Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prodám : trysky,drivery,hotendy

Posted by milou 
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 06:25AM
divim se jakou ma Bajn trpelivost .......
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 09:02AM
no ja taky, uz si mel mit permanenta. grinning smiley
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 09:04AM
btw nevim bajne jestli muj "odpad" lze oznacit za nadbitecny, nebod muze nekoho uchranit pred stratou penez, popripade uchranit pred problemy z justici.

Myslim ze spis by se dalo rict ze je nekterym osobam nepohodlny. Zjevne k nim patris.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 09:32AM
ano, cokoli potom upozornujicim prispevku je naprosto nadbytecne. To te muzu ubezpecit.

uz me opet zahrnujes do komplotu, kdy cela ceska republika jde proti tobe? Na celorepublikovou zalezitost jsem si to dovolil povysit diky tomu, ze uz to ocividne prekrocilo hranice kralovohradeckeho kraje.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 10:50AM
nerikam nic o komplotu a zamerne to prekrucujes. Jen rikam ze u tebe zrejme neni problem ze by to bylo nadbitecne, ale z nejakeho duvodu je ti to nepohodlne.
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 11:13AM
ano, je mi nepohodlne se procitat tim mnozstvim zbytecnych pispevku co tu po sobe ty a kikin zanechavate. Byl bych o moc radeji, kdybych prisel na forum, v sekci problemu by bylo x dotazu a ja bych mel cas jim odpovedet a se zkusenejsimi tiskari vymyslet s cim je problem.
Misto toho od te doby co jsi na forum prisel ty jen neustale resim kdo tu kde kdo o tobe napsal, kdo ti co ukradl a zda uz to vlakno je natolik zasvinene, ze uz se hodi do kose a zda uz pripadne nemam pozadat o ban, abych si pak vyslechl jaky jsem nacista a jak zneuzivam roli moderatora. Ostatni zkusenejsi uzivatelu sem radsi ani nechodi, protoze vase prispevky cloveka maximalne nastvou.
Takze ano, mas pravdu, je mi nepohodlne se tebou neustale zaobirat.
Snazil jsem se ti vysvetlit proc konam jak konam, ocividne to bud nechapes nebo nechces chapat. Takze s vysvetlovanim koncim.
Anonymous User
Re: Prodám : trysky,drivery,hotendy
July 06, 2014 01:30PM
skuseny uzivatele sem nechodi, proto ze jim tohle forum nepomuze , akdyz uz se nekdo pomahat snazi, jeste ho tu ve finale pomluvite ......
Uzivatelum je uplne jedno jsetli se tu z nekym hadam ve vlakne, proste to vlakno nectou. ale jak myslis, ty si moderator.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login