Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

[flame] původně: HOTEND

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
[flame] původně: HOTEND
September 28, 2013 12:00PM
Vyrabime CELOKOVOVY hotendy, ktere byli v ranne fazy inspirovany designem E3D. Vse z evropskeho materialu 1. tridy , zadna cina

Velmi privetiva cena ;-) 1000kc, Baleni neobsahuje termistor, topny telisko a vetrak ;-)

baleni obsahuje:

kompletni kovovy hot end
volitelnou trysku ( 0.30-0.50 )
drzak na vetrak 30x30


mozno dodat i komplet se vsim a smontovane, pak cena dohodou ;-)

kdo ma zajem pisnete na mail p.cz@seznam.cz

taktez mozny prodej i samostatnych trysek ;-)



edit by Raptik : na prani autora zmenen text dle autora

Edited 2 time(s). Last edit at 11/15/2013 06:51AM by majkl.
Re: HOTEND
September 28, 2013 12:40PM
Nějaké fotky by nebyly? smiling smiley
Anonymous User
Re: HOTEND
September 28, 2013 05:21PM
dokoncujem prvni serii ;-) az to dodelame fotka bude ;-)
Re: HOTEND
September 29, 2013 06:38AM
Fotky by to urcite chtelo. Odkud jste ?
Re: HOTEND
September 30, 2013 04:59AM
Trošičku změna co do průměrů trysek . Mám objednány vrtáčky na trysky 0.14 0.15 0.20 0.25 . Ty ostatní platí taky . Odpoledne sem se zvířetem hodíme fotky z první minisérie.


www.3d-konstrukce.cz
Re: HOTEND
September 30, 2013 01:13PM
zítra dorazí materiál,a vrtáčky na trysky. složený hotend na fotce má trysku větší,a je ilustrativní . Zítra udělám pár trysek a vyfotím. Snad se zvíře nebude zlobit ,když to tu dám za něj.smiling smiley A ještě chladič

Edited 1 time(s). Last edit at 09/30/2013 01:16PM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Attachments:
open | download - kostičky.jpg (153.6 KB)
open | download - složený hotend.jpg (147.7 KB)
open | download - chladič.jpg (149.9 KB)
Re: HOTEND
September 30, 2013 04:33PM
vypada to dobre, ale mam pro vas postreh, co vam tam rozhodne schazi je heatbreake spolecne s mezerou mezi chladicem a heatblockem. Diky tomu vam bude podle me zbytecne utikat teplo z heatblocku do chladice a zaroven se vam bude material natavovat zbytecne vysoko.
Potrebuje vas hotend aktivni chlazeni?
Re: HOTEND
September 30, 2013 05:38PM
Jo, vypadá to nějak na těsno, nebo přímo spojené. Jak dlouho souvisle a jakou rychlostí tím tiskneš?
Re: HOTEND
September 30, 2013 05:56PM
taky bych rek, ze tam neco chyby... pokud je to podle planu e3d: [e3d-online.com] a e3d docs. nebo mate heatbreak prilis zasroubovan


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: HOTEND
October 01, 2013 03:25AM
Ano . On je head blok jen příliš přišroubovaný ke chladiči . . Jde samozřejmě povolit,a udělat tak mezeru . Na rychlost tisku se musíte zeptat Zvířete . Já jsem (jen vyráběl ) . smiling smiley Dnes mi konečně dorazí materiál na trysky,a vrtáčky .
Re: HOTEND
October 01, 2013 11:12AM
Přidávám novou fotku trysky. zítra budu vrtat.
Attachments:
open | download - tryska výrobek.jpg (101.3 KB)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 09:19AM
uuuuuuuuuuuf uzjsem tady, takovou lavinu vzkazu jsem necekal ;-)

Takze ja ziju nasvy lodi , momentalne v recku, a kolegu technika a vyrobu realizujem v cechach, konkretne v Krnove ;-)

Miloua zastrelim pac nectemaily, MEZERA TAM NENI PROTOZE PAKO UDELAL KRATKOU TRISKU :-D

ale to jed oprava na minutu ;-) takze zadnej strach mezera budeeeeeeeeee ;-) uz ho nahanim ;-)
Re: HOTEND
October 02, 2013 10:15AM
To mi zní, jako když jste s tim ještě nezkoušeli tisknout smiling smiley
Re: HOTEND
October 02, 2013 11:08AM
Takže toto je konečná podoba hotendu.
Attachments:
open | download - složený hotend 2.jpg (101.6 KB)
Re: HOTEND
October 02, 2013 02:20PM
uz to vypada lepe, ale porad to je dle meho dost blizko, melt zona bude dle meho zbytecne velka. Kolik je to mm od sebe?
a jak dopadly testy? jake rychlosti, teploty a chlazeni jste dosahovali?
Otazkama nic nevytykam, jsem rad, ze i ceska komunita se rozrusta o podobne veci. Spis jen na co si dat pozor smiling smiley
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 02:46PM
hele ja s tim tisknu ;-) teplota chladice je uplne v pohode, ale je to celokov takze na nem jede na drzacku vetrak permanentne ;-) drzacky mam ja tady v recku, posilam lukasovy co nejdriv ;-)
dan
Re: HOTEND
October 02, 2013 02:50PM
Jakou rychlosti s tim max. tisknes a s jakou tiskarnou a extruderem? Jakou mas akceleraci na X ose?


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 02:55PM
cose tyce rychlosti, tak ja tisknu spis na kvalitu nez na rychlost ale i tak sem neco skusil, nemam jeste tak dobre skalibrovano, ale pokud jde o teplotu hotendu ubec to sni nehlo ;-) ted sem preinstalnul z linuu na wokna, takze misto skeinforge mam slic3ra a jeste si na nej zvykam ;-)
ale vzhledem k tomu ze triska topi fakt pekne, si myslim u nekoho kdo je zkusenejsi nebue z rychlosti zadnej problem ;-)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 02:58PM
ja fakt zatim eperimentuju, az budu mit nejaky presnejsi cisla , rad se podelim ;-)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:03PM
mi si dali za cil hlavne udelat hodne jemnou trisku, ted kdyz uzmamesvuj hotend, zacnem makat na co nejemnejsi trisce ;-) uvidime kam az to dozenem ;-)
asi siumite predstavit co je to vrtat vrtakem 0,15 :-D lukas by mohl vypravet :-D :-D
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:05PM
DAN: mam napad napis mi nejaky hodnoty , ktery by ti vyhovovaly, ja je prdnu do kompu a skusim jak to tiskne ;-)
vysledky by sme meli mit jako Jhead , takto zas neprehanej ;-)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:17PM
jooo nekdo se tu ptal na cem tisknu, tak mam PrusaMendel i2 ;-) kterou si prubezne upravuju a zlepsuju ;-)

fw marlin ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 10/02/2013 03:19PM by Zvire.
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:25PM
no, mam doma 0,35, 0,4 a 0,5 a mam pocit ze ten 0,35 se lame jen od letmeho pohledu grinning smiley jeste sem ho nepouzil, mam ho jen pro pripad nouze smiling smiley

Zvire Wrote:
-------------------------------------------------------
> mi si dali za cil hlavne udelat hodne jemnou
> trisku, ted kdyz uzmamesvuj hotend, zacnem makat
> na co nejemnejsi trisce ;-) uvidime kam az to
> dozenem ;-)
> asi siumite predstavit co je to vrtat vrtakem 0,15
> :-D lukas by mohl vypravet :-D :-D


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:32PM
hele ja mam 0,4 a prijde mi to dost hruby ;-) chtel bych neco fakt jemnoukyho na krabicky z logem a tak ;-)
vsak mi to delame jako eperiment ;-) tak uvidime co s toho vzejde ;-)
jinak lidem zatim delame verejne 30 a vic dokud nebudem mit nejaky schpny vysledky z mensima ;-)
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:37PM
pan je detailista, co??? winking smiley
jako kdyz to pak nastavis, tak proc ne, ale nekde o tom uz diskutovali a nak muze bejt problem plast tim protlacit... a hlavne si ji asi snadneji pak ucpes


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:40PM
ted sem udelal test richlosti, to byl for :-D accelerace 5000 rychlost 80mm/s :-D ale preskocil my zub na ose y, mam stolecek s ocelovou deskou takje trochu heavy :-D rychlost stejnai pro prvni vrstvu !!! :-) tryska naprosto bezproblemu, stolecek ne no :-D

jinak detailista ani ne , ale stve me ze pismenka z 0.4 vypadaj proste spatne ;-)

z nastavenim se zatim peru, ale zapal je a to je hlavni :-D :-D :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 10/02/2013 03:42PM by Zvire.
dan
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:49PM
Rychly tisk nutne neznamena, ze musi byt nekvalitni. Zajimaji me ryclosti 100 - 150 - 200mm/s popripade jestli ti i2 zvladne i vic.
Pri 0.3mm ci mensi trysce uz se znacne prodluzuje doba tisku (u mensi nez 0.3 uz je spis nutnosti pouzit 1.75 filament) a jedine, cim to muzes kompenzovat je preve rychlost a obre nastaveni generatoru G-kodu, popripade i firmware.
Bohuzel se slic3r je to asi utopie, nezbyde nez jiny generator G-kodu, ale to uz je jina vec.
Nebo teda aspon napis, pri jake rychlosti teda tisknes kvalitne a pokud mas treba i nejaky obrazek toho tisku s nastavenim rychlosti ve slicru.

Edited 1 time(s). Last edit at 10/02/2013 03:52PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:54PM
dane ted skousim 80mm accelerace 5000 ale muj stolecek to neda, je moc tezkej , tak to musim trochu sundat ;-)

ale triskabyla naprosto v pohode ;-)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 03:59PM
hele dane , ale klidne ti muzem poslat hotend na testy kdyz budes ochoten si zaplatit postu ;-)
Anonymous User
Re: HOTEND
October 02, 2013 04:09PM
tak 60 / 3000 stolecek dava , udelam video ;-) triska uplne v klidku, chapu ze to neni takovej big speed, ale dokud neudelam novej stolecek lepsi to nebude :-D kazdopadne to neni chyba hotendu ;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login