Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS Evil Forge

Posted by milou 
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 11:59AM
zase blbej vytazek nesmyslu .... na neco jsem se te ptal...
a jako jo .. chtel jsem bejt popelarem ... nevyslo to ... tak jako arsoftovej valecnej veteran mi to bude stacit..... a tvou nabidku prijmam..

Edited 2 time(s). Last edit at 05/22/2014 12:04PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:01PM
jooooo myslis ten duchaplnej dotaz ohledne 3d tisku ? tak byl veprovej grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:07PM
hotovy colombo...
bude pro me strasna pocta uklizet tvuj bordel v DS ...
a stale si nepamatuji ze bych fotil nejaky stitek... a tvuj paranoidni prispevek v podobe "ani" je fakt krutek for.... jako prvni pokus bylo vlozeni kusu dratu do lustru...
ale vzhledem k tve informovanosti to uz davno vis...

Edited 2 time(s). Last edit at 05/22/2014 12:14PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:12PM
za to ze mas sklerozu ja nemuzu ;-) mozna kdybys prestal kamaradovy krast v garazi ten aceton a necuchal ho, mozzna by ty vypadky prestali grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:15PM
zase si me prokoukl....... ale to foceni si fakt nemuzu vybavit.... ale to je asi tim acetonem....

slovo vyrtualni znas asi vic nez dost ....ostatne tva laborator je fakt fajn...
a moje "pritelkyne" pochopitelne pitvala ten rizek na taliri... asi te to mozna prekvapi ale ja jsem pitval i ptacky......

rozhodne nemam ani tuseni jak blizko ty jsi ..... nikdo seti nemuze rovnat......

Edited 3 time(s). Last edit at 05/22/2014 12:24PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:32PM
jojo ;-) aceton je svinctvo, hele ja musim taky neco delat, chapu ze ty si zajdes pro slozenku ze socialky, ale ja se zivim sam ;-)
tak zas nekdy ;-)

ma laborator je zbudovana na ocelove jachte tovarni vyroby robert tucker, jak jsem ti jiz rekl .... chapu ze pri pohledu na tvuj vydelek nemuzes pochopit
jak na to nekdo mohl vydelat za jeden zivot grinning smiley grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 05/22/2014 12:35PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:43PM
tak tohle se radi mezi nejvetsi fory ktery si vypustil do eteru !
Prijmi prosim mou omluvu a nereaguj na me.
Todle si musej precist i ostatni... a nesmi se to zamluvit ...
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:47PM
to se ani zmalouvat nemusi grinning smiley ze ziju na lodi je fakt, ze lod je moje je fakt a ze je tovarni vyroba robert tucker je taky fakt ;-) stejne jako tva socialka , proto nemas ani na plastovy kulicky do qeru grinning smiley :d
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 12:54PM
ja jsem psal o tom chlivu kterej nazyvas laborator....
"laborator" zbudovana na ocelove jachte ..... jsem totalne rozbitej...
dedukuju ze tu novou vyrobnu rozjizdis hned vedle ty laboratore....
prijmul jsem tvou nabidku na uklid tveho bordelu .. ale to jsem jeste nevedel ze se budu muset plavit v neckach ....
a jsem totalne na kasi rozbitej....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 01:30PM
no bordel tu sice je , ale je to furt MUJ chlivek grinning smiley grinning smiley bordel neni naskodu kdyz se v nem vyznas grinning smiley

Nacelnik generalniho stabu armadni general Jiri Sedivy rikaval: Utvar kde je cisto , stoji za hovno .... kdyz se necvici, maji cas uklizet grinning smiley

na tebe to sedi, mas v garazi cisto, boded by ne kdyz se tam nic nedeje grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 01:33PM
dedukujes spatne , bejt tebou ani se o to nepokousim, vyroba je dokonce v jiny zemi, ale uz je pozde, post uklizecky byl obdsazen uchazeckou s dokoncenou zakladni skolou, tudis mela vyzsi odbornou kvalifikaci nez ty , takze je mi lito grinning smiley snad priste ;-)

Ted se nezlob ale koupil sem si na trhu palamidu ( tunak maly ) a budu si delat stejky na grilu ;-) takze sorry, ale chut si tebou kazit fakt nenecham grinning smiley

BTW ty necky vazej 10 tun grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 05/22/2014 01:34PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 02:55PM
Kikine já ten štítek viděl taky . Pokusím se ho někde vyhrabat. A moje reakce vůbec není z cesty . Jsi hodně špatně informovaný,a proto není divu,že nic neumíš udělat pořádně . Ják to jde s Frézkou ? Máš nějaké nové foto ? Neber to jako rýpání . Strojařina je můj koníček,i práce,takže jsem šťastný .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 03:50PM
Milou - hrabej.... hlavne abys pritom nevyhrabal za uralem ty mrtvoly ktery tam hnijou od pocatku 90let a o kterych uz vi detektiv colombo.
Tva reakce byla z cesty... ja jsem psal o A a ty o B ..
jako rypani to vzadnym pripade neberu.... pokud si chces pokecat tak muzem u mc donalda......

tez te upozornuji ze v tomto vlakne nebudu reagovat.... v ostatnich ano
cece......
jsem totalne rozbitej
"laboratori" na ocelovy konstrukci zvireci jachty.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/22/2014 03:58PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 03:56PM
rozbytej si uz z porodnice, to se nekdy stava



ale prj uz nebude reaogvat,tak haleluja .... odpocivej v pokoji kikine grinning smiley
Re: DS Evil Forge
May 23, 2014 04:53AM
Člověk to chce nějak skoncovat-urovnat,a ty neustále mluvíš sračky . Tak to je těžké no . Bavit se s tebou nedá o ničem .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 26, 2014 01:25PM
a dal ??
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 27, 2014 04:45PM
nebudu v tomto vlakne reagovat HA HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!

ses proste trapak.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 28, 2014 06:55AM
Hej di-dzhej vodochki nalej !!
-vodochki nalej.....
-vodochki nalej - smelej ....
Hej bratiska vypej ne robej....
Budet vse u nas okej !

Edited 1 time(s). Last edit at 05/28/2014 06:57AM by Kikin.
Re: DS Evil Forge
May 28, 2014 10:26AM
kos nekos, po domluve s bajnem udelen prvni ban


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 28, 2014 01:32PM
zacinam verit v bozi spravedlnost ;-)
Re: DS Evil Forge
May 28, 2014 03:55PM
jenom pro upresneni to nebylo za posty v kosi, ale v beznych vlaknech.

a pro druhe upresneni, to ze dostal ban jeden, neznamena, ze ho nemuze dostat druhy...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/28/2014 04:04PM by Bajn.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 28, 2014 05:20PM
ja viiiiiiiiiim bajne ;-) muj koment neznamenal ZE SI NA MOJI STRANE ;-)

jen jsem rad ze konecne rozlisujete to kdo to vyvolava a kdo se brani ;-)
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 03:27AM
tak ja necet forum, ted na to nemam cas. resim resty pracovni po nemocech a vyoada to ze se zas dalsi nemoc blizi... sad smiley at zijou deti smiling smiley me ty nemoci dcerky kosej jak nevim co...

offtopic: jinak me napada, mozna udelat v obecnem vyvesku s zabanovanejma
ve formatu:
kdo - kdy - dokdy - zaco

kdyz si nekam napisu kdo a dokdy by mel mit ban, snadno ten papir zabordelim, nebop vyhodim... takhle to bude aspon nekde na ocich smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 04:42AM
zvire: ne timto se to rozhodne nerozlisuje, akorat ze kikin po upozorneni neprestal, proto ten ban.

Raptik: drzel bych se toho ze poprve je to na 14dni, podruhe trvale. Ve vyjimecnych pripadech rovnou trvaly ban. Jinak v poste mame info o banech, to najdeme.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 05:26AM
bajne jeste by to chtelo ale ohlidat bany preregistraci ;-) ale jinak jsem rad ze ste se do toho tak opreli ;-)
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 06:26AM
Zvire: preregistarci to njede nijak ohlidat... prakticky pokud nebudes kontrolovat DNA, tak to nema cenu, jinak se to prakticky neda.

Bajn: oki


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 06:53AM
Uprimne, kdyby mi tu nekde svitilo tlacitko ban, tak uz ho mas davno taky, minimalne nejaky docasny vystrazny.
Re: DS Evil Forge
May 29, 2014 08:07AM
no jako moderator tu moznst nemam, ale myslim ze tam je u normalniho cloveka... pokud si uzivatel klikne na nick autora postu, myslim ze tam je neco jak nahlasit uzivatele a potom ho moderator uvidi jak unapproved user s kterym muze neco udelat... ale jistej si nejsem


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login