Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám : trysky,drivery,hotendy

Posted by milou 
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 03, 2014 01:43AM
Mě by zajímala jiná věc... Je tady x stovek postů o DS věcech... HE, filamentech, jejich tiskárně... Ale já jsem ještě za celou dobu neviděl jedinou ukázku tisku...
dan
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 03, 2014 02:35AM
Se ti divím, že ti nestačí naprosto jasný popis tisku, jako "SUPEEER, NÁÁÁDHERA ......." grinning smiley To musí každému běžnému zájemci přeci stačit ne ?


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 03, 2014 07:19AM
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 03, 2014 01:55PM
Hotendy,které prodávám,jsou ze 2/3 z open source ,a ta část,která není open . je má konstrukce . Na technologické postupu se nikdo nepodílel,a proto ho zveřejním. Dám do kupy výkresy nového hotendu,a postnu je sem .
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 04, 2014 05:44AM
Co se týká chladiče pasivního,tak po včerejší tisku jsem zjistil,že bude potřeba chladič upravit . Na dlouhé tisty to ještě není . Dnes bych ho mohl udělat,a zítra budu zkoušet .
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 09:54AM
jojo jen ho udelej, na ukradenym soustruhu , ukradeny frezce z ukradeneho materialu grinning smiley me to docela tesi protoze pan milko zde zneuziva muj vyzkum ktery si privlastnil.... Ale to nikdy nesprovozni, protoze proste kdyz scizite cizi praci, spatne se posouva dopredu grinning smiley

Hotend ktery zde prodavate neni z OPEN SOURCE VUBEC, a ta cast co neni jsi vztvoril vykres podle mych nakresu. To rozhodne neznamena ze je tvuj .... Pane milko trochu se vam divim ze mate za potrebi se chovat jako podvodnik ......

Mam napriklad od vas priznani kde uvadite ze tryska V2 JE KOMPLET MOJE KONSTRUKCE, a vy ji zde vesele prodavate..... No asi si pletete slovo MOJE a ukradena grinning smiley
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 10:03AM
jak namrdany kolovratek.....
jeste neco co bychom meli vedet ?
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 10:04AM
Já bych chtěl vědět,proč je moje vlákno v koši ? No jasně , protože je plné příspěvků,které nikomu nic nepřinesou . Ale já za to nemůžu .
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 11:41AM
no muzete pane milko, protoze schovavate veci co jste ukradl.... vratte majetek ktery vam nepatri, ktery jsem zaplatil ja a dalsi subekty, a budete mit pokoj. ale nemuzete cekat ze se lidi budou
jen koukat na to jak je okradate.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 11:59AM
hele, neber to zvire osobne, ale informoval si o stavu veci a vic to nech (a nejen ty), jinak uz to zas prelejza pres hranici normalnosti. ostatni to uz nezajima. jinak budou zas padat bany. ted sem mel po par dnech cas a naladu se mrknout na forum a zas sem znechucen zbytecnejma informacema...

bohate staci napsat ten a ten udelal to a to resi to soud a treba pak dam vedet jak soud dopad - ale na foru fakt nic vic vedet nepotrebuju ani to tu k tomu urceny neni


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 12:08PM
raptiku vim ze je to otravne ale mam se koukat na to jak pan milko zde prodava muj majetek ? vyrabi na mych strojich mim naradim ? to fakt ne ......
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 12:10PM
tak si jdi kurva stezovat na narodni vybor....!!!

nas to nezajima ............
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 12:11PM
tvoje dementni keci tu taky nikoho nezajimaj , ale ksrdci si to neberes, proc bych ja mel ? .........
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 12:14PM
proc mi lidi z fora pisou ze to delam dobre a jsem frajer ?
lhari !
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 12:23PM
chapu, jenze tim nic nezmenis, stale to bude resit soud.
nebudu polemizovat co kde kdy kdo jak proved nebo neproved - o tom nemam dost informaci a do toho vidite jen vy dva.
ale pokud je to dle tve verze. nevrati to, dokud se nerozhodne sam vratit tve vybaveni nebo to nenakaze soud a nejsem si tak jistej, jestli zde muzes napsat neco, co ho presvedci o navraceni.
takze sice si tu zmirnujes frustraci a vztek, ale bohuzel na spatnem miste.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 03:33PM
to neni pravda raptiku, pisu to proste proto abych mu zabranil rozprodavat muj majetek a vydelavat na vyrobe na strojich ktere mi ukradl.
Takze se omlouvam, plne si uvedomuju ze to muze jine uzivatele rusit, ale rozhodne budu pokracovat ve vyzvach panu milkovi, aby vratil co ukradl.

Pan milko mel svou zivnost a argumentuje tu nejakyma fakturama na jeho jmeno. Za ty ja nenesu naprosto zadnou odpovednost, a pan milko si jimi ospravedlnuje kradez
meho majetku a majetku dalsich 2 spolecnosti. Pan Milko je zivnostnik, a jeho faktury ktere me pak nevystavil jsou jen zasterka, me nevystavil nikdy zadnou fakturu na zadnou praci , a on to dobre vi, a ja to bezproblemu prokazu.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 03:39PM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 03:53PM
Zvire - DS: a ja te upozornuji, ze jestli budes pokracovat s tim spamem, ktery zajima maximalne tebe, kikina a mozna milou, tak ja zacnu s banovanim.
Jak jsem ti psal v poste, nemam problem s tim, ze jsi upozornil ve vlakne, ze se muze jednat o kradene zbozi. Kdyby to zkoncilo o jednom prispevku ve vlakne, podle ktereho si kazdy udela obrazek, tak ok, ale spamovat porad dokola ty stejne kecy na foru nebudes.
Uz to konecne pochop, nam je ukradene jake problemy mas ve svem podnikani, kdo ti co kde dluzi, ukradl apod. Se tu s kikinem chovate jak dve decka na piskovisti, jsou snad moderatori vase matky, ktere vas maji rozsoudit?
Nejsou a nejsou ani soucasti ceske justice, takze nas tim nezatezujte a reste si to nekde jinde.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 05:08PM
nezlob se na me ale pokud udela milou nove vlakno na prodej me ,nebo mim partnerum ukradeneho majetku, nebo veci ktere snimi souvisi, opet budu psat vyzvy na vraceni majetku kterz mu nepatri.
Pokud prijde ban, prijde. Nic mene nehodlam necinne koukat na to , jak tu nekdo prodava muj majetek..... tosem ti zas v poste napsal ja.

V poradku, ale zajimave je ze tve urgence smeruji pouze ke me, proc nevyzves pana Milka aby zde neprodaval a nenabizel kradeny majetek ?

ale to byla jen recnicka otazka, stejne na ni nedostanu odpoved :-)

je zajimave ze mi pan milko slibi ze v predanem materialu bude 28 hotendu, neni tam pak ani jeden, ale jsou tady na prodej, ze jsem je zaplatil muzu plne prokazat, nebot jsou na seznamu
pana milka , ktery vlastnorucne psal.

Ja plne chapu ze nejsi nase matka, ale pokud jsi schopen evidentni kradez prechazet ty, ja na to proste upozornovat budu. Myslim ze kazdy kdo ma jen trochu slusnosti to plne chape.

Pouziji nyni taktiku pana milka, jeho vlakna budu oznacovat a upozornovat na kradez ktere se dopustil. Pokud pak da soud za pravdu jemu, muze me zalovat za nahradu skody.
Budu se proste chovat jako on.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 05:14PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 05:28PM
proc by mel Bajn nekoho vyzivat kdyz furt akorad blbe tlachas ?
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 06:22PM
budes li spamovat vlakna, tak skutecne ban prijde.

protoze nemam jako ty tendence resit kraviny na foru, vsem trem (ty, milou, kikin) jsem dnes pres PM psal nekolik zprav, co je ve tvych vis, co bylo v kikinovych zminim posleze a hlavnim tematem zprav pro milou bylo "...Osobne zvaz, zda ma cenu psat neco na forum,..."

takze te muzu uklidnit, cely svet se nespojil proti tobe aby ti zkazil podnikani, proste nas jenom stves ze nam nicis forum, kde jsme resili veci co nas zajimaly, cimz te muzu ubezpecit, ze ty a tve problemy to nejsou.

Ne, neni cokoli zajimave co si mezi sebou pisete, naopak.

ten soudni spor uz za tech par dnu dosel k rozhodnuti, ze by snad ta kradez byla potvrzena? Nemyslim, jak jsem ti psal v poste, za tri dny mi tu muze nekdo tvrdit ze jsi mu zase pro zmenu neco ukradl ty. Ja jsem snad vsevedouci, abych poznal co je blud a co ne? Zase se pak budes rozcilovat jak ti zasira tve vlakno.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 07:19PM
no jak rikam, pokud se bude zde prodavat kradeny material, budu na to upozornovat. Zamez preprodeji kradeneho materialu, a ja nebudu mit duvod upzornovat.

vsevedouci byt nemusis, ale nerikej ze jsem se nesnazil ti to dokazat, dukazni material jsem ti nabydl, a tys jej odmitl ze te to nezajima !
takze pravdou neni ze nejsem schopen prokazat ze mi material byl ukraden, ale ze ty nejsi ochoten to resit.......

chapu ze to neni tvuj problem, ale skus chapat ty me , ze nehodlam jen tise prihlizet jak tu nekdo prodava muj majetek, potazmo majetek mych obchodnich partneru.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 07:21PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 07:22PM
vis co je presumpce neviny ??
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 07:23PM
videl si snad nekdy u me placku serifa? Ja ti psal, ze na to klidne muzes jednim postem upozornit, ale ne ze to tu zaspamujes.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 07:29PM
Ne , a uprime jako serif bys byl tragicky. Kazdopadne ja na to upozornim a pak reaguji na reakce ...... kdybych spamoval jak rikas, bude to proste ctrl+C a ctrl+v, coz nedelam.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 07:38PM
dekuji za pochvalu winking smiley

mas pravdu, stejne to neni, rozdil asi jako mezi prujmem a prujmem cislo 2
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 08:01PM
coz je jen dukaz ucelovosti tveho tvrzeni, spam je odesilani totozne spravy, z duvodu omezeni komunikace.

Opakovana komunikace ragujici nareakce k puvodni zprave proste spam neni......

ale ty to proste jako spam oznacit potrebujes no sad smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 08:01PM by Zvire - DS.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 08:05PM
FBI TUCO ukazek tisku je mnoho, ale sem uz nic posilat nebudu, ostatne i samotna EF je ukazka tisku EF...... kazdopadne pokud o ukazku opravdu stojis nic ti nebrani me kontaktovat.
Coz ale nedelas dlouhodobe i kdyz jsi to slibil, takze to nelze povazovat za nic jineho nez ucelovost.
navic mych ukazek tisku tu bylo pomerne dost.
nbavic muj hotend tu prezentovalo nekolik vlaken, napriklad raptikovo.... No kdyz nekdo videt nechce, nevidi.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/05/2014 08:07PM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 05, 2014 08:21PM
pletes si pojmy zvire, i ja jsem byl nepresny, uznavam. Ale o dost mene nez ty.
prvni souveti z wikipedie:
Spam je nevyžádané reklamní sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané reklamní e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging
Ma nepresnost je v tom, ze se nejedna o reklamni sdeleni. Pokud toto slovo vypustime a prevedeme na tebe

Zprava na foru od zvirete je nevyžádané sdělení masově šířené internetem. Původně se používalo především pro nevyžádané e-maily, postupem času tento fenomén postihl i ostatní druhy internetové komunikace – např. diskuzní fóra, komentáře nebo instant messaging.

btw: proc mam potrebu nazyvat tve zpravy spamem? Rikejme jim klidne jinak, treba slovni prujem. Nazvoslovi neni v tomto pripade az tak podstatne.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 03:42AM
v poradku, v tom pripade nespamuji, PROTOZE me zdeleni neobsahuje ZADNY REKLAMNI OBSAH !

winking smiley

Zajimave je jak si toto pomerne dulezite sluvko v tve definici zamerne vypustil....... grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 07/06/2014 03:43AM by Zvire - DS.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 04:47AM
v ramci wiki je v kapitole o puvodu zminena jeste veta
V jiných výkladech je uváděn výraz SPAM jako zkratka z anglického Sh*t Posing As Mail, což v nevulgárním překladu znamená Odpad jevící se jako zpráva.

To je dle meho dost odpovidajici. Nebot dle meho jsou tyto tve nadbytecne zpravy pro vetsinu uzivatelu nadbytecny odpad.
Samozrejme pokud se pletu, tak at mi dani uzivatele napisi PM a muzeme o tom podebatovat v poste.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login