Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni

Posted by mitech 
Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 04, 2015 05:36PM
Dobrý den,
mám tiskárnu PRUSA i3. Ze začátku tiskla dobře, jenže pak začal přeskakovat extruder a od té doby je tisk nepoužitelný. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď.
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 09, 2015 04:39AM
Já bych se taky přidal . Rebel 2 . Přeskakuje , někdy přestane úplně vyplňovat . Nereaguje na přidání-ubrání na driveru . Ani na změnu pružiny přítlaku . Materiál 3,00 Mladěč .


www.3d-konstrukce.cz
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 09, 2015 04:55AM
Ahoj,tohle me delalo taky a bylo to hotendem.Proste to tam po chvili zatuhlo,nekde v heat breaku.Zkus ho chladit,nebo vycistit.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/09/2015 05:05AM by paklic.
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 09, 2015 05:30AM
Quote
paklic
Ahoj,tohle me delalo taky a bylo to hotendem.Proste to tam po chvili zatuhlo,nekde v heat breaku.Zkus ho chladit,nebo vycistit.

Proběhla změna HE . A zatím to vypadá pěkně . Ani jednou nepřeskočil . Uvidím až vytisknu něco většího . zatím to jsou jen distance stolku
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 09, 2015 07:21AM
Tak první výtisk vypadá z venku hezky . Držák LM8UU . Ale mám problém s tím , že okraje jsou ok , Výplně jsou přeplněné , a okraje kolem malých otvorů jsou nedoplněné . Nejsem schopen to doladit .


www.3d-konstrukce.cz
Attachments:
open | download - DSCF0475.JPG (129.3 KB)
open | download - DSCF0477.JPG (147.9 KB)
open | download - DSCF0478.JPG (166.4 KB)
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 10, 2015 01:07PM
To lazeni me taky moc nejde, na to tady sou jiny borci...Myslim ze na vnejsich perimetrech nepoznas, ze to mas preplacany.Poznas to hlavne na vyplnich .
Re: Extruder přeskakuje a dochází ke špatné výplni
May 10, 2015 01:14PM
no ano . Mrkni do vlákna kalibrace . už to tam řešíme .
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login