Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Motory

Posted by hloupe-zviratko 
Motory
July 23, 2014 06:11PM
Prodam krok motory od microconu (SX17)
259/kus
+ piny

Edited 3 time(s). Last edit at 07/24/2014 08:50PM by hloupe-zviratko.
Re: Motory
July 24, 2014 03:28PM
Jaké je celé označení motorů? SX17-XXXX ?


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Anonymous User
Re: Motory
July 24, 2014 04:19PM
to on nevi grinning smiley pise to jen protoze vi ze mi jich par pan milko ukradl grinning smiley nastesti jsme informovali firmu microcon a pan milko dalsich 80ks co ukradl musel vratit. a firma microcon je pak nasledne zaslala nam.

Je to proste spatna situace. ale ne nasi vinou, ten kdo nekomunekuje a podvadi je pan milko.

Kazdopadne mohu ti doporucit pokud chces motory, berem jich hodne kazdy mesic, staci mi rict a ja ti nabalim k nasi obednavce kusy, takze budes mit lepsi cenu ;-)
Re: Motory
July 24, 2014 06:12PM
Tak to by zase bylo, Zvire opet ban.
Vysvetleni: postovani prispevku nesouvisejicich s tematem topicu, prestoze jsi byl upozornovan, at to nedelas.
hloupe-zviratko ani nenapsalo typ motoru a ty uz tvrdis, ze jsou to pry ty co ti ukradl nekdo uplne jiny.
Osobni rada, kterou nemusis brat vazne: Vzpamatuj se chlape, delas ze sebe cim dal vetsiho vola, teda pokud to jeste lze.
Ac jsem mozna ze zacatku chapal, proc to asi delas, tak ted uz to pochopeni nemam vubec zadne.

Edited 1 time(s). Last edit at 07/24/2014 06:13PM by Bajn.
Re: Motory
July 24, 2014 08:36PM
jokejoke - oznaceni 1005...... s ploskou/ bez plosky..........dlouha kabelaz/kratka kabelas.....

ZvireDS - clovek aby se bal tu napsat inzerat .....automaticky ma terc na zadech protoze "vsechno je majetkem DS"
- jak muzes tvrdit co ja vim a co ne ? vsechny tu akorad obvinujes a delas vlny .....
- nemyslis ze by bylo fajn aby sis pro svuj prodej zalozil sve vlakno ? [www.dronesolution.net]


- ocenil bych kdyby admini / moderatori promazali toto vlakno.
osobne nemam potrebu se tu s nekym nesmyslne hadat.

Edited 2 time(s). Last edit at 07/24/2014 08:44PM by hloupe-zviratko.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login