Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

nefunkcni heatbed

Posted by Bajn 
nefunkcni heatbed
April 21, 2014 06:10AM
Aby jsme se i trochu pobavili,sve tak posilam sve trable s heatbedem smiling smiley
Po zmene tiskarny na rebelixe, jsem nahodil danuv firmware na rebela (repetier) a zacal kutit, vse ok, akorat jsem nemontoval heatbed, k tomu jsem se dostal az vcera. Zapnul jsem ho ve firmwaru, nastavil teploty a nic. Znova jsem vse overil, promeril a ani volt. Tak jsem nahodil svuj puvodni vyzkouseny fw z rostocka a takteza nic. Ok softwarem to neni.
Nejjednodusi mi prislo, ze odeslo neco na ramps, takze jsem vymenil ramps, stale nic. vymenil jsem tedy i arduino, stale nic.
A vite vy co jsem nevyzkousel? Pripojit napajeni ze zdroje i na svorky urcene pro heatbed winking smiley
Re: nefunkcni heatbed
April 21, 2014 06:14AM
Ahoj - jj to se mi taky stalo smiling smiley Clovek hned hleda, co vsechno mohlo odejit a tu zakladni vec zjistuje az jako posledni smiling smiley


3D tiskárna RebeliX
www.reprap4u.cz
Re: nefunkcni heatbed
April 21, 2014 09:30AM
no ja mel neco podobneho u PC... smiling smiley hodinu sem hledal, kde co odeslo na desce, nebo neni zapojene a ono stacilo strcit do zdroje snuru s 230V smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: nefunkcni heatbed
April 22, 2014 12:53AM
Podívej se na ty jejich supr pojistky...
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login