Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Koupím díly na reprap

Posted by kubajsn 
Koupím díly na reprap
September 25, 2011 06:03AM
Ahoj,
potřeboval bych někoho, kdo by mi vyrobil (vytiskl) součástky na Reprap typu Prusa Mendel. Hledal jsem na netu, ale objevil jsem jen plastové součástky za 2000 Kč ( to mi přijde trošku moc přehnaná cena), a tak bych chtěl poprosit o co nejlepší nabídku. Popřípadě bych se chtěl domluvit na nějakou spolupráci na elektronice, programování a konstrukce není problém, ale spíše to zapojení confused smiley. Kdyby jste někdo objevil české manuály, návody, obrázky, nebo něco podobného v češtině, prosím napište mi.

Tak bych chtěl poprosit o nabídky, buď sem na fórum, nebo na skype: s.w.a.ll.o.w96


DÍKY MOC ZA POMOC.
Re: Koupím díly na reprap
October 07, 2011 06:21PM
Jestli budeš někdy tisknout pro někoho plasty na tiskárnu, poznáš, že dvojka za plasty není zas tak moc >grinning smiley< teda jestli to nevychrlíš bez kvality, jak to někteří střelci na E-bay dělají.

Jinak pro inpiraci - 13 hodin čistého času tisku eye popping smiley nějaký čas na čištění, nějaký plast .....

Edited 1 time(s). Last edit at 01/10/2012 02:39AM by slimr.
Re: Koupím díly na reprap
November 21, 2011 07:54PM
Pokud máš ještě zájem, můžu ti je vytisknout za 1700 i s díly na extruder ;-) tom.petrzela(zavinac)post.cz
Re: Koupím díly na reprap
May 17, 2012 03:12PM
Ahoj

taky bych rad dily na prusa mendel. Psal jsem na iam@josefprusa.cz i tom.petrzela(zavinac)post.cz
Odpoved nula. Tak nabídnete a nebo se ozvete na forrestg@seznam.cz

Diky
Re: Koupím díly na reprap
May 18, 2012 02:16AM
No a mě si nenapsal a dostal bys je spinning smiley sticking its tongue out


www.reprap-parts.cz
Re: Koupím díly na reprap
May 31, 2012 05:02AM
Já bych měl také zájem o vytištěné díly. Najde se nějaký dobrodinec, který by mi je samozřejmě za úplatu vytiskl?
Re: Koupím díly na reprap
June 06, 2012 04:19AM
viz předchozí příspěvek confused smiley


www.reprap-parts.cz
Re: Koupím díly na reprap
June 07, 2012 04:26AM
Já už jsem ti samozřejmě psal, ale byls bez plastu ;-)
Re: Koupím díly na reprap
June 07, 2012 10:40AM
Ahoj,
díly Ti mohu vytisknout z ABS a to budˇ bílé, červené,modré nebo černé barvy. Sám používám verzy s LM8UU ložisky.
Mohu Ti vytisknout i tuningové díly spodního uložení osy Z (sám je používám) Cenu bych viděl zhruba 1700 i s dopravou.
Popř.se můžeme osobně sejít. Mám Arduino 2560 s Ramps1.4 dodělaný displej a ovládání pro plnou kontrolu tiskárny (http://tommyc-reprap.blogspot.com/2012/03/panelmax-tutorial.html) firmware Marlin je naprosto luxusní kombinací několika firmwarů a vychází z nenovější verzi Sprintera.

Ahoj
Re: Koupím díly na reprap
June 08, 2012 02:43PM
A v kterém koutu republiky se vyskytuješ?
Re: Koupím díly na reprap
June 08, 2012 05:47PM
Středočeský kraj, poblíž Kladna
Re: Koupím díly na reprap
November 21, 2012 10:11AM
Koupím díly na reprap tiskárnu za rozumnou cenu ( chudý student ). Prosím ozvěte se mi na big.alda@centrum.cz. Jsem z HK. Díky Alda
Re: Koupím díly na reprap
November 21, 2012 03:24PM
Michal je z HK forrestg@seznam.cz

Ruda

Edited 1 time(s). Last edit at 11/21/2012 03:25PM by dysgenio.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: Koupím díly na reprap
November 24, 2012 10:22AM
Prodám sadu plastů pruša i2 verze pro ložiska lm8uu
osobně okolí zlína nebo dobírka
Re: Koupím díly na reprap
November 28, 2012 10:52AM
PM

Edited 1 time(s). Last edit at 11/28/2012 11:19AM by Babur.
Re: Koupím díly na reprap
January 29, 2013 10:12AM
Cau, nasel by se u Tebe cas a chut pro me vytisknout par dilu na extruder. Ten stary se rozmrdal:/ a co ted dal.?? grinning smiley.. Podklady dodam (.scad .stl), plast popripade takysmiling smiley. Potrebuji to co nejrychleji, penize nejsou problem ,p
p.s. Take jsem z Kladenska smiling smiley

predem diky s pozdravem Ruzicka
Re: Koupím díly na reprap
February 02, 2013 02:20PM
Mel bych zajem o inzerovane dily na prusa i2. Jsem z Prahy takze by byla dobirka. prosim o info na mail. diky O.
Re: Koupím díly na reprap
February 02, 2013 03:49PM
Ahoj, shánim díly na prusu verze s loziskama o cene se urcite dohodnem... pokud by se nasel nekdo kdo by mi je vytisknul prosim ozvete se na lipoforall (at) gmail (dot) com moc díky
Re: Koupím plasty na reprap
February 08, 2013 01:48PM
Ahoj, zháním všechny plasty, jsem z okolí Kroměříže - Zlín. blendi zavinac volny cz
arr
Re: Koupím díly na reprap
February 14, 2013 09:17AM
Zdravim...me by zajimalo, kde se daji ty model plastu na tisk stahnout, kdyz uz mam nekoho kdo mi je vytiskne...chtel bych ty na verzi s LM8UU...poradite?
Re: Koupím díly na reprap
February 14, 2013 10:36AM
Třeba tady.
arr
Re: Koupím díly na reprap
February 15, 2013 04:48AM
Dik za tip, ale mam problem...jak to stahnu, jak se s tou strankou pracuje...poradis? (nemas to nekde v zipu, ze bys to hodil na uloz.to?)...mocmoc. Dik
Re: Koupím díly na reprap
February 15, 2013 07:56AM
Kliknout na Files a na zobrazené stránce kliknout na ZIP a stáhne se celé repository v jednom ZIPu...
petr_
Re: Koupím díly na reprap
February 15, 2013 01:57PM
Nebyl by tady někdo, kdo by mi vytiskl součásti z okolí Ostravy?

Díky
Re: Koupím díly na reprap
February 16, 2013 03:56AM
Pošli PM nebo email.
Re: Koupím díly na reprap
February 17, 2013 02:51PM
Ahojte,
kupim diely na reprap Prusa v.2, (verzia s loziskami). Ponuknite. mail : dadosebo[zavinac]gmail.com
vopred vdaka
Re: Koupím díly na reprap
February 18, 2013 12:53PM
Prodáme plastové díly na Prusa i3 - zelené nebo černé. Jsme z Prahy.
Info na emailu nebo gtalku: blazra@gmail.com

Radek
arr
Re: Koupím díly na reprap
March 04, 2013 06:43AM
Zdravim...predelavame tiskarnu z v1 na v2...a potrebovali bychomvytisknout jeden dil: x-carriage_fan.stl ...nabidnete(nejlip z okoli Ostravy). Diky
Re: Koupím díly na reprap
May 22, 2013 03:56AM
Zdravim měl bych na prodej rozestaveny reprap prusa, plastove dily, kovove vodici tyče a zavitovky, a Adurio atmega 328. Chtěl bych za to 3000kč.cena pořizovacich nakladu .stavba nedokončena z duvodu naročnosti a nevyužiti stroje. jsem z Českych Budějovic. email bzochd@centrum.cz
Koupím díly na reprap
June 01, 2013 02:44PM
Zdravím vás, taky mě začal zajímat repRap, kdo mi s tím pomohl? sestava a díly? Ostravsko
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login