Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

nové české uložiště 3D modelů

Posted by RFranta2 
nové české uložiště 3D modelů
August 25, 2014 05:56AM
Zdravím,
delší dobu jsem pracoval na open source projektu, stránce, kde bychom si mi Češi mohli ukládat 3D modely k vytisknutí, ale také sdílet články a videa.
Celý projekt je převzatý z anglického projektu bld3r.com (se svolením autora), dalo mi to trochu práce s překládáním,
ale hlavně hodně práce s integrováním diakritiky. tak budu rád, když se sem podíváte: www.cool3D.cz
a řeknete svůj názor, Stránka nemá žádný komerční účel, neplánuju nic prodávat (možná kdyby v budoucnu tvůrci 3d souborů projevili zájem prodávat své modely, tak bych o tom přemýšlel)
, je to jen místo ke sdílení souborů v ČR ale také ke sdílení článků a videí z jiných webů, takže by mohla sloužit jako dobrý rozcestník, pro českou 3d tisk (reprap) komunitu,
sám jsem zvědaví jestli bude mít stránka využití.

Roman

P.S. Kdyby měl někdo zájem se podílet na programování nebo nějak jinak napište na coolprogramming zavinac email cz
Re: nové české uložiště 3D modelů
August 25, 2014 12:59PM
Super, již jsem registrován cool smiley Taky něco z mých "povedených" výtvorů vložím , na thingiverse jsem si netrouf smoking smiley

PS: po registraci to nahlásilo chybu, ale registrován snad jsem; po uploadu to hlásilo chybu, ale nahrálo se; nepovolilo mi to poslat soubor .FCStd (FreeCAD)

Edited 1 time(s). Last edit at 08/25/2014 01:27PM by Bobici.
Re: nové české uložiště 3D modelů
August 25, 2014 02:03PM
Díky za zprávy,
o chybě při nahrání programu (Ukáže se error, ale vše funguje) vím, zatím řešení neznám.
O chybě při registraci nevím, pokud si to ještě pamatuješ napiš přesně jakou chybu to napsalo, díky yawning smiley)
Funguje jen .STL
Jseš první zaregistrovaný (kromě mě). Gratuluji grinning smiley
Re: nové české uložiště 3D modelů
August 25, 2014 02:06PM
Viděl jsem držáky nůžek a hůlek, paráda žes tam dal i fotky thumbs up
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login