Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3

Posted by adius23 
SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 22, 2013 04:26PM
Zdravím všechny dobrodince.
Našel by se někdo, kdo by byl tak moc ochotný mi opatřit (ideálně v Praze) díly na i3 za nějakou lidštější cenu než v US eshopech??
Nevím teda jaké jsou náklady na samotný tisk,ale podle me 1000 nebo 2000 je moc. Možná to je trochu naivní topic... kdyžtak mě alespoň vyveďte z omylu.
Předem moc díky za jakoukoli odezvu. Tel.: 722 216 222
přeji pěkný den.
Anonymous User
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 22, 2013 06:33PM
no az vytisknes svy prvni dily , pochopis ze 1000 je pomerne malo ;-) obvykla cena je 1200-1600 ;-) 2000 je trochu vysoko, to souhlasim ;-)
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 23, 2013 04:51AM
No když si vezmeš že vytisknout něco-cokoliv není taková prča jak se zdá. Jsou to týdny vychytávání a ladění, na to padne hromada matroše, pak čas který do toho člověk musí investovat. Co vím jsou to desítky né-li stovky hodin. Tak pak těch 1600 je v podstatě prd.
Anonymous User
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 23, 2013 07:09AM
strunari on i ten samotnej tisk je docela casu , muzes tisknout plata, ale pokud bude nejakej problem je cely plato v trapu
takze ja tisknu po dilech, pak je jedna sada prace na 3 dny ;-)
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 23, 2013 07:55AM
souhlasim s klukama co psali, ano material vyjde levneji, nez samotna prace a usili.
Sam jsem si rikal, po sestaveni tiskarny proc lidi chteji tolik penez za trochu plastu. Po kalibracich, par zmrsenych dilu a nekolika bezesnych noci to clovek pochopi smiling smiley
Samozrejme pokud ti to vytiskne znamy za cenu materialu, tak to vyjde levneji.
Anonymous User
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
December 23, 2013 01:00PM
a shanet dobrodince v komercni sekci radsi ani nekomentuju grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
January 10, 2014 02:07PM
ja tady něco mam - kdyz tak se ozvi
Re: SHÁNÍM ABS DÍLY NA REPRAP I3
January 10, 2014 06:03PM
to neni jen komercni sekce

prodam,koupim je pro cleny reprapu (kazdej chce neco nekdy koupit nebo prodat,co udelal, ma atd)
a komercni nabidky pro ostatni (firmy atd. co zde nabizeji sluzby, vyrobky...)


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login