Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley

Posted by Airlight 
Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley
February 20, 2016 04:13PM
Salut! Am aceeasi problema ca Bogdan Mircea!

Deocamdata imprimanta mea e piesa de mobilier. Cine ma ajuta si pe mine sa-mi pun la punct Tricolour-ul? Reusisem sa-l duc pana la momentul cand a tiparit piesele de proba, dar a inceput sa se desfaca.

Sigur nu mai am rabdare s-o fac din nou, e cineva care o poate face sa mearga pentru mine?

Contra cost, evident smiling smiley Astept oferte.

Mersi mult,

Catalin
Re: Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley
February 23, 2016 08:42AM
Nu prea inteleg postul tau, cum adica se desface si nu mai poti sa o faci sa mearga ?
Nu egzista asa ceva, mai ales in domeniul imprimantelor hobby ...
Sigur putem sa te ajutam cei care mai haladuim pe acest forum, doar sa descrii exact ce nu merge cu multe detalii ...
Pana la urma nu e rachete spatiale ...
Re: Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley
February 24, 2016 03:51AM
au sarit oarece suporti si a trebuit s-o desfac, asta s-a intamplat. si asa a ramas.

eu speram sa gasesc pe cineva suficient de priceput care s-o termine in locul meu.
Re: Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley
February 24, 2016 11:28AM
Este o vorba, muieti is posmagii tongue sticking out smiley ?
Totusi de ce ai cumparat-o pana la urma ?
Eu zic ca daca sunt doar niste suporti ai putea si tu sa mesteresti la ea ... asta daca iti place bineinteles ...
Sau vrei sa scapi de ea si nu stii cum ?
Re: Ajutor! Imi iese altceva decat o imprimanta smiling smiley
March 04, 2016 04:42PM
Sii... ca sa nu ne plictisim, pune niste poze, deseneaza niste sageti ca sa intelegem putin amploarea lucrarii.
Dar altfel, sa stii ca in lumea imprimantelor 3D, nu scapi de cleste si surubelnita. Mai mereu trebuie sa insurubezi la ea.
Exceptie situatia in care o faci tzapana de la inceput, caz in care (daca ai noroc).. te limitezi la reviziile tehnice periodice.

deci: poze
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login