RepRap/tr

From RepRap
Revision as of 12:31, 22 August 2013 by Elmek6 (talk | contribs) (Created page with ''''RepRap''' insanlığın ilk genel amaçlı kendinden-türetebilen üretim makinesidir. RepRap masa üstü kullanımı için serbest bir plastik obje yazıcısıdır. Zaten Re…')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

RepRap insanlığın ilk genel amaçlı kendinden-türetebilen üretim makinesidir.

RepRap masa üstü kullanımı için serbest bir plastik obje yazıcısıdır. Zaten RepRap'te bir çok plastik parçadan oluşmaktadır ve RepRap yine kendisi bu parçaları ve kendi RepRap oluşturma kitini yazdırabilir. Parçaları birleştirip yine bir RepRap yazıcı elde edebilirsiniz bir arkadaşınıza verebilirsiniz. Ayrıca kullanışlı bir çok materyal yazdırabilirsiniz. RepRap bir türetim makinasıdır, ve her kesim için çok faydalı olabilir. Siz de kendinize hitap eden bir çok şeyi bu yazıcı ile üretebilirsiniz.

RepRap.org bir topluluk projesidir. Bunun anlamı bu site de dahil herşeyi düzenleyebilirsiniz, daha iyi hale getirebilirsiniz, kendinize ait yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

Topluluk portalımızda daha fazla bilgi bulablir ve girişimimize sizde dahil olabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz, sol tarafta bulunan İçerik listesinden daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Diğer dillerde hazırlanmış içerikleri görebilirisinz. RepRap ilk düşük maliyetli 3B (3 boyutlu) yazıcı projesidir ve açık kaynak (içerik) olarak oluşturulmuştur, çok geniş çapta üne ve üyeye sahiptir.