Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS EVIL FORGE RELEASED ;-)

Posted by Anonymous User 
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:04PM
Ok, s tou presnosti s tebou souhlasim, ale jak rikam, nic se nezmeni ...... vidis sam, nikam to nevede. Budete si tu nadavat, urazet a co z toho? Myslis, ze to ma nejaky konec? Ono kdyz si to precte nestranny clovek, tak si mysli, ze jste se zblaznili vsichni 3. A ve vysledku pro tebe prinos vubec zadnej a pro zvireci spolek take ne.
Akorat jsou lidi nastvany, ze se tu resi osobni problemy a tematika 3D tisku atd. je nekde uplne mimo. Ja uz ty vlakna, kde vidim tebe a zvire prestavam pomalu cist a urcite nebudu sam, coz si myslim, ze je skoda, protoze tu zachvilku nebude nikdo.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:05PM
dane taky vis ze ja na konstruktivni pripominky reaguju naprosto normalne :-) ale s pszchopatem je to hold jina kapitola grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:07PM
navic ja nikdz NIC O PRESNOSTI NERIKAL !!! to si jen kikin usmyslel a dostal zachvat ! ja jen rekl pojem rozlyseni a to mame :-) a vis sam ze napriklad na vybrace to ma velmi kladny prinos :-)
ja nerikam ze nekdo nemuze mit jinz nazor, ALE AT NETVRDI ZE LZU, to je prosdte nesmysl !!!!
jiny nazor neznamena ze ten tvuj je automatickz ten spravnz a ten muj lez !

Edited 1 time(s). Last edit at 04/19/2014 05:09PM by Zvire.
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:12PM
je to stale dokola jen slovickareni a chytani se za slova. to to nechapete ani jeden, ze tu nic timto zpusobem nevyresite? pokud si myslite ze vyresite, myslim si tedy take, ze jste opravdu oba nemocny.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:19PM
jenze proc mi neco nekdo vsouva do ust co jsem nerekl ????????????? a navic me pak kuli tomu oznacuje za lhare ?? ¨muzu ja za to ze nekdo nevi co je rozdil mezi rozlisenim a presnosti ???? proc ja jsem kuli tomu lhar ?
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 05:34PM
sorry, ale tve rozliseni, ktere si odprezentoval je pro RepRap tiskarnu dulezite, jako indukcka pro diesel. to proste musis uznat a myslim si, ze ti to dost jasne popsalo pomerne dost lidi. cele to vzeslo podle me z toho, ze si neustale bazirujes na necem, co neni pro reprapovy stroj az tak vyznamnym meritkem.
vracet se k tomu ale neminim.
ty blitky, ktery z toho vzesly uz jsou poze nesmyslne osobni utoky a s tiskarnama nemaji mnoho spolecneho. nemyslis?


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 06:38PM
to je nesmysl , moje rozlyseni je z pulkz vetsi presnost jak si sam uznal a microstep udela vetsi tichost, mensi vybrace, plynulejsi chod....

me prijde zas docela hloupi ze tvrdite hloupost protoze je vam blby priznat ze ste se puvodne SPLETLI .
Prinos to jednoznacne ma, takze ten kdo tu hleda slovicka kolem nejsem ja ! vy jen hledate neustale klicky kolem jak ukazat
ze to defakto neni potreba ! jiste ze tisknout lze i bez toho, ale to jezdit trabantem taky !!!!
tys sam priznal ze 0.9 motory jsou prinosne, a to je 50 procent toho rozlyseni. microstep ma vliv na jine veci nez presnost, ale tvrdit ze nema vliv zadny je nesmysl !!!

ja treba nevim jak ty ale ja spim 2m od tiskarny a hlucnost je pro me DULEZITA, tiskarny mi tu jedou 24h denne .
vybrace se do obektu jednoynacne prenasej. chapu ze to mnoho lidi nevnima , ale tvrdit ze to neni dulezite neni fer.
vis muzes udelat svickovou ze sekany a tvrdit ze ta svickova tam neni dulezita...... ale to s ty sekany svickovou neudela :-)

muzem diskutovat jaky ten prinos je, ale NULOVY NENI !!!

baziruju na necem o cem jsem presvedcen ze mi prineslo priznivy vliv na tisk , proto ze to v laborce vidim .

Edited 4 time(s). Last edit at 04/19/2014 06:47PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 07:55PM
to nepotrebuje ani komentar...............................................................................
tvuj mozek neni ok !

Edited 2 time(s). Last edit at 04/19/2014 07:57PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 08:05PM
muj mozek je na tom evidentne lip nez tve znalosti jakehokoliv oboru grinning smiley hrajes si na strojare, a stroji rikas freza, mluvis v centimetrech. Ja byl na strojarne jen 2 roky pak jsem presel k elektronice protoze mi byla blizsi, ale kdybych na dilne rekl mistrovi neco v centimetrech lisknul by me ksiltovkou, jak to delaval a zarval SME NA STAVBE NEBO CO ? !!!! tebe bohuzel tata liskal malo jak je videt . JInak bys mel uctu k praci jinyho a nechoval se jak defo ! dobrou noc defiku, a nezapomen oprasit frezu, na mesici uz na ni cekaj grinning smiley

porad se ceka na fotky JAKEHOKOLIV TVEHO VYTISKU ale kasal ses tou lebkou !!! ja uz tam muj dal ! tak se ukaz .
ale dobre vime ze nic neukazes , protoze za zazrak bych i povazoval , kdybys tiskarnu umel zapnout grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 04/19/2014 08:07PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 19, 2014 08:14PM
kde jsem psal neco o centimetrech ?
nikdy jsem se nestydel za to ze stroji rikam freza.. ... je to bezny slang ! tvuj partak to taky tak pise... furt se nechytej stebla
fficial&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Wg1TU9GzG8nTtQa474CgBg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=863" target="_blank" rel="nofollow">jo no
obrazky ...


a s tou lebkou ... mrdam na teba... ostatni kdyz budou chtit foto tak jim poslu.. na teba seru !!

Edited 2 time(s). Last edit at 04/19/2014 08:20PM by Kikin.
Attachments:
open | download - kokot zvire 022.jpg (567.5 KB)
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 01:29AM
lol uz je totu zasm napsal sem ti ze se chztas stebla kdyz napise cokoliv co ti jen trochu neodporuje a ty se zas vopicis grinning smiley

si fakt ubozak kdyz ani sam nic vlastniho napsat neumis grinning smiley navic kazdej vidi co si za trageda , takze stebla netreba :-D


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL je to presne to co sem cekal grinning smiley grinning smiley grinning smiley vymluvi , vymluvi a kdyz to nepomuze, tak vymluvi grinning smiley SES CHUDAK grinning smiley oba dobre vime ze ji vztisklou nemas :-D protoze bzs na ni potreboval nejmin 24h jses jen tluchuba grinning smiley
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 03:06AM
Cos čekal ? Krevety ? To bylo jasné ,že budou výmluvy,a útoky . Doma staví lego,a říká tomu strojnictví .


www.3d-konstrukce.cz
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 05:25AM
Stale nechapes, co se ti snazim ja a vetsina prispivajicich k tematu "ROZLISENI" rici. Jedinym zasadnim prinosem z hlediska presnosti a rozliseni je pouziti motoru s 0,9st. krokem ve spojeni s konstrukci, u ktere se tento rozdil pozna. tot vse.
Vsecka obhajoba okolo jsou pouze marketingove zalezitosti, nikdo vedle tiskarny mimo tebe urcite nespi. V kommercni sekci ty reklamni reci chapu a trochu lituju neznale prihlizejici a uz vubec ty, kteri si chteji udelat obrazek, jakou maji stavet ci koupit tiskarnu.
Uz to dal resit neminim, jak je videt, napsal jsem jediny podle me konstruktivni prispevek a uz je mezi nim a timto zase kupa sr... uzijte si to tu panove beze me a ostatnich rozumnych lidi.
Asi vyuziji admina aby mi zakazal pristup do sekci, kde je cokoli o DS, nebude me to nutit reagovat na ty hamotiny, co tu ze sebe sypete grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 05:38AM
jsi si stale tak jisty ze ji nemam vytisklou ??
Attachments:
open | download - debil 1.JPG (40.1 KB)
open | download - debil 2.JPG (38.7 KB)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 06:31AM
To je co ? Výstřel ze zastávky .???


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 08:24AM
aha takze abzch to schrnul dane :

´-vylepseni pouzitim motoru 09
- majkl sam prohlasil ze 32 microstep mu dalo mensi vybrace a tichy chod
- zdvojeni linearnich posuvu
- umisteni hotendu do teziste osy
- Masivni plastove dily zvysujici pevnost a tuhost konstrukce
atd atd

EVIL FORGE ma mnoho vylepseni ktere dohromady davaji super vysledek, ale kdyz se to nekomu nehodi , jsou to
vlastne jen PR KECI grinning smiley

uprime dane zrovna od tebe bych cekal mnohem korektnejsi pristup. vim ze ty ty drivery 8825 nemas rad obecne,
ale to neznamena ze nic nedaj . chapu kdybys uvadel pochyby jako svuj nazor, ale ty to uvadis jako fakt, a vytvaris tim dogma.
:-)
dal 8825 nabizi vetsi vykon bez aktivniho chlazeni. ale to zamerne prehlizis. neustale strhavas pozornost k microstepu a ignorujes mnoho dalsich vylepseni ktere s tim rozlisenim spolupracujou.

navic uvadis mnoho informaci ktere sou chybny, napriklad ze hazivost remenicek rusi vliv microstepu . nejak si zrejme prehledl ze ta hazivost neni za krok ale za otacku remenicky, pokud ji tedy rodelis na vice kroku, vliv hazivosti to naopak snizi !
dale uvadis vlivem dalsich komponentu, ja to chapu kdyz rebel je koncipovan jako SETRIC. EF neni !

ale zatim co se neustale snazis prokazat jak mas nestranej pohled, je nadmiru jasny ze tvoje argumenty proti nam pouzite
elektronice jsou ciste zistne, EF je primu konkurenci rebela.

A CIM ME FAKT STVES ze si tu popochlebujes jak souhlasis s kikinem a me nezapomenes vpalit ze sou tu sra... NEVIDIS NAHODOU KDO JE SEM HAZI ??????????

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 08:50AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 08:28AM
KIKINE TY SES FAKT DEBIL grinning smiley SEM SI ISTEJ grinning smiley

yaprve ta lebka nejde vztisknout v kuse, musel bys ty g cody mit alespon 4 :-D
navic prejmenovat nejakej file na .gcode umi i dite ze zvlastni skoly grinning smiley

to je opravdu dukaz jak hrom grinning smiley ty si fakt dusevni mrzacek grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 08:41AM
proc by nesla tisknout v kuse ?? to co neznas a neumis neni mozne ? aha....
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 08:51AM
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

protoze budes mit nulovou plochu , ta dolni celist je kulata !!!!! ty vis o tisku uplnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ho... tohle mi staci :-)
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:09AM
Já jsem říkal,že má v rukách,i v hlavě nasrate . Kokokine běž si přebrousit frézku,a neotravuj tiskaře,kteří tomu rozumí . (pro makovky-sebe nemyslím)


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:14AM
hele milou uz ho ignorujme :-) tohle co napsal absolutne staci abz tu na foru kazdej vedel ze s tiskem nema nic splecnyho :-)
coz me bylo jasny od zacatku .... :-) cile bylo dosazeno tak mu dejme zbohem grinning smiley
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:21AM
co kdyby jsi prestal tlachat o kravinach a dal radsi tisk ?
[ulozto.cz]

P.S. Jses trapnej jak schody ve vytahu ............................................

navic mi psalo hodne lidi a vsichni se schodli jaky jsi kreten ....

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 09:28AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:37AM
problem je ze tz lidi sou tve alter ega grinning smiley grinning smiley jojo kikinku palec do pusy a sup sup spinkat, mas po obede, bude te bolet brisko grinning smiley

argumentace typu : JA VIM O TISKU UPLNY PRD , ALE PSALI MI LIDI ZE SI KRETEN je fakt hodna matersky skolkz grinning smiley grinning smiley pani vychovatelka by te nemela poustet tolik k pocitaci grinning smiley


Milou nereaguj na nej , OD TED JEN NO COMMENT :-)

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 09:39AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:39AM
nemas argumenty ?
a nezapominej upravovat puvodni prispevky !!!

navic takova perlicka ... JSI ULHANY !!

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 09:40AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:50AM
jojo ale ne jako ty jen nekolik prikladu :

MAm uz tu lebku vytisknutou
Material ti poslu spatky
Udelam video jak nesviti
vytiskl sem hlavne

ATD ATD :-D

PAPA KOKINKU grinning smiley NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO COMENT
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 09:58AM
Poslal jsi mi adresu ?
A vratis mi vubec dengy ?
- delat nekvalitni videa ci fotky nema cenu ... navic je to bezpredmetny pac ty chybu nikdy neuznas .. zijes v tom svym blbym svete .. v gumovym clunu...
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:10AM
Kokokine zkus to ,a nemel nesmysly . Nikdy jsme reklamace neřešili . Když byl nějaký problém,tak jsme ho zdarma,a s omluvou vyřešili, I když jsi pitomec,tak ani v tvé případě to nebude jinak . Hňupe . Sorry musel jsem


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:18AM
nechces mi tady snad tvrdit ze po tech urazkach mi posles prachy s omluvou zpet...... vyserete se na me ....
dan
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:18AM
Nebudu cist ty dalsi blitky, fakt zvire nedovedes udrzet myslenku a odpovedet, popripade raegovat jednoduse na jednoduchou otazku. nepsal jsem vubec nic o celkove konstrukci tve tiskarny, pouze jsem napsal jedinou vetu o PRESNOSTI vs. ROZLISENI, ktere si obhavoval nic vic, nic min. uz zase pises zbytecny slohy a nedovedes uznat tuhle uplne zasadni banalitu, na ktere to cele zacalo. to je lito zase me.

Jo a sorry zvire, ta lebka vytisknout vcelku jde. bud si vygeneruje raft a support, nebo podstatne pracneji a to ze si dupezite podpery, ktere ti to udrzi, vcetne podkladove plochy proste dokreslis. Mimo jine se dnes da sehnat PVA, ktere se kompletne rozpusti, takze i s tim generovanym supportem si to dovedu predstavit.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/20/2014 10:22AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS EVIL FORGE RELEASED ;-)
April 20, 2014 10:22AM
Zvážíme materiál který mi pošleš na Adresu,kterou máš v PM, a Vrátíme ti poměrnou část . Zastáváme názor,že pokud zákazník není spokojen,má právo dostat své peníze Z5


www.3d-konstrukce.cz
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.