Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám Ložiska 623 , a LM8UU

Posted by Anonymous User 
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 07, 2014 05:24PM
tobe preci nikdy o nic nejde.....
a proto lezes bez duvodne do cizich vlaken a pises sracky...
Anonymous User
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 07, 2014 05:30PM
jedinej kdo tu pise sr**ky celou svou existenci ma nick kikin grinning smiley
Re: Prodám Ložiska 623 , a LM8UU
July 08, 2014 03:39AM
jirpil: Presne tak.

FBITuco:
Milou se vzdy snazil vyvarovat flame a nezatahuje sem soucasnej problem. prispevky ma vecne (mozna sem tam ulit ale s porovnanim s jinym balastem se to da snest)
to ze sem reaguje zvire, kikin je jina vec a kroky k tomu podniknuty byli.
pro me jako moderatora, milou neudelal zatim nic spatneho, jedineho co muze on sam udelat je bud se zdrzet cehokoliv, co se vztahuje na veci spolecne s "Kauzou - Zvire vs Milou" a nabizet sem veci co sam udelal nebo pokracovat s Zviretem v zadech. moderatori nejsou soudce, abych to rozstip a zakazal oboum pristup. jediny, kdy bych to mel udelat po zverejneni rozsudku, ze jeden nebo druhej nesmeji o sobe nikde ani pisnout... (nebo tak neco)
zaco chces banovat miloua? (kdyz vemu v potaz nedavne udalosti)
1) nemuzes za predpoklad, ze ukrad to co prodava (vis ze to udelal? ja ne. v tomto ohledu se rad podridim pravomocnemu rozsudku daneho sporu, pokud me nebo jineho admina/moderatora jedna ze stran sporu kontaktuje o nejakou formu reseni na foru)
2) ze dal na forum nabidku? to bych pak moh banovat tebe, nebo kohokoliv za jakejkoliv post
3) ze se mu v jeho threadu udelal flame/spam od jineho uzivatele/lu? v tomto pripade je sice duvodem podezreni na trestny cin a upozorneni na nej - nicmene milou se zdrzel reakci na nasledne nesmyslne posty a trest je spis na miste pro Zvire a Kikina

Zvire na jednu stranu chapu, ale na druhou to uz prehani a kikin je zas reakcni ocasek zvirete z jine udalosti.
zvire dostal upozorneni a jestli se nepletu uz je opet bannutej, nebo to probyha na majkluv popud.
Kikin ban dostal, ale ma tu alter-ego, nebo to tak vypada smiling smiley - takze teoreticky po banu zvirete tu mozna ted bude jako spici

Uznavam ze i kos ma sve meze, ale zas pokud se nerozlejzaj mimo, je lepsi je nechat spamovat v kosi. sice to uplne neutisi zadnou ze stran (vcetne jen "ctenaru"), ale neupres jim pravo se vyjadrit a mas jako moderator relativni klid, ze ti nezadelavaj jine casti fora. a v nejlepsim pripade jim cele vlakno proste smazes, jelikoz o obsah kose se starat nemusis a muzou si za to samy, ze se tam dostaly.
ad bany. situace s banama nam jasne ukazala, ze ano klid tu relativne byl, ale stejne se tu vyskytlo par nicku, ktere jasne dokazaly, ze se za nima skryva znama osoba. takze odhodlanej si proste udela dalsi nick

Edited 1 time(s). Last edit at 07/08/2014 03:44AM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login