Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS Evil Forge

Posted by milou 
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:11PM
Jsete vylozene podvodnik a lhar. Za hotendy jsem prokazatelne provedl platbu ve spravne vysi na ucet vedeny zcela evidentne na jmeno Zverinova. LZETE neustale a dokola, uz v tech srackach ktere vypoustite nejste ani schopen rozeznat lez od pravdy.
Vypovida to presne o DS. Presne jsem to cekal, ze budete tvrdit, ze jsem od Vas nikdy nic nekoupil grinning smiley

Jste pouze ubohy podvodni s kouskem sebemensiho sebevedomi. Reagoval jsem na prispevek, kterym se uhanite o fakturach. Nechapu, jak muzete prohlasovat, ze faktury mam, kdyz nejsou od vas. Opet LEZ z pouze LEZ.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:14PM
Quote
milou
Omlouvám se . Nemělo smysl začínat znovu . Bez ohledu na to,kdo začal . sad smileysad smileysad smiley Tak mi dovolte alespoň pročítat,a reagovat na věcné problémy rep rap .
Já s tím problém nemám .

nic proti tobe nemam, dohoda byla pouze mezi nami a s tim jsem souhlasil TECKA. Faktury od DS zadne nemam, tato informace od p. Zvirete je proste dalsi LEZ, proto jsem na ni reagoval.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:25PM
za hotendy jste provedl platbu a dostal na ni fakturu .... takze ten kdo lze a snazi se tu kopat a prekrucovat pravdu jste vy pane Lenc ....

JA NEREKL ZE MATE fakturu od DS , rekl jsem ze mate fakturu na sve platby coz je pravda.... pane Lenc prestante mi aspon vsouvat do ust co jsem nerekl .

Ze nemate nic spolecneho s DS je dobre... Hodlam tento stav i udrzet grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 05/08/2014 01:27PM by Zvire.
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:45PM
Nemate s fakturou nic spolecneho, budte tak laskav neohanejte se s ni, uvadite opet umyslne v omyl citatele. Tvrdim prokazatelnou pravdu, kterou nemuzete zadnymi svymi zvasty okolo zahlusit. Jste pouze ubohy lhar, ktery nebyl schopen vyritit sve pohledavky na urovni, ktera jim prislusi, opet se schovavate za nekoho jineho.
Budte tak hodny a nelzete stale.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 01:51PM
jeste pred chvily ste tvrdil ze ja tvrdim ze mate fakturu od DS grinning smiley nejak sem vam to lhani nedari pane Lenc ..... vy nemate s DS take nic spolecneho .... ale ohanite se velmi zdatne .......... grinning smiley
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 02:25PM
Nechápu co to žereš, ale ty si Zvíře fakt do huby nevidíš.

Když pošlu prachy na něčí účet, tak potřebuju fakturu od subjektu, kterýmu účet patří.

To že se Milou nabídnul, jak to porovnat je věc druhá.

Tys to posral, podvádíš na daních, ale máš to štěstí, že pro tebe (což nechápu) dělá evidentně rozumnej a normální člověk, kterej tvýho zákazníka uchlácholil alespoň fakturou od něj.

Žvástáš tady něco o pár měsíců existující firmě a nakonec je dodavatelem někdo v čechách, kdo od DS jen nakupuje ...

Točíš se dokola a okolo svých lží, a jen se svými žvásty pokoušíš zamlžit.

NEJSME DEBILOVÉ. MY TI TY TVOJE KECY NEŽEREME.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 02:27PM by majkl.


3draty.cz - celokovový hotend
dan
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 03:00PM
Pan Zvire je mistr v chytani za slovo, velice obratny lhar a podvodnik, bude to asi vrozene. Nedovede ani jedinkrat reagovat jasne a strucne k danemu problemu, otazce ci pripomeince. Vzdy pouze kupa sracek. Neda se nic delat, nechme ho pri tom, umlatol se zde na foru sam, jak jsem ocekaval grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 03:26PM
nepodstivost....neprijemnost..neslusnost... ulhanost........chamtivost... bezohlednost....nedbalost.......zavistivost.....lehkomyslnost.....tvrdohlavost...zbabelost..arogance..atd...
- proto volte Petra Zverinu.
Diky svemu charakteru je vice nez vyjmecny.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 06:55PM
kikine super zes tu vyjmenoval sve vlastnosti.... zapomel jsi na neschopnost , a nepouzitelnost v 3d tisku grinning smiley
muzu byt jaky chci kikine, ale v bridilstvy na tebe na tomhle foru nema nikdo grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 06:56PM
pane lenc : narozdil od vas jsem vzdy dodrzel sve slovo a to i bez papiru. vy to neumite ani s papirem :-) lituju kohokoliv kdo svami uzavre nejakou dohodu ...
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:11PM
Zase srsis vtipem ?
Ty jsi vzdy slovo dodrzel ?
LHARI a PODVODNIKU
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:20PM
pane kikin nejakej vas vytisk ? ahaaaaaa porad nic... no chapu no grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:28PM
nezkousel jsi vyhledat lekare ?
LHARI a PODVODNIKU

Edited 1 time(s). Last edit at 05/08/2014 07:29PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:33PM
jojo a nejakej vytisk ? porad jen flamy ???? aha grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:45PM
z tveho prispevku je jasne ze prasky nezabraly.........
je zbytecne ti neco dokazovat. umis akorad prekrucovat.
LHARI a PODVODNIKU

Edited 3 time(s). Last edit at 05/09/2014 07:37AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 08, 2014 07:52PM
jojo a neco k tisku ? takze jako obvykle ? aha grinning smiley
Re: DS Evil Forge
May 09, 2014 02:56AM
Viem, ze sme v sekcii Kos/Chliv, ale aj tak by ste obaja mohli prestat, Kikin aj Zvire.
Ak nieco mate, vybavte si to telefonicky, alebo inak mimo fora...
Re: DS Evil Forge
May 13, 2014 05:01AM
Jestli k tomu můžu několik vět... nevim, o čem se tady bavíte.

Chápu to, co tady brečí Dan. Nedostal fakturu od DS a platbu provedl na český účet s majitelem "Zvěřinová". Fakturu dostal od fyzické osoby z ČR. Ale co to znamená v praxi a má to pro Dana nějaké nevýhody?

DS není registrovaná v ČR a její hlavní účet je vedený v GB. V souvislosti s mezinárodním daňovým právem také jako offshore firma platí daň z příjmu v tuto chvíli paušální cestou... jinejma slovy, DS je v tuto chvíli úplně jedno, jestli fakturu někomu vydá nebo nevydá... nemá důvod to ani nedělat. Řešit to takhle skrze FO v ČR je pro ní jen zátěž a nevýhoda.

Pokud by ale Dan celou transakci udělal přímo na DS.

1. Platil by na účet v GB, což by ho stálo (v závislosti na jeho bance) pravděpodobně několik set Kč navíc jen za převod.
2. Záruku by měl dle podmínek země, kde offshore firma sídlí. Což je v tomto případě jen 1 rok.
3. Záruku by musel uplatňovat v zemi firmy... tedy v GB a dle jejích pravidel.
4. Jakýkoliv spor (třeba neuznanou reklamaci) by musel řešit v GB s místními institucemi.
5. Pokud DAN není plátcem DPH a zaúčtoval offshore platbu z GB, tak by se jím dle mezinárodních daňových dohod automaticky stal.

Naproti tomu, Dan zaplatil na účet v ČR (ušetřil), dostal fakturu (zaúčtoval), dostal jí od české FO (reklamaci a jakýkoliv spor může řešit v pohodlí ČR, má plnou českou záruku + jede dle vnitrostátního daňového práva). Můžeme spekulovat, jak dalece to je účetně na hraně a jak to má DS vyřešeno. Ale jako zákazník jsem ve výsledku rád, že mám možnost zaplatit na český účet a nemusím to řešit někde skrze mezinárodní převod nebo paypall apod.

Tak to jenom k fakturám. Navíc by mě zajímalo, jakým způsobem se řeší 9/10 transakcí zde na foru, když tady máte problémy i s podobnou věcí, kde platnou fakturu normálně dostanete. V zájmu většiny prodávajících bych to snad ani raději nerozebíral ;-).
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 13, 2014 05:05PM
Ja jsem fakturu nedostal.
Nevi ani uz jak se jmenuju a tudiz silne pochybuju ze me kdy DS priznalo.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 15, 2014 06:48PM
nevime jak se jmenujes protoze si od nas nikdy nic nekoupil ! 100x jsem te zadal aby jsi nam poskytl cislo zasilky, neucinil jsi tak...
A moc dobre vis ze tak ani ucinit nemuzes, protoze jsem ti proste nikdy nic neposlal.
Ja naprosto presne vim komu jsem co odeslal a proto presne vim ze ty jsi nikdy nebyl muj zakaznik.... a jako takovy fakturu mit ani nemuzes ....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 11:18AM
prislo to od Milka Lukase............
tim jak si me nazyval jinymi jmeny neco dokazuje o tvem "vedeni"
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 03:43PM
tobe od nej neprislo totalne nic..... vzdyt nas presvec , dej cislo zasilky ! nedas vid. protoze ti okamzite reknu komu to slo , i kdyz to oba vime ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 04:28PM
myslis ze eviduju nejaky cislo zasilky ?
jsi stim uz trapny .....
a byl bys tak hodny a vysvetlil mi "co oba vime" ?
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 04:36PM
už mně to sere . Oba tři víme,že nejsi náš zákazník. A takových blbů jako jsi ty je tu povícero co to na nás zkouší . Jen se divím,že admini to trpí,a snáší lži . A my,kteří dřeme jsme za tukany . Kikine kéž můj těhotný velbloud porodí v tvojí posteli .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 04:47PM
"Oba tři" ?????????????????????????????????? jsi se krapet upsal........ ale pobavilo....
Blbu povicero ?? zrejme jsou to lidi kteri s vami nekdy nesouhlasili......
Jak mam chapat posledni vetu ? ........ ..... ....... ... ..... ..........

pokud jsis vsiml byl tu klid nez se zase zaangazoval zvire.
a mozna te to i uklidni..... vypis z uctu mluvi jasne.

muzete se jit hadat na piskoviste......

Edited 2 time(s). Last edit at 05/16/2014 04:49PM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 16, 2014 09:55PM
ne mi nemame problem z nekym kdo nesouhlasi, ale mame problem z nekym kdo lze .... sam si rikal ze jsi obal nevyhodil , a ze ho skladujes .... cislo zasilky bys teda vedel....

jediny problem je ze jej rict nemuzes protoze vis stejne dobre jako my ze nebyla urcena tobe.... trapnej ses ty jak se furt ohanis fakturou, kterou jsme ti ani vydat nemohli... coz uz je ale vsem asi naprosto jasne .

S cim ty nesouhlasis je naprosto jedno ... pro nas nejsi nijak dulezity , i kdyz ty sam si to zrejme myslis .... a co je nejsmutnejsi je ze nejsi a asi nikdy nebudes prinosny ani pro 3d tisk, a to at uz v komunite reprapu, nebo mimo ni ;-)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 05:22AM
jiste si vzpopinas jak si delal srandu s kosem. ze ktereho jsem vytahl ten "plakat" velkyho cernobiliho rozliseni drone solution.
to bylo asi tak vsechno takze proc furt prekrucujes ?

skladuju pouze faktury kterou jste mi nedali...... nejake obaly a krabice konci v kotli na zatop......
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 09:16AM
jojo .... vzpominam, taky si vzpominam ze si fotil stitek odesilatele zajimave ze si nevyfotil i prijemce ;-) stacilo PSC ;-)
mi jsme nastesti identifikovali tu zasilku diky tomu, ze jsme na tenhle jedinej balik pouzili jinej stitek !!!! takze vime
naprosto presne komu sla .... a ty jen mlzis za ucelem poskozeni DS.
je vazne ubohy tvrdit ze nemas cislo zasilky .....
protoze jak jsi zde sam tvrdil archivujes naprosto vsechno. vcetne kazde zmeny na mem eshopu ;-) takze je jasny
ze nearchivovane cislo zasilky je jen vymluva ;-)

NAVIC kdybys byl nasim zakaznikem, cislo zasilky bys mel v mailu nebo na skypu...... coz dokazuje ze je to lez .....
ale jak rikal Milou nejsi sam .... takovych jako ty je v cechach plno... u tebe je zvlastni jen ta porucha osobnosti ;-)

BTW cislo zasilky neni tezke dohledat pres postu, staci zavolat a zdelit jim tve jmeno a datum doruceni....
ale oba vime ze to neudelas, protoze bys akorat prokazal ze tobe sme nic neposlali.
nic mene v necem jsi vazne unikat, jsi clovek ktery ma na reprap nejvic prizpevku na REPRAP foru bez jedinyho vytisku !
mel bys dostat cenu REPRAP ROPAK ;-)


jinak preju hezky den ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/17/2014 09:20AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 10:13AM
Proberte se Zverino !!!!!!!!!!! zase pouze lzi z tve strany !!
kde jsem prosim tebe fotil nejaky stitek ? kde ?
jakym zpusobem poskozuju DS ?? - nepsal nekdo ze diky mejm vylevum vam rostou zisky ? lez !!! lzi... lzi... a ty plodej zase zamy lzi....
netacilo ti to ? spousta lidi psalo jakej jsi ulhanec.....
nemas neco neveho nez tvoje smyslene bludy ?

archivuju vse dulezite - odpad mezi to nepatri !

jdi se oplachnout... nadechni se a zkus znovu !

zadny cislo zasilky nemam ani v mailu ani ve skypu...... takze zase neoblbuj !

a proc bych mel venovat svuj volny cas na nejake dohledavani cisla od posty ? i kdybych si dal tu praci tak bys to stejne neuznal !!!
asi tak jako ze Dan u DS taky nikdy nekupoval................

bylo mi vyhrozovano od DS soudem - kdy to bude ?

Edited 1 time(s). Last edit at 05/17/2014 10:20AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 17, 2014 11:45AM
tomu se jde jen smat grinning smiley tak sem prosim dej cislo zasilky ..... ja vim, nemas ho, kdybys byl muj zakaznik, tak bys ho ale mel ;-)

me uz je to jedno lzi si tu jak chces .... stejne vi kazdej co si zac a ze tiskarnu si nevidel ani z vlaku ;-)

proc bys tomu mel venovat jeden telefonat ? abys dokazal ze mas pravdu grinning smiley ale ty ji nemas tak je fakt ze je to skoda kreditu.
misto toho tu budes dal lhat a psat dokola stejny nesmysli ;-)
tohle je presne co ty delas, nemas naprosto zadny dukaz na sve strane tak do sporu tahas ostatni.....

Myslim ze to muzem ukoncit. vazne nemam cas se bavit z nekym takovym ;-)

mej se ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/17/2014 11:49AM by Zvire.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login