Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

KIKIN > zvire..

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
KIKIN > zvire..
April 05, 2014 04:51AM
Vzhledem k tomu to zvire ko ot
musim uverejnit foto z moji prace. foceno vcera a dnes...

Zverina !! co bude s tou omluvou ?
Attachments:
open | download - kokot zvire 001.jpg (511.4 KB)
open | download - kokot zvire 004.jpg (532.5 KB)
open | download - kokot zvire 006.jpg (521.9 KB)
open | download - kokot zvire 011.jpg (540.1 KB)
open | download - kokot zvire 010.jpg (574.9 KB)
open | download - kokot zvire 008.jpg (361 KB)
Re: KIKIN > zvire..
April 05, 2014 06:00AM
prosim o presun tematu do mist, kde si kluci muzou honit trika, ale nebudou tim otravovat tiskare, kterym je to ukradene.

Shrnul bych to tak, ze zvire rozumi nejakym vecem, kikin vypada ze taky. Zvire ma problem s tim jak propaguje sve vyrobky (obdobi spamovani jinych temat, drobatko marketingove popisy svych vyrobku, vznetlivost). Kikin se zatim taky az tak moc neprojevoval uplne slusne.

Vazne si chlapi myslite, ze tyhle vase vylevy potrebujeme cist? Nerikam, ze neco malo procent z vasi diskuze je zajimave a k tematu. Je to ale obaleno takovym mnozstvim nadaveki, kravin atd. ze to odradi cist.

Nepotrebuji od vas v reakci na muj prispevek cist, ze ten druhy je idiot a zacal to on.

Bohuzel se bojim, ze lidi, kteri uz se tu pohybuji delsi dobu a s tiskem maji velke zkusenosti, sem diky tomu prestanou chodit a tim padem pujde komunita do ...
Pripadne je vzdy moznost zalozit vlastni forum, kde budou mit admini/moderatori vetsi pravomoce a prejit tam, je to ale skoda. Hlavne pro novacky. Coz minimalne v pripade Zvirete mohou byt jeho zakaznici.
Anonymous User
Re: KIKIN > zvire..
April 05, 2014 11:02AM
bez komentare, navest material z vrakoviste dokazu taky :-D :-D jestli tohle chces srovnavat z pulrokem prace DS na ruznych projektech, tak je mi te docela lito :-D
Re: KIKIN > zvire..
April 05, 2014 02:41PM
Tak Tě zase zdravím Kikine . Vzhledem k velikosti rámu soudím,že již nebude rozebíratelný . A vidím,že není černý,takže jsi ho jistě nenechal vyžíhat . Nevím přesně jaký stroj ponese, ale na tu délku brány nebude mít tuhost . a přesnost v takové délce půjde do kytek,protože se ti vlivem pnutí svarů bude brána prohýbat . V tom případě bych řekl,že lineáry,jsou k ničemu . Když jsem stavěl, soustruh - pouze metrový, tak jsem použil všude na spojích konusové kolíky,a šrouby . Lože jsem měl svařené z hranolů 60x60 H11,ale protože bylo svařené 10.svarem,stejně šlo na vyžíhání . teprve pak šlo na horizontku . Třeba se pletu . když tak mně prosím oprav . Co chceš ještě s rámem dělat,a jakou mašinku ponese ?


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: KIKIN > zvire..
April 05, 2014 10:39PM
Milou - nerikal jsi nahodou ze to zmakne 10ti lety klucina se svareckou za den ?? Necekas doufam ze po urazkach si stebou tady budu kamaradsky kecat ? navic kdyby jsi byl pozornej tak by jsis vsiml ze jekly nejsou jeste vyfrezovany... a ze tam vesmes zadny svary nejsou ...

Edited 1 time(s). Last edit at 04/06/2014 12:46AM by Kikin.
Re: KIKIN > zvire..
April 06, 2014 05:05AM
Nikdy jsem tě neurazil . Pouze jsem vyjádřil nesouhlas s tím,jak se k sobě se žvířákem chováte . Tohle byl věcný dotaz k tvému výrobku .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: KIKIN > zvire..
April 06, 2014 06:53AM
Bud lzes ty nebo zvire !
Anonymous User
Re: KIKIN > zvire..
April 06, 2014 07:38AM
nelzem nikdo, lukas mi to napsal soukrome, moje chyba ze sem ti neco rikal ;-) kazdopadne tvuj ram je jak rozrezanej moskvitch grinning smiley
Re: KIKIN > zvire..
April 06, 2014 07:39AM
Tvůj amaterismus a vyjadřovací schopnosti jsou otřesné . Rozhodl jsem se dál nereagovat na tvoje (příspěvky) . A vidím , že moje rozhodnutí je správné .


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login