Nechci zakládat nové téma, přilepím to sem. Z ničeho nic, při oživování tiskárny (REBEL 2, RAMPS, MEGA),kdy všechno šlapalo, se děje tohle: Připojím-li silové napájení k RAMPS, ztratí se USB připojení. Nic jsem neměnil (kromě toho, že jsem trochu motal kabely - ale po kontrole to vypadá, že jsem nikde nic neodpojil) a předtím to normálně fungovalo. Teď to vždy "zamává" s USBčkem. V RAMPS mám (zaby Kubicq - Elektronika