Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

falešná objednávka

Posted by milou 
falešná objednávka
February 03, 2016 01:55PM
Ahoj .
Zdá se , že se na foru objevil nějaký potížista , který mi poslal přes web objednávku následujícího znění .

Stav objednávky: objednáno
Datum objednávky: 3.2.2016 3:47:18
E-mail: info@mravenec.com
Telefon: +523555666

Kontaktní adresa
---
Ferda
U potucku 1
11150 Praha
Stát:
Česká republika

Telefon neexistuje , Adresa-konkrétně ulice nesedí do Prahy . Navíc neposlal ani číslo části prahy . , a psč je registováno ve Francouszkém Bramu smiling smiley Psal jsem na mail , ale z mi přišlo oznámení že mail neexistuje . Předpokládám , že vítr vane z fora, protože jen tady jsem vystavil titulek s webem . nevím . Dejte si Bacha .


www.3d-konstrukce.cz
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 06:39AM
to bys mel nekdy videt,co se vse registruje na jine fora smiling smiley

nekdy to lidi zkousej, aby videli na detajl plateb, dodani atd., pokud to mas podmineny registraci...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 06:57AM
smiling smiley My starší si pamatujem známý slogan Československé televize: "Chcete-li nám někdy psát - tři jedničky padesát!". S Francií to nemá nic společného, s Ferdou Mravencem taky ne. Jenom potížista.
dan
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 10:32AM
Jestli je to tvá první "potížístová" objednávka, tak můžeš být asi vcelku rád grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 10:49AM
No dlouho jsem nadával na lidi , kteří chtěli za cokoliv platbu předem . Teď je mi jasné , že je to kvůli takovým tukanům . A o5 na to doplácí slušní . Pak musíš ověřovat každou objednávku , jestli ten člověk vůbec existuje , hledat kontakt , atd .
Jinak je to moje první taková humus-objednávka . smiling smileysad smiley


www.3d-konstrukce.cz
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 10:51AM
jj na to je nejlepsi predem nebo dobirka smiling smiley

asi jich bude jeste par winking smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: falešná objednávka
February 04, 2016 04:17PM
a dobirka ti jako pomuze v cem? Stejne to musis vyrobit, zabalit a poslat...

Adresa se da celkem snadno overit, mam v excelu databazi ulic a cisel domu pro celou CR (stazenou odnekud z webu - cili by to melo jit overit i tam). A nektere eshopy to umej automaticky overovat uz pri prijmu objednavky.

Jinak tohle byl fejk na prvni pohled, mohou byt i zaludnejsi smiling smiley


> Poseidon DUO, stavebnice - v zabehu
> Homemade Celohlinik - ve vystavbe
Re: falešná objednávka
February 05, 2016 02:47AM
V případě jen potizisty odradí i dobírka bude muset zaplatit na poště.
V pripade skodice neodradi nic. Může pak využít varianty vrácení peněz a to ti nepomůže ani kontrola adres.
Prostě těch způsobů jak škodit je...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: falešná objednávka
February 05, 2016 03:22AM
No tak snad je to poslední taková . (asi ne) smiling smiley .
Prostě lidská blbost je veličina co nezměříš .

Edited 1 time(s). Last edit at 02/05/2016 03:22AM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login