Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE ..... coming soon

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:05PM
jojo , proto si tu zatim odprezentoval velky KULOVY krome odpaleny detsky raze z plastu ! FAKT SUPER A UZ DI NEKAM !
nebudu uz reagovat naprosto na nic co napises ! hotovo !


O hlavnich si to napsal ty ty ichtyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napsal si ze moje svitivy abs je spatny ze znej nejdou tisknout hlavne na zbrane , a ze uz si to zjinyho udelal ! ty mas bud schyzofrenii , nebo navstevujes lecbu elektrosoky !

mam pro tebe navrh , na agresivni povahu existuje od stredoveku jisty postup , jmenuje se lobotomie ! pokud si ho nechas vykonat, mile rad ho zaplatim !

a ted uz fakt zbohem :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2014 07:07PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:07PM
tak jako jsem kritizoval p Prusu tak kritizuji tebe! furt cekam na ten kov a tlumeni !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:09PM
Bud tak hodny a osvetli mi tvy tvrzeni o tom ze tisknu z tvyho plastu hlavne ! to je jenom zase tvoje blba informace

Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2014 07:11PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:10PM
presne tak, tak jako si kritizoval prusu, proti kterymu si uplna nicka, ted sis vyhlidnul me ! v poradku, trochu mi to lichoti, protoze
mas evidentne sklony napadat ty ktery neco dokazali. Zrejme te babicka znasilnila nasadou od kostete a ted mas mensi komplex ;-)

hlavne uz sem ti osvetlil NAPSAL JSI TO TY SAM ! ty musis mit fakt tezkej zivot s timhle postizenim :-D


pusu na dobrou noc a ted uz sup sup do postele :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2014 07:11PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:14PM
problem je ze ja jsem zrejme dokazal vic nez ty! stale cekam na tve vysvetleni ze kovem nelze tlumit
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:17PM
jojo tys toho dokazal :-D muzes si to jit prosim ted dokazovt jinam ? NECHCI STEBOU DISKUTOVAT NIC ! ani tlumeni kovem, ani strileni s plastu , a ni tvoje uspechy v counter striku ! staci to takhle aby to tvuj chorej mozek pochopil ??

Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2014 07:18PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:20PM
arogance pohrdani a taky psani nesmyslu. Co tam mas dal ? dalsi pekna pohadka na dobrou noc nebude ?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 07:23PM
bude, byl jednou kikin, a nejlepsi by bylo kdyby nebyl. co kdybys testnul krehkost myho abs na vlastnim krku ? docela bych fandil tomu abs ;-)
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 31, 2014 08:47AM
Já myslím,že už by to stačilo . Kikine jestli si chceš pokecat o kovech,můžeš mi písnout Do PM . Ale nechme prosím toto téma svému účelu . Admini už jsou z vás modří . Rad ti vysvětlím,co budeš potřebovat . Díky moc .Lukin


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 06:22PM
no plast ma pomerne velkou vyhodu v absorbci vibraci ;-) takze vingly pekny, ale klepese to jak ratlik pak , a je to videt ve vrstvach ;-)
my jsme se jednoznacne rozhodly jit cestou nesetreni . takze ano tisknem masivni dily, ano, je to drazsi , a ANO TISKNE TO UZASNE ;-)

nekdo muze postavit minimalisticky, ja nikomu nerikam ze to nejde winking smiley ale EF je proste pro jinou cilovou skupinu ;-)


a vzhledem ktomu ze EF tiskne naprosto hladce pri rychlostech 160-200mm/s ten cas tak hroznej neni ;-)

ale mohu rict ANO, NA PLASTECH NESETRIME !
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
March 30, 2014 06:24PM
for kikin : na moje dila se vyser, tobe uz neprodam ani ucpanou trysku ! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
a nezapomen si prizvat kamarada krause ;-) kazdopadne pro vas dva je jakejkoliv vyrobek DS neco jako zelenej diamant grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 03/30/2014 06:25PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 10:45AM
trapny kecy.....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 03:18PM
no rozsil je v tom ze ja mam trapny keci a odvedenou praci, ty mas jen ty keci grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 03:22PM
jdi se hadat s detmi na piskoviste kdo ma vetsi hrad ....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 03:45PM
no at je muj hrad jakejkoliv, je to jedno, protoze ty nemas ani lopaticku grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 04:57PM
neco co se po case samo rozpadne nestavim...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 29, 2014 07:22PM
to bude tim ze napr tvoje FREZA je rozpadla od pocatku grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 04:06PM
protoze tvuj prinos 3D tiskove scene je NAPROSTO NULOVY !!!! uz se te palo milon lidi a nic .....


ale jak rikam uz na forum nic resit nehodlam.... zamerim se na komercni sferu.... podporu zejmena ceske reprap sceny zacnu utlumovat.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 05:45PM
utlumuj !
hlavne aby to nebyl zas nejakej kec.........
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 05:46PM
no hlavne tz mas JEN KECY grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 05:52PM
mas stim problem ?
takhle toho utlumu nedosahnes .....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 06:04PM
utlumu dosahnu grinning smiley prestanu dodavat na ceskou scenu grinning smiley ale tebe neskousnu nikdy .... debily nesnasim
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 06:05PM
pokracuj....
co mi jeste povis ?
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 06:48PM
tepli mliko kikinku a sup sup spat :-D
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 06:50PM
dlouho vam to nevydrzelo...
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 06:52PM
zvire - uz ti zase keca nadobi ?
bajn - nejak se lecit zvire musi ....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 07:42PM
bajne reaguju jen na kikina... a i to brzo utnu... ale kikin neni zadna hriozba grinning smiley je jasny ze je nymand.... kazdopadne utlumim to i tak :-)

lidem co potrebujou pomoct nebo se zajimaj o neco od DS pisu PM... asi nejlepsi reseni vyhnout se konfliktum.... aktivne na reprap scene uz se podilet nebudu.... proste mi to nestoji za ty nervy..... mame svy zakazniky , a z reprap to neni takovej pocet abych se kuli tomu nervoval....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/30/2014 07:46PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 08:05PM
pardon... kdy to bude ? jako ten utlum.....
jaky nervy ? cece... Nepsal nekdo ze mu diky me "retardaci" obchod jenom zkveta ? ze X zakazniku ti pisi a chtej od teba kupovat ?

co kdy by jsi se poucil od Josefa Gobbelse? ze v kazde lzi musi byt aspon kousek pravdy jinak je ta tvoje propaganda spise kontraproduktivni....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 08:16PM
prave proto ze nas obchod pomerne vzkveta.... tak se nepotrebuju nervovat s s lidma tve urovne ! zamerim se na nasi skupinu zakazniku, coz jsou lidi kteri ocenuji nasi praci... ty si dal sni o ropovodech v rusku :-)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE ..... coming soon
April 30, 2014 08:22PM
hahaha ....
neboj ten plakat je hned vedle ty tiskarny a Pamely......
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login