Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?

Posted by dysgenio 
Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 05, 2012 06:00AM
Zdravim RepRapaci,

Jake sklo pouzivate vy ?

Obycejne sklo stoji pakate, ale praska :-( , mate zkusenosti s vice odolnesim odolnesim

- Kremicite sklo HELIOS co pouzivaji groweri 20x20cm vyjde tak na 20Kc ?

- Zaruvdorne sklo, pro krby se pouziva KERALITE ci Robax ?

Tady je dovozce,
[www.kamnarina.cz]

Tlouska je 4mm - kalkucka ukazuje ze 20x20cm za 259 Kč včetně DPH plus
cena dopravy je 219,- Kč a to včetně pojištění Vašeho balíčku.

Dalsi znaca je NEOCERAM 20x20cm 240Kc

Na ebay je cena tohoto skla vic nez $25

Grrrmmm, Co 800C certifikovane asi nepotrebujeme, co nahradni dil ke trouble (stara mora?)

SKLO DVÍŘEK MORA 816 VNITŘNÍ ČIRÉ 46x25,8cm za 131Kc !!!

[www.nadeta.cz]

To vypada mnohem zajimavejc pokud to pude narezat!

PS: Kdyz jsme pred par lety vybavovaly ve skole chemickou laborator borokremicite sklo dodal primo vyrobce SIMAXu
[www.simax.cz] Kavalierglass, vim ze maj moc radi trh pro akvaristy, zkousel jste uz nekdo poptat sklo u nich ?

Preji pekny den
Ruda

Edited 2 time(s). Last edit at 11/05/2012 07:39AM by dysgenio.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 05, 2012 06:36AM
Pouzivame obycajne sklo, vyslo nas aj s odrezanim na 2€, sklar co nam ho daval, povedal, ze ak nam praskne, mame prist a da nam nieco odolnejsie. Zatial neprasklo.

Na druhu stranu je pravda, ze nas HB sa zohrieva velmi pomaly a 110°C nedosiahne.
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 05, 2012 07:23AM
A co po dokonceni tisku, chadite vetrakem pro rychlejsi vychadnuti ?


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 07, 2012 03:42AM
Ano chladime, obcas si pomozeme nozom na karton.
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 08, 2012 04:55AM
Prima, usmouval obycejne flat sklo pet tabulek plocha okolo 20x20cm: 2 x 2mm a 3 x 3mm za 100Kc.

Zadano rano, vyzvednuto k veceru., nejvic stoji prace (pripadne priplatek "na pockani"), takze nutne smouvat winking smiley

R.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 16, 2012 04:06AM
Pouzivam uplne obycejne sklo 200x200x3 mm polepene kaptonem pro lepsi prilnavost, uriznuto na pockani za 20 Kc smiling smiley Zkousel jsem teplotu 120°C po dobu asi tri hodin a bez problemu.
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
November 21, 2012 06:35AM
"Zkousel jsem teplotu 120°C po dobu asi tri hodin a bez problemu."

Samotna teplota neni problem, jen ty prudke teplotni soky (a pripadne poskrabani - to ale znici i termo-odlone sklo)

====================================================================================

Tepelne odolne sklo se pouziva i mensi tlousce 2-3mm jako kryty svetel treba do saun:

Treba u Glass Sphere, s.r.o.

Poptavka: Tabulka z borosikatoveho skla louska 3mm 20x21cm

Rozměr 200mm x 214mm x 3 mm v borosilátovém skle Vám mohu v množství 10 ks nabídnout za cenu 340,00 kč/1 ks +20 % DPH

Plus poštovné, balné, dobírkovné 135,00 kč


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PLAYFull Design on DYSgenio , MakersCZ on Facebook , MakersCZ on YouTube
DYSgenio helps kids of all ages to learn quickly and smoothly, we are all gifted ~ EVERYONE!
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
December 02, 2012 12:16PM
Já nejobyčejnější sklo z nejbližšího sklenářství - "float" 2mm, 15Kč, kapton na povrchu, půl roku používání, žádný problém. Ačkoliv, nedávno jsem si půjčil teploměr a zjistil, že když mi ukazuje 115°C, tak ve skutečnosti mám sotva 100°C uprostřed a v rozích kolem 80°.
Re: Idealni a levne sklo na hotbed - co pouzivate vy ?
December 03, 2012 10:59AM
Ja používám 3mm zrcadlo a uplně v pohodě . přijde mi rovnější než obyč sklo smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login