Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS Evil Forge

Posted by milou 
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 07:37AM
Bez ohledu na to, že je to v koši si myslím, že se tu překračují určité meze, které by se na veřejném fóru překračovat neměly... Moderátoři, je čas...
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 11:20AM
FBITuco: co by jsi navrhoval?
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 02:35PM
bylo nam jasne receno ze v kosi mame volny prostor.... navic ten kdo to vyvolava nejsem ja :-( kdybys bajne jednal preventivne nemusel bych se branit...
ale nemuzete odeme cekat ze do sebe necham kopat bez naznaku obrany... nejsem dalajlama.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 02:39PM
se snad rozplacu ...
od 8 - 15 kvetna tu byl klid !!!
mohl bys vyjasnit proc si musel reagovat ?

Edited 1 time(s). Last edit at 05/20/2014 02:40PM by Kikin.
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 02:42PM
Vyjasni to .


www.3d-konstrukce.cz
Re: DS Evil Forge
May 20, 2014 05:53PM
FBITuco, Bajn:

Nechte je bejt, ať se tu třeba povražděj winking smiley, aspoň nezasíraj zbytek fóra a pokud to někomu vadí, tak ať to nečte. Jsem tu po týdnu a jsem náramně rád, že ty jejich nesmysli jsou jen v koši.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 09:53AM
vyjasnuju: Reagovat je od slova reakce , coz je prirozeny podmineny reflex. Ano byl tu klid nez si obet zacal napadat !!!! Rozhodne necekej ze kdyz me budes napadat , nebudu se branit. Navic nechat se napadat od nekoho , kdo v zivote nevytiskl ani kalibracni kosticku, to fakt nedam grinning smiley
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 10:37AM
to ze napisu... ze si mi nedal fakturu neni napadani ale pravda a byla to reakce na mighty mika ktery je z tve family ...... "maharakundobundo"
kalibracni kosticku jsem opravdu netiskl ..to je asi tak jediny v cem mas pravdu..

v predchozich clancich si neco nakousl .. nemyslis ze by bylo vhodne to dopovedet ?
libi se mi jak se v tom topis...

Edited 1 time(s). Last edit at 05/21/2014 10:39AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 11:27AM
JA TI ZADNOU FAKTURU DAT NEMOHL TY PAKO KDYZ SI ODEME NIC NEKOUPIL !!!!!! MATERIAL MAS ( JESTLI JE MUJ ) od LS !!!!!!!!!!!!!!!
Vis to stejne dobre jako ja tak PRESTAN LHAT ! mas vyfocenej nas stitek ale ucelove si nevyfotil stitek adresata !!!!!!!! jasne smekl se ti fotak, JA VIM.
Jak jsem ti jiz rekl , jestli ten material je muj, naprosto presne vim z jake zasilky muze pochazet protoze z jine pochazet nemuze !!!!!!!!!!!
Na opakovany dotaz jsi nam ODMITNUL ZDELIT FAKTURACNI UDAJE , a komentoval to velmi vulgarne !

TAKZE JEDNOU PROVZDY, NEHRAJ SI NA MYHO ZAKAZNIKA , nikdy si jim nebyl, a NIKDY NEBUDES ! tobe bych uz neprodal ani ucpanou trysku ...
Jasne mas obal, mas stitek , ale nemas cislo zasilky ....... jee jaka nahoda ! KDYBYS BYL MUJ ZAKAZNIK, cislo zasilky mas v mailu nebo na skypu !

Uz me to fakt neba tak zverejnim vse chronologicky at mam od toho pokoj .

-V unoru mi vola uzivatel stryc, ze odeme koupil filament a ten nesviti ! poradim mu at nasvetsuje ostrym teplym svetlem, halogenkou ! Dale se me taze jestli chci vyrabet jiste dily , a ja jej slusne odmitam , ze mame svou vyrobu. V mistnosti jsou prokazatelne 2 . A ze fakturu doresime az se vrati z dovolene .

- do 24 hodin po te pise kikin na forum ze ma muj filament, je krehky a nesviti ani po nasviceni HALOGENKOU !

- ja mu rikam ze znej mam dily na celou tiskarnu ( prvni prototyp EF ) bez jedineho problemu, takze krehkost je jednoznacne rukama . Coz se kikina evidentne dotklo

- po mensi vymene nazoru udava, ze posle material zpet, az se vrati z dovolene !

BTW stryc se pro reseni faktury nikdy neozval , z dovoleny se vratil stejny den jako kikin ( podle aktivace skypu ) opet nahoda

MYSLIM ze spojitost mezi uzivatelem stryc ( LS ) a uzivatelem KIKIN je vic nez PATRNA ! Jestli je to jedna osoba, nebo spolu pracuji nelze proverit .
Ale pravdepodobne podam na KIKINA trestni oznameni a urady si jiz pana "stryc"e vyslechnou sami ! protoze o uzivateli stryc potrebna data mam.

KOKIN ma totiz smulu ze v dobe kdy si zacal stezovat jsme meli odeslane jen 3 zasilky tohoto materialu , a 2 s techto lidi jsou nasi velmi dobri zakaznici a chvali si tento filament !

navic je docela vtipne ze 95% stezujicich si je z HK a pardubic. takze se jedna scela evidentne o cilenou kampan ;-)
Vis kikinku kazdej neni na tvy inteligencni "urovni" a budes se divit ale lidi dokazi videt souvislosti !



Mike neni z me rodiny , ale kdyby byl byl bych hrdy ! je to clovek s 3mi vysokoskolskymi tituly a odbornik ve svem oboru kazdym coulem.
coz se otobe rict neda a pravdepodobne ani nikdy nepujde !

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 11:47AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 11:38AM
Radbych zde objasnil i pripad pana kafky ! nebot jsme nechali hotend analizovat profi firmou !
Naprosto vse co pan Kafka rekl je lez. Uvedl ze z hotendem tiskl , netiskl ..... Mame hned nekolik cest jak to overit , a naprosto vsechny vysli negativne .
Udava ze uvnitr byla spona, opet lez, SPona kterou zaslal nepochazi z naseho materialu , a dokonce ji neni schopny vytvorit ani jeden z nasich nastroju.
Jak zvlastni ze pan kafka je pobliz pardubic, a jeho otec ma firmy na severu, coz opet ukazuje k panu stryci......

Vse je evidentne rizeno z HK ... takze to ze to nekolika uzivatelum prislo jako cilena kampan konkurentu byl naprosto spravny pocit ;-)

tot vse ...

Chteli jsme panu kafkovi vyjit vstric , zpetnym odkoupenim hotendu, po nasich zjistenich tak ale neucinime.
Opravdu nehodlam vychazet vstric nekomu kdo se nas snazi podvest . Kdyz uz si obednal ale hotend za ucelem nas poskodit,
to radost s penez zpatky mu nedopreji . Na reklamaci mame 30 dni, po 30ti dnech mu poslem hotend spatky , kdyz uz nas nekdo podvadi,
at si to aspon zaplati ;-) Reklamace probiha a bude shledano ze s hotendem naprosto nic neni, takze bude oznacena za neopravnenou,
coz je scela v souladu z reklamacnim redem CR , i kdyz bych se ho drzet nemusel.
A to jsem jeste hodny, a pana kafku neodkazuji na reklamaci v GB . Kazdy muj zakaznik vi ze jim vychazim vstric jak to jde, a je jich tu vazne dost.
Ale lhat mi a ucelove me poskozovat ? to je trochu silna kava. A na hrubej pytel, hruba zaplata.

a jeste perlicka na konec , hotend nam byl dorucen nepostovni zasilkou, overovali sme primo s ustredim posty. zrejme nam jej proste nekdo hodil do schranky .....dokonce sam pan kafka se mi dusoval ze nema cislo zasilky ..... docela zvlastni ;-) scela jasne za ucelem utajeni odesilaci posty ;-) ze by kikin nemel cas odjet z mesta ? ale to je spekulace, uznavam ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 11:55AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 12:02PM
Nic mene ac se to nezda vse toto ma pro nas pozitiva ;-) odladuje nam to nase obchodni podminky, a vytvari nasi spolecnost vice imunni vuci podvodnikum ;-) Asi kazdy vite ze se ucite s chyb. Stejne tak i my ;-) A nakonec to ma i kladne dopady, ktere budou brzo viditelne ;-)

Negativni pro ceskou reprap komunitu je ze jsme v CR scela ukoncily prodej v1.65 i v 1.7DX . Prodej sme schopny resit se zakaznikem individualne
po osobnim pohovoru ;-) jak se v poslednim tydnu nekolikrat stalo ;-) zakaznik ktery opravdu stoji a nas hotend to chape , jak se ukazuje. Mi chapem ze
je to obstrukce , ale vzhledem k tomuto typu lidi schovavajici se za reprap v cr nemame jinou moznost ;-)

Nic mene i KIKINovi preji HAPPY PRINTING , i kdyz u nej by stacilo jakejkoliv printing grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 01:08PM
Připadá mi to hoši že nikdo nevidí,co jsme pro komunitu udělali, i když fungujeme komerčně . Přesto jsme nápomocni i lidem,kteří nevyužívají naše produkty . Banda lidí se rozhodla,že nás poškodí za účelem vlastního zisku. To je všechno . MY samozřejmě budeme bojovat dál . Nějaký indián ,který má vrukách nasrate nás položit nemůže . A držíte se zavedeného stereotypu ,který se nikam už posunout nemůže . A mezi Váma jsou připitomělý exkrementi,kteří nás vysávají . Proto jsme v podstatě až na individualní žádosti ukončili prodej v čr . Protože někteří češi jsou jednoduše makovky .

Edited 1 time(s). Last edit at 05/21/2014 01:38PM by milou.


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 03:16PM
to je uplny roman .....
kdo je sefem kralovo hradecke mafie ?

kde jsem prosim tebe fotil nejaky stitek adresata ? no kde ? nikde.... "smekl se mi preci fotak"

k cemu mi bude opozdena faktura ?
navic nepovazuji za vhodne (po tvych vylevech) ti zdelovat svou adresu ..... nerad bych mel v tom lepsim pripade vymlacena okna....

cislo zasilky nemam nikde ..... zbytecna tvoje poznamka...

tvuj argument s halogenkou je trapny ..... deti maj v pokojku neco podobneho a moc dobre vedi ze kdyz na to posviti baterkou tak jim to ve tme sviti...
vzhledem k tomu ze cast domu prochazi rozsahlou prestavbou jsem mel halogenku vylozene po ruce... a proc do toho svitit slabou baterkou
kdyz mam po ruce halogen ? aha....

me se celkove dotkl tvuj pristup.... vcetne urazky me rodiny ....

musim odjet tak se pak pripomen abych to dopsal... a priste to napis normalne ... kdo ma v tech srackach hledat co se tyka me a co ne..

a uz vidim ten clanek v novinach... uooz rozpleta reprapovou mafii na kralovehradecku....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 04:33PM
ty si to nepamatujes ty ichtyle ? prave ze si fotil stitek odesilatele , ale NE ADRESATA ! z cehoz je jasne ze BALIK NEBYL URCEN TOBE ! ale nekomu jinemu coz oba dobre vime . Ze stejneho duvodu "nemas" cislo zasilky, protoze by bylo okamzite jasne ze lzes ! ale balamut si dal !!!!

Jen by me zajimalo , kdo z cesky reprapsceny pouziva neco od tebe ?????? aha nikdo vid ???? nebute to tim ze jsi pro reprapscenu jeste nikdy nic neudelal ?

a nekdo takovej me ma kritizovat ? to fakt sorry grinning smiley

Muj argument s halogenkou neni vubec trapny... je to jasna souvyslost, nehlede na to ze si pred halogenkou pouzil slovo ANI , coz jasne dokazuje
ze je prima navaznost na mou predeslou radu ktera ale byla zdelena po skypu.... coz opet dokazuje ze jsi ji musel slyset ! ! plne chapu ze ti opet skube hlava kdyz vidis jak se provalujou tve lzi ;-) ale nejsi dobry naprosto v nicem, a lhani neni vyjimka, takze jsi stim mel pocitat ;-)

muzu uvest vic prikladu ;-) napriklad pan kafka pouziva naprosato stejny fraze jako ty .... i podle myho kamarada ktery dela psychologicke profily jde o prinejmensim uzce spolupracujici osoby ;-)

vis ja kdyz neco delam delam to poradne, vcetne analizy dat o tobe.... ale chapu ze ty jsi naprosty opak grinning smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 05/21/2014 04:46PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 04:38PM
urazky tve rodiny zacli az po 2 mesicich napadani me a DS !!!! navic tva rodina je krapet vyrtualni, protoze podle mych info, tva "zena chirurg" je pritelkyne co dodelala stredni zdravotnickou skolu, coz znamena ze v zivote operovala maximalne rizek na taliri ;-) nemas tuseni jak blizko ti jsem ;-)

me je jedno kdo bude co rozpletat , ale ja tu spojitost vidim jasne ;-) UOOZ me nijak nezajima, a dulezite je ze jsem plne schopen prokazat ucelovost jednani tveho i ostatnich ktere "pry neznas" ......

INformace se docela hrnou a smycka se stahuje ;-) neboj se nic delame na tom ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 04:43PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 05:12PM
Krásná ukázka provokace a paranoie.

S tím přínosem reprap komunitě tomu nerozumím, o jaký přínos běží?

S kecama o čechách, češích atd. jděte někam ... vy američani. Taky jsem žil pár let venku a jsem na čechy hrdej, nejsou to žádní blbci, co si nechaj nakukat reklamštinou blbiny.

BTW: můj strýc žije v HK smiling smiley)))

Edited 1 time(s). Last edit at 05/21/2014 05:14PM by majkl.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 05:52PM
jojo , ani nejsem prekvapenej ze sis prisel prilejt olej ;-) no nelze poprit ze nase poradenctvi hodne repraparum pomohlo a pouzivaji nase hotendy .
Je naprosto jedno ze nejsou pod OPEN licenci ale kdyz repraparum pomohou lepe tisknout, myslim ze je to jednoznacne prinos komunite.....
ale tys neprisel resit nas prinos ale rejpat ;-) takze to radsi necham byt ;-)

Ja rozhodne nejsem american... vcechach ale neziji a uz nikdy zit nehodlam ... cechy mam rad , mam rad ceskou zem , tradice, hystorii. co ale nesnasim je ceska zavystiva natura. Ja ziju mimo CR uz 10 let a musim rict ze s cechama rad pokecam at uz v dublinu, v atenach nebo kdekoliv je potkam.
Ale zit v cechach , na to uz tenhle zivot nervy fakt neseberu ;-)

o paranoiu by se jednalo v pripade , ze by vsechny indicie ukazovali na nespojitost a ja bych ji presto ( bezvysledne ) hledal.
Situace je scela opacna, cim vic informaci mam, tim vice se propojenost prokazuje.... takze to neni paranoia ale rika se tomu tusim DUVODNE PODEZRENI ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 06:25PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 06:24PM
Kdybys místo nadávání na čechy a jejich nátury popsal víc ten přínos komunitě, tak by sis získal víc kladných bodů.

To že radíš svým zákazníkům je super.

Místo toho leju prej olej. Prober se! Všichni po tobě nejdou.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 06:27PM
nemyslim ze po me jdou vsichni ;-) neboj winking smiley nic mene tys snad byl prvni , tak se nediv grinning smiley grinning smiley


NERADIM SVYM ZAKAZNIKUM ! radim komukoliv , a 80% ZNICH my zakaznici nejsou ;-) jsou to lide zde na foru ;-) je pravdou ze po te co jim poradim se
zakazniky nekdy stanou .... ale to spis hovori o tom ze jsem jim poradil dobre ;-)

chodim spat bezne kolem 4-6 rano, do te doby mi muze kazdy zavolat na skype ( prvotni kontakt zde nebo email ) a jeste jsem nikomu pomoc neodmitl winking smiley
nutno podotknout ze obcas mivam od pulnoci do dvou docela rusno ;-) reprapari jsou pomerne nocni ptaci grinning smiley

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 06:30PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 06:33PM
V tom případě dobré PR a obchodní duch, ale to není přínos komunitě. To je podpora prodeje. Neznačí to, žes jim poradil dobře, znamená to jen žes jim poradil ve svůj prospěch.

Nebo se tu na fóru dočtu nějaké z těch informací?

A že jsem byl první je škoda, mělo ti to vysvětlit hned na začátku víc lidí. Když bez skrupulí, blbě okopčenej E3D dáš na shop, bez jediné zmínky o původním autorovi ... to mě prostě klidnýho nenechá.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 06:39PM
presne sem vedel ze tohle napises ale TAKHLE TO NENI !

Napriklad tono mi zavolal predevcirem , puvodne jsem si myslel ze mu proste odesel ptfe hotend ,ale pak sem zjistil ze problem je jinde....
Vse jsem mu vysvetlil a zavadu sme spolu odstranily , presto ze jsem se tim defakto pripravil o obchod.... nema jedinej muj vyrobek...

a vis co se stalo ? nastudoval si vyhody celokovu a zavolal mi dnes ze by rad nas hotend !

takhle to delam ja , vim ze kdyz lidem pomuzu a oni vedi ze se na me mohou spolehnout prijdou sami ! nemusim jim nic nutit, a ani to nedelam !

to ze se je nedoctes zde , neznamena ze neexistujou , ja mam proste radsi primou komunikaci nez tydeni dopisovani...
zavolat mi muzes kdykoliv ;-)

Edited 3 time(s). Last edit at 05/21/2014 06:42PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 06:54PM
zaprve ZMINKU JSEM TAM DAL , myslim ze INSPIRED BY E3D je dostatecna ....

NAVIC OKOPCENEJ NENI ... a potvrdilo to i e3d a ty omylas nesmysl sad smiley coz zas mrzi me ....

Naopak puvodne jsme jednali z e3d o tom ze by jsme vyrabeli hotendy v jejich licenci.... coz sami oni nepovazovali za nijak spatne !
upozornovali jsme je na nedostatky v dokumentaci, a oni nam slibyli ji doplnit ! kazdopadne se tak nestalo ani po mesici a to nam jaksi nestacilo .
Zacli sme teda od znova s cistym listem papiru !

Proto zas me vytaci kdyz tvrdis ze jsem neco okopiroval a neni to pravda ! vytvorily jsme pres 30 prototypu ktery overovali funkcnost kazdy nasi soucastky, kazdeho rozmeru . Sam si zvladnes spocitat ze to chtelo investici cca 50 000 + nastroje ktere se uspusobovali spolu z vyvojem hotendu a spolkly mozna jeste vic . To opravdu nejsou male penize ! a kdo je dal ??? no samozrejme my ze sveho ....

Dnes jsme napriklad schopni udelat chladic s zebrem 0.25mm zeptej se nejakyho strojare jestli to zvladne ;-) uvidis sam... mi na to vyvyjeli postup a techniku pres 3 mesice ....

nikoh jsme neokopirovali, a kdyby e3d dodalo dokumentaci ted bych asi vyrabel hotendy e3d vcetne jejich loga ALE HLAVNE S JEJICH SVOLENIM !
! ale to ze se to nestalo je nakonec dobre.... kazdopadne DS hotend NENI KOPII E3D ! to je proste fakt , a pokud to nekdo tvrdi , lze at uz z nevedomosti , nebo proste proto ze se mu to hodi !

Edited 2 time(s). Last edit at 05/21/2014 06:56PM by Zvire.
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 07:11PM
Kdybys to takhle na férovku napsal na začátku, tak bych držel pysk. Ale ono to bylo trochu jinak.

Žebra na chladiči můžou možná vypadat efektně, můžeš se tím chlubit, jak je to super, ale problém s DS hotendem inspired by E3D je úplně v jiné části. (té kterou jste oproti E3D udělali jinak) BTW: ať měřím jak měřím, tak ty žebra maj 1mm, žádnejch 0.25

Tedy ano omlouvám se, beru zpět, DS HE není kopií E3D.


3draty.cz - celokovový hotend
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 07:40PM
ty mas verzi 1.65 tedy meris , nemas, nevim ze bys ji koupil i kdyz muzes mit od jednoho naseho byvalyho distributora z HK ;-) tenci zebra zustali jen u prototypu 1.75 a 1.8 , vsimni si ze ani 1.7dx je nema
a to proto ze se projevil odpor zhusteni zeber, a 30mm ventilator po te paradoxne jeho ucinost zmensil ;-)

nyni ale na EF pouzivame ventilator 40, ktery ma cca 10tinasobnej prutok tak to prijde mozna zas na pretres, protoze se snazime dostat teploty nahoru kuli termoplastum. ale nevim no , efektivni se ukazalo zvendout ucinost breaku ...
Do hustejch zeber sme tudis narvali penize ktery se asi nevratej ;-) ale to je hold vyvoj ;-) zas nam to pomuze v necem jinym ;-) tiskarny nejsou nase hlavni projekty jak lze vytusit z nazvu spolecnosti ;-)

kazdopadne ucinost breaku sme zvedli cca 3nasobne a jete chystame upravy do rychla .

1.7dx da s tryskou 0.4 180mm/s jde i vic ale je to nachylny kuli nerovnomernymu prohrati, takze delame trysku v3 ktera by to mela vyresit spolu z
heatblokem z dvou kovu ;-) ale vic uz nereknuuuuuuuuuuuu grinning smiley

Edited 4 time(s). Last edit at 05/21/2014 07:58PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 21, 2014 07:49PM
v priloze vyvojovej prototyp 1.73 , zebra 0.42mm tusim ;-) normalne funguje ale mam mensi zvyseni vykonu z 30mm vetrackem nez sme predpokladali ;-)
takze opet zustane jen u tohoto prototypu ;-)


mi sme vazne udelali jinak naprosto vsechny casti ! Ale chapu ze to neni na prvni pohled z venku jasne... kazdopadne rozdil je znat hodne napriklad v odporu, u 3mm verze ten rezdil je hodne vyraznej, ucitis i pri protlaceni rukou ;-)

Edited 1 time(s). Last edit at 05/21/2014 07:55PM by Zvire.
Attachments:
open | download - 100_2865.JPG (236.6 KB)
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 09:09AM
cece ... to je jak dalas... uz jen pockat na dalsi dil....
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 09:19AM
Kikine ty jsi viděl tiskárnu maximálně z rychlíku,tak se nesnaž přispívat k technickým problémům,kterým absolutně nerozumíš .


www.3d-konstrukce.cz
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 11:08AM
kikinkovi jen skube hlava stoho ze ostatni zacinaji videt ze jsme vazne neco dokazali a pro reprap neco vytvorily. Coz samozrejme nemel v planu ;-) nejak se mu to hrouti no ...
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 11:50AM
strasne se mi to hrouti ....
no a nevim no .. komu tady skuba hlava ... ta tvoje "analyza dat" potvrzuje .. komu skutecne jebe ....

mel si bejt soukromy ocko ... nebo na barandow... vydelal by sis daleko vic nez reprapem....
kolik tajnych agentu ma tva organizace ? neni mozny aby jsi byl tak "dobry"...
a ten rizek byl kureci nebo veprovej ?

Milou - zbytecny tvuj prispevek..... precti si to jeste jednou .....
Anonymous User
Re: DS Evil Forge
May 22, 2014 11:56AM
ja si reprapem nevydelavam , smutny je ze ty to nezvladnes ani tim reprapem grinning smiley chapu no, spatne se vydelava kdyz si bridil v kazdem smeru grinning smiley pak neni kam se vydat..... situaci ti nezavidim ... spis je mi te lito ;-) kdybych ti mohl nejak pomoci rekni ... budem otvirat novou vyrobu tak jestli chces budem potrebovat uklizecku ;-)

JE UZASNY KDYZ TY NEKOMU PISES : ZBYTECNY PRISPEVEK grinning smiley tvoje jsou zbytecny naprosto vsechny za dobu tve existence na tomto foru ! ;-)

Edited 2 time(s). Last edit at 05/22/2014 12:00PM by Zvire.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login