vytištěné části a díly pro extruder. Děkuji za odpověd.
Re: Díly k objednání
September 22, 2012 04:16PM
Ahoj,
mohu Ti dodat kompet dily i na extruder. Viz PM co jsem Ti odeslal
Re: Kde koupit plasty?
October 07, 2012 03:21PM
Ahoj mám vytištěné komplet plasty na průšu. Stačí mi napsat na forrestg@seznam.cz
Re: Díly k objednání
November 28, 2012 04:24PM
Zdravím, rád bych koupil plastové díly na Průšu, ale 2000kč, jak se prodávají na netu mi přijde trochu moc, tak kdyby někdo tisknul levněji, tak se určitě domluvíme. Nejlépe Praha.
Re: Díly k objednání
November 28, 2012 04:31PM
Re: Díly k objednání
January 29, 2013 10:01AM
Cau, nasel by se u Tebe cas a chut pro me vytisknout par dilu na extruder. Ten stary se rozmrdal:/ a co ted dal.?? grinning smiley.. Podklady dodam (.scad .stl), plast pripadne takysmiling smiley. Potrebuji to co nejrychleji, penize nejsou problem ,p

predem diky s pozdravem Ruzicka
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login