Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

nabizime filament Driver

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
nabizime filament Driver
October 30, 2013 02:59PM
nabidka se nam rozrostla o filament drivery ;-) rozmery naprosto zakaznicky ;-) proste reknete jakej potrebujete, my ho udelame ;-)

fotka je f-driveru pro nas extuder ;-)
Attachments:
open | download - 000_0040.jpg (603.7 KB)
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 10:18AM
nova rada ze stavitelnou a zajistovaci hlavou ;-) tudiz se nemuze stat ze by vam nepadla do extruderu ;-)
Attachments:
open | download - 000_0039.jpg (608.1 KB)
open | download - 000_0040.jpg (609 KB)
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 01:18PM
ta stavitelna hlava je fajn napad, jen takovej malej dotazek... smiling smiley

je mi jasny, ze to klouzat moc nebude, ale nebylo by lepsi tam preci jen freznout drazku pro aretaci???


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 01:58PM
ta razka tam efakto je, je tam zavit ;-) ta hlava je matice ;-) cervik se zarizne do toho zavitu , navic je to mosaz a cervik ocel zamozrejme ;-)
takze to kloucat proste nemuze ;-)

kdybychom udelali podelnou drazku ( alespn tak sem to ja pochopil ) snizila by se moznost aretace jen jenou za otocku matice ;-)

ale je mi jasny ze tvuj otaz vznikl proto ze neni videt ten zavit, lukin ho udelal jen jeden milimetr ;-) ale uz to predelava na 5 ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 11/02/2013 02:03PM by Zvire.
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 02:13PM
prave sem predpokladal, ze ten sestihran je bez zavitu smiling smiley a pochopil si to dobre smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 02:49PM
Ahoj . Je to tak . Zítra předělávám pro delší závit pod maticí . A pr zajištění jsem použil červík M3 x 3 který jsem provrtal vrtákem 1.4 . Takže má dutou špišku. Podle zkušeností z automodelařiny se takto zajištěný segment nepootočí.
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 02:52PM
uz mlcim velebnosti winking smiley

necham taky jine at se vyjadri smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 02:57PM
jen vysvetlujem ratiku, to neni povel abys mlcel ;-)
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 02:57PM
V pohodě . Od toho tu je forum . bez debat bychom se nikam nedostali . víc hlav víc ví .
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 03:40PM
ja vim, neber me zas ta vazne winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
November 02, 2013 03:45PM
a uz sem vytiskl nas dvojtej extruder ;-) zatim bez frezky, ale az mi sem dorazi od lukase vreteno bude i freeeeeezka ;-) ted jeste musim udelat nase x cariage
zatim bude extruder k dispozici pri prusi i2 a i3 ;-) dal podle casu udelam verze pro dalsi bastlirny :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 11/02/2013 03:45PM by Zvire.
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
November 08, 2013 02:24PM
nadale filament driver na nasem foru ;-) makame na nem aby bylo mozne zadat jakykoliv ;-)

www.dronesolution.net
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 03:19PM
Z mosazy sme presli u vsech driveru na ocel, nyni jsou temer neznicitelny ;-)

foto driver pro direct drive ;-) ale delame i wade a zakaznicky drivery podle rozmeru a pozadavku zakaznika ;-)

staci pisnout ;-)
Attachments:
open | download - driver.JPG (69.4 KB)
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 03:50PM
Chci z titanu, alespon nebude prenase teplo z hridele motoru do materialu :-]
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 04:42PM
proc nezavolas me pako :-) titan je moznej ;-) ale s ocely stoji 200 ;-) s titanu predpokladej 500 nejmin ;-)
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 05:34PM
hele z titanu jsem si delal kolecka a i na mem malem soustruhu kdyz se sikovne nabrousi nuz tak to jde obrabet docela vpohode.
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 06:29PM
no zalezi co povazujes za titan ;-) pokud mluvis o titanovych slitinach , pak ano. pokud mluvis o titanu cistym, pak jsme museli prestavet
celej soustruch aby byl snim schopen pracovat ;-) mame grade titanu kterej se oznacuje tusim gr2 ( ale muzu se plect ) .
kazdopadne prace s nim je s ocely nesrovnaelna.

jak rikam , jsme snim schopny pracovat , ale cena odpovida narokum na opracovani ;-)
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 06:30PM
to si to radši nechám vyrobit u mě.. titan jsem sehnal za pakatel a obrábět to umíme a hlavně na to je mašina.. Viš jak to je, proč bych si to nechal vyrábět u tebe, když to mužu u kamaráda :-)
Anonymous User
Re: nabizime filament Driver
March 09, 2014 06:38PM
v poho ;-) jestli mas titan zadarmo , A JDE OPRAVDU O TITAN a NE O SLITINU, klidne ho od tebe vemu V OPRAVDU VELKYM OBEMU ;-)
snazil jsem se jen vysvetlit ze je OBROVSKY rozdil mezi titanem a slitinou titanu ;-) rozdil je nejen v cene materialu, ale i v opracovani ;-) !

Edited 1 time(s). Last edit at 03/09/2014 06:41PM by Zvire.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login