Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS HOTEND

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
DS HOTEND
November 15, 2013 06:25AM
Tak novy vlakno a budem se to snazit udrzet cistci a bez OT :-)

Prodavame DS Hotend nasi konstrukce ktery v rane fazy byl inspirovan hotendem E3D. nyni je to nase konstrukce i kdyz vsechny dily jsou z e3d kompatibilni a dily
jsou tudiz zamenitelne. To uvadim proto, ze kdyz se nekdo rozhodne koupit od nas jen nekterou cast, je to mozne ;-)

Hotend je celokovovy s provotridniho materialu . Chladic a heatblok je duralovy , nerezova heatbreake a mosazna tryska.
Tryska je konstruovana tak aby kladla filamentu mensi odpor, cos se projevuje hlavne u 3mm filamentu.
Tryska je volitelna v rozmezi 0.2-0.5mm ( skousime i 0.14 po testech uvolnime k prodeji)

souvisejici :
nabizime i pozdejsi servis a moznost dodani jednotlivych dilu.
nasi zakaznici maji od nas i plnou online podporu a to nejen tykajici se produktu od nas zakupeneho.
Reklamacni rizeni neresime, v pripade jakehokoli problemu se zbozim zavineneho konstrukci nebo prepravou okamzite posilame novy kus ;-)


S pozdravem Zverina Petr
[www.dronesolution.net]

Edited 4 time(s). Last edit at 11/15/2013 06:39AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HOTEND
November 17, 2013 03:55PM
uz vyrabime trysky v2 meli by mit vyrazne snizeny odpor pusobici proti filamentu ;-) a brzy budem testovat v1 0.2 0.14mm a to same brzo i s v2 ;-)
Anonymous User
Re: DS HOTEND
November 21, 2013 11:06AM
podarilo se nam vyrobit trysku 0.09 ;-) docela masakr ;-) ale testy budou az trochu pozdeji, ted jsou narade trysky rozmeru 0.5-0.2 verze 2 se snizenym odporem ;-)
a frezova hlava ;-) cekam na nastroj a uz to bastlim ;-) fotky buou brzyyyy ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 11/21/2013 04:31PM by Zvire.
Re: DS HOTEND
November 22, 2013 10:13PM
Nevím, jak to vnímají ostatní, ale mě jsi svými výkřiky "testujeme", "budeme mít" atd. docela odradil od nákupu tvého zboží. Věřím, že 3D tisku věnuješ hodně energie, ale z marketingového hlediska to děláš úplně špatně. Spustil jsi e-shop, o kterém se nedá říci nic jiného, že je polovičatý. Je zmatený, bez fotografií, když někde jsou, tak nekvalitní, minimum informací. Tím, že jsi z reprap fóra udělal svoji propagaci jsi také moc nezískal, spíše naopak.
Raději přibrzdi, v klidu si dotáhni shop do finální podoby a vkládej pořádně nafocené výrobky, dej k nim detailní popis. Pokud zde prezentuješ nějaký výrobek, prezentuj, co už je definitivně hotové a otestované, něco, čím se opravdu můžeš pochlubit. Bude ku prospěchu tvému i zákazníků.
Nerad bych, aby jsi můj příspěvek bral jako výzvu k překřikování (sám jsi psal, že jsi horká hlava), zkus se zamyslet, jestli by to opravdu nešlo dělat trošku jinak. Okrajově se zabývám psaním webů, něco málo jsem o propagaci a marketingu studoval a mám pocit, že máš potenciál dělat kvalitní výrobky. Jen jsi ten obchod a způsob nabídky vzal za špatný konec.
Re: DS HOTEND
November 23, 2013 05:02AM
Ten shop si vážně projdi. Např.

fun = legrace
fan = větrák
Anonymous User
Re: DS HOTEND
November 23, 2013 09:25AM
hlele neveril bys co mam ted prace ;-) ale samozrejme to prolezu az bude chvilka ;-)

vetrak opraven ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 11/23/2013 09:26AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HOTEND
November 30, 2013 02:59PM
axamith : budes se divit ale zakazniku mame pomerne dost , takze to asi zas tak spatne nedelame ;-)
jiste kdyz 20hodin dene stravim na vyvoji a testovani dilu, na grafickou podobu eshopu moc casu nezbyva, ale myslim ze to je pochopitelne ;-)
kazdopadne ohlasy zakazniku jsou velmi pozitivni, takze z marketingoveho hledisa to beru tak ze dobre zbozi se chvali samo ;-)

eshop neni dotazeny, ale pracuje se na nem, kazdopadne pokud nejaky zakaznik nenajde to co hleda nebo mu neco v eshopu nejde, proste me kontaktuje
a ja snim vzdy vse vyreim individualne ;-) tak se i deje , a vse funguje dobre ku prospechu nasemu i zakaznika ;-)

Samozrejme nerikam ze se neni kam zlepsovat, to samozrejme je vzdy ;-) ale vse ma svuj cas ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 11/30/2013 03:15PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HOTEND
November 30, 2013 03:03PM
DS hotend nam dospel do verze 1.5 ;-) upravy doznal hlavne chladic , ktery ma nyni zvyseny pocet zeber ( z 8 na 12 ) coz zvysuje pomerne znacne jeho ucinnost ;-)

takze nyni jiz v1 nedodavame, kazdy zakaznik automaticky dostane v 1.5 samozrejme za stejnou cenu jako v1 ;-)
Re: DS HOTEND
December 03, 2013 02:46PM
Napisu to i zde do tohoto vlakna, protoze jsem s pristupem Zvirete spokojen. Stavim 3D tiskarnu a shanel jsem nejaky Hotend. Po precteni zdejsiho fora jsem se rozhodl pro DS HOTEND. Po konzultaci se Zviretem byl odeslan a do dvou dnu dorazil. Vypada suprove. Objednal jsem Hotend a k tomu tri trysky. Bohuzel ceska posta si s balickem zahazela tak chladic prisel trosku odreny. Zvire vsak obratem prislibil odeslani noveho kusu. Ten dorazil vcera. Novy kus jiz byl lepe zabalen a tak posta nemela sanci :-) Vse prislo na naklady prodavajiciho. Perfektni jednani, rychle dodani. Timto ti Zvire dekuji, jen tak dale. Jakmile hotend otestuji pridam dalsi reference.
Re: DS HOTEND
December 03, 2013 05:04PM
Když sem brouzdal, po webu a hledal kde zakoupit honted sem natrefil na dronesolution.net a zaujal mě DS Honted.
Po komunikaci s výrobcem jsem potvrdil obědnávku, do dvou pracovních dnů byl DS Honted doma. Když sem kontroloval zásilku a prohlíže DS Honted tak mě překvapila, preciznost vyrobení, povrch v průvlaku bez vyditelných vrypů po obrábění. Čekal jsem střední průměr dle fotek na eshopu, ale kvalita předčila mé očekávání, tak teď se už těším na první tisk, doufám, že i ten překvapí.

Shrnutí: Komunikace s podporou: +++++
Výroba a rychlost dodání: +++++
Shoda výrobku: +++++
Tisk: neproveden

Po tisku doplním hodnocení winking smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 12/03/2013 05:11PM by fanysek1.
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 04, 2013 04:28AM
diky za ohlas kluci , at hotendy slouzej ;-)
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 07, 2013 03:05PM
byli sme upozorneni ze nekdo muze preferovat axialni termistor,
takze pokud to uvede zakaznik do objednavky, udelame otvor pro termistor pruchozi ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 12/07/2013 03:19PM by Zvire.
Re: DS HOTEND
December 09, 2013 08:32AM
Dneska jsem dostal od Zvířete hotend a šroub extruderu - zatím nemám namontováno, tak funkci hodnotit nemůžu, ale komunikace a rychlost dodávky na jedničku a také dílenské zpracování můžu jen chválit!
Vše je krásně čisté, žádné otřepy, materiál hliník a mosaz - prostě super!
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 09, 2013 08:54AM
jen oprava ze material je DURAL :-) jedna se o slitinu hliniku a medi ;-) diky za ohlas ;-) at slouzi ;-)
Re: DS HOTEND
December 15, 2013 04:26PM
Hotend a šroub extruderu od Zvířete je po vzhledové stránce na jedničku. Vypadá to na vcelku profesionální práci. Komunikace a dodání také na výbornou. Funkci ohodnotím po Vánocích, až bude tiskárna hotová.
dan
Re: DS HOTEND
December 16, 2013 05:56PM
Koupil jsem 1.75/0.4mm kvuli srovnatelnosti s hotendem vlastni vyroby, hlavne z experimentalnich duvodu. Takze prozatim otestovano v tomto rozsahu:

- Vzhled me vcelku nezajima, to je to posledni, co me na tisku tak nejak prijde podstatne, nic mene spracovani je dobre.

- Komunikace s vyrobcem (mimo forum) pohodova, bez emoci atp. grinning smiley

- Dodaci lhuta dobra, myslim ze tu byl za 2 dny, nic mene jsem nevyzadoval nejake urgentni zaslani.

- Tisk do 150mm/s ABS bez problemu. Na nejake maximalky jsem nemel cas, ale casem se k tomu treba dostanu i kdyz to asi neni zase tak podstatne, pokud nekdo nechce tisknout na kvantitu.

- udchalzeni a prenos tepla k drzaku v extruderu dobre, urcite se od PEEKoveho holderu hreje extruder vice, ale neni to asi nic proti nicemu.

- odpor filamentu pri manualnim protlacovani velice rozumny, na bowdenu urcite nebude problem a na directdrive uz vubec.

Tot asi zatim vse, mam samozrejne i sve vyhrady, jako je aktivni chlazeni a hluk/potencionalni poruchovost ventilatoru, delka hotendu oproti PEEK holderu bez aktvniho chlazeni o cca 1cm atd. ale to je uz vec nazoru a zkusenosti. Z dosavadniho testovani v rozsahu, ktery jsem delal muzu konstatovat ze je tento hotend povedena zalezitost, ac se mi jeho propagace a uvedeni na trh vubec nezamlouva smiling smiley Zitra bude tisknout cely den, ale vzhledem ke konstrukci nepredpokladam zadne prekvapeni, jedine ze by jako na potvoru odesel ten vetrak, coz doufam, ze se nestane.

Edited 1 time(s). Last edit at 12/16/2013 06:02PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 16, 2013 06:14PM
diky za ohlas ale tu komunikaci na foru si jeste vyjasnime grinning smiley grinning smiley
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 17, 2013 07:54AM
DS hotend nam dospel do verze 1.6 ;-) zmena spociva v premisteni cervika na stranu pro lepsi manipulaci pri vymene trysky a topneho teliska ;-)

takze kazda nova obednavka bude dodana ve verzi 1.6 ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 12/18/2013 05:17AM by Zvire.
Re: DS HOTEND
December 19, 2013 10:48AM
tak i ja jsem majitelem tohot DS HOTENDU smiling smiley 1.75 / 0.4 tryska

- vzhledove podle me dobre provedeno, jen trosku mekkci material chladice nez sem cekal smiling smiley takze par rypancu uz ma, ale to me netrapi
- malinko me vypeklo onech 5mm vejsky oproti 3mm u drzaku v extruderu - wade ocekaval prave 3mm, ale taky nic, co by neslo vyresit smiling smiley
- zatim prvotni tisky jsou mnohem lepsi nez s predchozim hotendem, lip se chyta material, a vypada to, ze asi ustalo kolisani prutoku
- zvire je normalne mimo forum komunikativni, snazivej, napomocnej a snazi se vyjit vstric jak muze, royhodne se s nim da domluvit

az si dam tiskarnu nak doporadku, tak muzu avizovat vic.
prvotni dojmy z hotendu jsou kladne


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 19, 2013 02:55PM
diky za ohlas raptajs, at slouzi , posli mi nejaky fotky s tisku ;-) at vidim jak valcis, ale ted mas dobrou zbran ;-)
Re: DS HOTEND
December 19, 2013 03:43PM
tak prvotina pres kislicer, abych si overil, jestli se mi nezblaznil skeinforge (a zblaznil - takze wipe nastaveni a jedu radsi znova smiling smiley ) je v software - kislicer sice sou tam videt neduhy pri zmene vrstvy na te experimentalni tiskarne, ale v celku good... behem zejtrka asi prejdu zpet na i2 tak uvidim na ni... akorat to bude husty... se starym hotendem sem mel max vesku 7.5cm a ten tvuj je jeste delsi smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 19, 2013 03:45PM
neduhy tam sice sou ALE JE TO O TRIDU JINDE nez predtim ;-) super ;-)
co to mas za i2 ? :-D ja mam vejsku pres 10 urcite a to mam taky muj hotend :-D :-D

Edited 1 time(s). Last edit at 12/19/2013 04:47PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 28, 2013 08:45AM
odstranily sme vsechny potize s vyrobou trysek v2 ;-) takze od ted ke vsem hotendum trysky v2 ;-) v1 jen na vyslovne prani, ale nevim proc by to nekdo delal grinning smiley
Re: DS HOTEND
December 28, 2013 02:31PM
noo kdybych si pohral s umistenim motoru na wadu, tak bych to taky vyhnal vejs...
no obcas si rikam, ze me ten typek vypek smiling smiley a rekneme ze sem prisel na to, ze taky neni dobre kupovat komplet, kdyz ses nedoskavej... smiling smiley


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 28, 2013 07:20PM
????? nechapu souvislosti :-D joooo uz chapu , to je ohledne ty i2ky :-D ted mi to docvaklo winking smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 12/28/2013 07:22PM by Zvire.
Re: DS HOTEND
December 28, 2013 08:45PM
Jop. :-) reakce na i2. Sry na skype. Cumel sem na nepostradatelny a pak avengers ;-) nastav si forum, at ti zobrazuje k cemu se ktera reakce vstahuje. docela to zprehledni orientaci :-)


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 29, 2013 01:16PM
ja nevim co driv :-) testim nase trysky 0.2mm docela masakr, pak hodim fotky ;-)
Re: DS HOTEND
December 30, 2013 05:54AM
tak hlasim podruhy stejny problem. zapek filamentu za heatbreakem

- za 1. si muzu sam smiling smiley zapomel sem si prehodit napajeni vetraku k chaldici na +12V a mel sem ho na rizenem smiling smiley takze pri testu s Curou mi cura v prubehu vypla vetracek a nasledoval zapek filamentu v coolendu - skoro po cele delce coolendu. njn clovek taky musi nekdy jit na WC smiling smiley a kdyz sem se vratil uz sem jen videl tak 4 vrstvy tisknute "naprazdno" smiling smiley

- druhej zapek uz je bez meho pricineni. - vetrak bezel a pripojen na +12V od zdroje, na chladici se dala udrzet ruka a hotend na 235°C.
stalo se po kalibraci noveho sroubu v extruderu pri testu tisku (starej nebyl evidentne na 1,75mm drat). filament se pripek ke stenam chladice.
podle rucniho odvrtavani 1,5mm vrtakem (rucni = vrtak mezi prsty, piplave a opatrne "odvrtavan" filament pro snadnejsi rozpousteni v acetonu) se cca za 10mm od hetbraku zacal pripekat filament ke stenam. lepereceno drat nesel uvolnit driv, nez sem se dostal cca 10mm za oblast heatbreaku - smerem od trysky.

Edited 1 time(s). Last edit at 12/30/2013 05:55AM by raptik.


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: DS HOTEND
December 30, 2013 07:58AM
To zní zvláštně. Nemohl sis rozteklý drát natáhnout do chladiče, při jeho vytahování?

Nebo nemohl sis ucpat trysku tak, že po výměně podavače ti teď leze z trysky víc materiálu a předchozí vrstva ji ucpe?


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS HOTEND
December 30, 2013 11:11AM
raptiku vycistils heatbreake po prvnim zapeku acetonem ???
dej trysku i heatreake do acetonu tak na hodku ! timse zbavis prilnavy vrstvy z prvniho zapeku a pak uz by to delat nemelo ;-)

dalsi vec vetrak ti evidentne nejede na plnej vykon ! protoze ja mam chladic pri 260 na trysce vlaznej ! udrzet ruku je moc vysoka teplota !
napajej vetrak z jiny vetve nez heatbed , skus kdyz zapnes heatbed jestli ti nepoklesnou otacky, je to slysitelne !

ja dneska tiskl tryskou 0.2 100mm/s ;-) a docela dobry ;-) ale uz mi dorazily profily na dreamera , tak ted slo vsechno testovani stranou ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 12/30/2013 11:31AM by Zvire.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login