Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Hotend pre plast z czechreprap

Posted by SOGOR 
Hotend pre plast z czechreprap
February 14, 2014 11:20AM
Zdravim,
pred rokom a pol ked som zacinal som kupil nejaky plast z czechreprap.eu zistil ze ma problemy s mojim hotendom Arcol v4 tak som presiel na plast reprapsource. Teraz by som rad tych 6kg plastu aj vytlacil.
Vie mi niekto poradit aky hotend je schopny tlacit plast co ma na niektorych miestach viac ako 3.2 mm resp cim dany plast tlacite?.
Dakujem
Re: Hotend pre plast z czechreprap
February 14, 2014 11:23AM
rukou do trizeneho odpadu? smiling smiley
ale pokud ho chces preci jen pouzit, ma ten filament po cele delce aspon stejny prumer, ac pripadne vetsi jak pises?
Re: Hotend pre plast z czechreprap
February 14, 2014 11:26AM
On je po celej dlzke tak 3.05 a potom pride miesto 3.15-3.2 kde mi hotend povie ze NIE a zacne mi strippovat plast.
Re: Hotend pre plast z czechreprap
February 14, 2014 11:45AM
Snad jedině převrtat si na to kovovej hotend -mosaznou trysku a nerez heatbreak- který po zpracování 6kg vyhodíš. Ale nedoporučuju to. Průměr asi není jediný problém toho materiálu, nestojí to za to zlobení.
Re: Hotend pre plast z czechreprap
February 27, 2014 11:06AM
nevim, bral sem jednu spulku naturalu a sice tisknout sel, ale bud se nedal udrzet nebo po vytisku se dal rozlamat na vrstvy...
takze sem ho venoval dal a ten dotycnej ho pak udajne vyhodil po par pokusech smiling smiley

tolik me zkusenosti s czechreprap.eu natural (udajne bila) 3mm ABS


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
Re: Hotend pre plast z czechreprap
November 27, 2014 04:20AM
Nevim jak ostatní. Já bral z czechreprap.eu 12kg roli a tisku tím doteď bez problémů (natural). Ale je pravda, že mám vlastní extruder (nemá problém s průměrem 3,05 bo vnitřek je vrtaný 3,4) a jedu na 265°C (nedelaminuje se).
Výhoda byla hlavně přijatelnější cena. Ted koukám že stránky czechreprap.eu au ani neexistují.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login