|
HotBed - lak na vlasy November 17, 2013 11:24AM |
Registered: 14 years ago Posts: 803 |
|
Re: HotBed - lak na vlasy November 21, 2014 06:40AM |
Registered: 11 years ago Posts: 9 |
|
Re: HotBed - lak na vlasy April 11, 2015 01:53PM |
Registered: 13 years ago Posts: 7 |
|
Re: HotBed - lak na vlasy April 12, 2015 06:16AM |
Moderator Registered: 13 years ago Posts: 1,038 |
a kdyz sem skousel samotnej kores, moc toho neudrzel, male objekty ok, ale jinak ne. lak na vlasy mi rozmluvila zena, kdyz sem ho nastrikaval, za doprovodu zasmradeni bytu, jak se pekne odparoval
a moc toho taky pak neudrzel...
|
Re: HotBed - lak na vlasy July 13, 2017 12:08PM |
Registered: 8 years ago Posts: 2 |
. Následně to tryska samozřejmě utrhla.|
Re: HotBed - lak na vlasy July 13, 2017 01:10PM |
Registered: 9 years ago Posts: 17 |
Quote
steev
Ahoj,
jsem v začátcích s tiskem na vlastní konstrukci RepRap 300x300 tisková plocha, HW Mega/RAMPS 1.4, FW repetier.
Mám problém s odlepování PLA od skla nastříkané lakem na vlasy... nějaký noname za 50,-. Teplotu skla mám 70° a tisknu při 200° od MiroLuk...doporučeno 200-215°. Byl jsem i na 210°. Rychlost 40/60 mm/s
Má cenu jít s teplotou podložky ještě výš? Je nějaká hranice pro PLA, kterou bych neměl překročit? Tisk na 200° vypadá slušně, neseká se, drží dobře..... jít ještě níž?...190°?
Tisknul jsem dílec vysoký 18mm....nic extra, cca na 15mm se začal odlepovat a zvedat - což už byl velký ůspěch od prvních porodních bolestí. Následně to tryska samozřejmě utrhla.
Fotka je ještě z montáže...
Mne na tom vsetko drzi uplne paradne. Ale bacha na PETG nepouzivat neodlepis to.