Show all posts by user
nákup, prodej, reklama
Page 1 of 4
Pages: 1234
Results 1 — 30 of 99
It is not .exe file. You must use comand line for Windows and you must have install python.
by
janickaaa1919
-
Experimental
I wrote script for Windows.
just:
C:\Python25\python c:\RepRap\printcore.py COM3 c:\RepRap\Predmety\1mmsquare.gcode
first is path for python, second is path for script in python, third is use port, fourth is path for gcode.
Script printcore is in annex.
by
janickaaa1919
-
Experimental
Jak to dopadlo s tim srazem?
by
janickaaa1919
-
Obecné
No sem stoho spojování aktuálně jelen.... Budu to řešit až to budu mít předsebou
by
janickaaa1919
-
Mechanika
Za kolik prodavate celkovou sadu tištěných dílu i s extruderem... Kdybych se nedostala k té moji první tiskárně...
by
janickaaa1919
-
Mechanika
Ja mam doma svářečku tim to spojit nejde?
by
janickaaa1919
-
Mechanika
Tak to je hodne v klidu pocitala sem kolem tisicovky Děkuji
by
janickaaa1919
-
Mechanika
Jj první už je ve světě... Platila ji škola, takže už je to majetek univerzity... A ted mi to doma chybi tak si musim postavit jednu na doma Za kolik cca vyjdou ty al profily nevite nekdo?
by
janickaaa1919
-
Mechanika
Zdravím ve spolek
Tak chci postavit tiskárnu číslo 2. A koukám na toho rebela. Zkoušeli jste někdo použit jen tu kontrukci odsud a zbytek stejně jak u Pruše iterace 2? Jako stejný zdroj (PC), tryska... atd...?
by
janickaaa1919
-
Mechanika
A ted pro laiky.. kde ten ram se da sehnat.. kde mi to tak zpracujou...a ta spodni deska muze byt snad zase ze dreva ne?
a za kolik se cena za tohle pohybuje...
Díky
by
janickaaa1919
-
Prodám, koupím / komerční nabídky
Možná Vám tam udělám dámské zastoupení
by
janickaaa1919
-
Obecné
Ja jsem z Frýdku - Místku
by
janickaaa1919
-
Obecné
chlazení? nemám žádné chlazení
by
janickaaa1919
-
Problémy
Tak dospěla jsem k tomu, že mám už jen prostředek špatně, nevíte jak to vylepšit?
Přikládám foto
by
janickaaa1919
-
Problémy
zkousela jsem.. uz davno. nepomohlo
by
janickaaa1919
-
Problémy
Nikdo neumí poradit? sem fakt zoufala
by
janickaaa1919
-
Problémy
když mi to u té píšťalky tiskne špatně tu vrchní vrstvu neměl ste někdo taky ten problém?
by
janickaaa1919
-
Problémy
layer height: 0.3mm
mám m8 používám Klimenta a mám tam hodnotu 3200/1.25 ale to by mi nedelalo neplechu jen na tech poslednich vrstvach ne? kdyby to bylo spatne tak to nevytiskne zbytek dobre snad ne?
by
janickaaa1919
-
Problémy
byla to posledni vrstva... to co si psal vim... prvni vrstvu jsem vyresila tak ze jsem dala trysku jeste nize at to ten plast uplne rozplacne.. ale vrchni mi to pořád dělá ty mezery Extruder jsem testovala.. davkovani plastu jde dobře... kdyz vytisknu čtvereček 2x2 tak to ty 2cm ma z obou stran, takze b kalibrace mela byt taky ok.. zkouším ještě přidávat to množství plastu.. znova.. po kousíčkác
by
janickaaa1919
-
Problémy
jj to vím, že pak to netiskne plně.. nevím zda to půjde z té fotky vidět.. prostě jsou tam mezery tady je příklad
by
janickaaa1919
-
Problémy
Tak šroub už je asi v pohodě.. dala jsem asi už 4. a zvýšila jsem teplotu... kroky jsem měřila.... kdž dám posun 10mm posune se 10mm takhle jsem to měřila... zvláštní je, že mi prostě nesedí jen ty šikmé vedle sebe a rovné jsou v pohodě když dám více plastu tak se to sice spojí ale jde vidět že toho plastu je tam moc a je to takove zgichané už jsem s toho úplně zoufalá..
by
janickaaa1919
-
Problémy
Ta,k chyba je asi ve sroubu chvili mi to tiskne a pak se sroub vyreze do vlakna a vlakno se uz netlaci dal.. nevite co stim? neresili ste to nekdo uz?
by
janickaaa1919
-
Problémy
no ja sem to zvetsovala a ono to tisklo hrubo ale vrstvy nebyly u sebe. delalo to hroudy
by
janickaaa1919
-
Problémy
Opravdu se to nikomu nestalo?
by
janickaaa1919
-
Problémy
Tak to bohuzel nepomohlo.. mezi sikmymi carami jsou mezery nevite co stim? pridani ubrani plastu nepomuze, snizeni velikosti vrstvy taky ne
by
janickaaa1919
-
Problémy
Kterou hodnotou v tom klimentovi měním prosím ty otáčky na 1mm vlákna.
Děkuji
by
janickaaa1919
-
Problémy
Hi,
I have Arduino.
Gcode program doesn´t work.
addressed to someone?
thank
by
janickaaa1919
-
Experimental
Nikdo opravdu nevíte? Potřebuju to k bakalářské práci a nevím si rady
by
janickaaa1919
-
Software
No takhle vše fungovalo jak mělo.. a pak sem vyměnila ten soustružený šroub v extrudéru a začlo to dělat tohle.. Protože ten předchozí šroub měl malé zuby a ucpávaly se. Tak se udělal nový šroub a dělá to tohle.
by
janickaaa1919
-
Problémy
I druhá vrstva je špatně přikládám obrázek čtverečku.. jinak aby extruder dafkoval vice plastu tak se to nastavuje na Filament/Diameter ne?
by
janickaaa1919
-
Problémy
Page 1 of 4
Pages: 1234