Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Je DS Evil Forge 4x přesnější než Rebel II nebo Průša I3?

Posted by jirpil 
Fbi zni to pekne ;-) pokecame ;-)
majkl podobny jak ty ale, akorat rychlost na 160mm/s a zhruba 8kilo materialu, a vysledek jsem mel patrny... je jasny ze se pohybujem pod radem setin, takze nelze cekat ze rozdil bude jak krkonose a tatry , ale hladcich sten sem proste dosahl ;-)

ono totiz nelze ani teoreticky poprit, ze plynulejsi pohyb zpusobi rovnomernejsi vlakno ;-) tak to proste je ;-)
kikin: nejvetsi sracky tady , mas ty v hlave ;-) vsimni si na tebe nikdo nereaguje ;-) mel bys me mit vlastne rad grinning smiley jsem jedinej co se stebou bavi grinning smiley pro ostatni neexistujes grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/03/2014 04:53AM by Zvire.
Co kdyby jsi odpovedel na otazky ???
ted jdu spinkat..... takze si to promysli ! mas cca 5hodin .........
navic me bohate staci ze ostatni ti tvy kecy nezerou ! napis jeste nejaky vtipy at se mi lip usina....
vecer dostanes co chces! pak budes moct pomerovat "pindoury" ................. Jak psal Lukas....
Re: Je DS Evil Forge 4x přesnější než Rebel II nebo Průša I3?
April 03, 2014 08:16AM
Na prani autora a k vyvoji diskuze do urovne utoku toto vlakno uzaviram


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.