Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

DS filament - svitivej

Posted by Anonymous User 
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:03AM
jeho to vzlozene netesi , proto to dela grinning smiley ty blaho to sou keci grinning smiley jojo nezapomen zduraznit jak te k tomu defakto nutim grinning smiley

ses podrazak, a jeste bez kouska vlastni vule ? uzasna kombinace grinning smiley
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:10AM
grinning smiley grinning smiley grinning smiley jeste nam napis neco pekneho. Za podrazactvi povazuji zverejnovani soukromych informaci, uryvky z neverejnych chatu vytrzene z kontextu, pomlouvani vyrobku bez podlozeni fakty atp.
Ale mas stale vtipne pripominky, takze klidne pokracuj a utop se v tech srackach sam.
Nenutis me k tomu ty, ale tvoje nesmyslny komenty a neustala obhajoba nepravd a pomlouvani.
Myslim, ze musi byt vsem jasne, proc se schovavas v Recku.

A vis co to vule vubec je, ze o ni pises?

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 05:11AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:11AM
FBITuco

a me to zase prijde docela srandovni smiling smiley)
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:50AM
v podstate jak pise dan, dokud to je v kosi, tak mi to z pohledu moderatora je fuk a nevadi mi to. At se kluci dal popichuji, ale at tim nespamuji normalni forum.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 05:53AM
dan : jojo za to tva fakta jsou vazne bravurni grinning smiley ds se lisi od e3d upychovakem, EF neni nic noveho , je to defakto rebel grinning smiley grinning smiley
microstep 32 nema naprosto zadnej efekt , a spoustu dalsich debilit co se snazis prosazovat grinning smiley opravdu cista fakta grinning smiley

mozna bys mohl vic casu travit na zlepseni tvych produktu, nez pomlouvat ty co to delaji :-)

Jsem v recku protoze ziju na svy lodi grinning smiley grinning smiley grinning smiley jestli ti to nedoslo , v cechach to dost dobre nejde grinning smiley nikde se neschovavam grinning smiley
jen nejsem domaci zaprdek jako ty grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 06:13AM by Zvire.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 06:43AM
jsi fakt vtipnej, staci vprvni vete odstranit vetsinu smajliku ve tvem textu a konecne si nam rekl z 90% pravdu grinning smiley
zadnej EF jsem v zivote na vlastni oci nevidel a nemel jsem moznost s tim tisknout, takze ho nekritizuji. pouze jsem reagoval na ty blaboly o rozliseni presnosti, ktrymi si tu nikoho nepresvedcil.

Fakta:
svuj volny cas vyuzivam dle sveho tobe je po tom uplny kulovy vodouchu grinning smiley
venoval a venuju se rebelum dle moznosti, a myslim se ze dost, protoze me to bavi. ale to ty nejsi schopen pochopit, protoze o rebelech nic nevis.
bydlim ve svem byte, protoze je muj a na tom je pro tebe opet neco nepochopitelneho ? Dela to snad nekdo jinak? Mimo teda homelesaku ze.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 06:44AM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 07:48AM
NO PRAVE, vzivote si ho nevidel ale vesele tu pises (vcera ) ze to neni nic novyho grinning smiley stejne jako si nikdy neskousle 32-09 ale budes tvrdit ze je to knicemu grinning smiley takhle se totiz chovas furt grinning smiley

Proste si fakt "rovnej" chlap no grinning smiley

JA TU REBELA MEL, takze o rebelech vim vic nez ty o EF grinning smiley ale zacal jsem az co ty si zacal rejt do EF . jinak bych ctil prof. slusnost a nevyjadoroval se knemu. Kazdopadne vim o rebelu vic nez kdy ty budes vedet o EF grinning smiley

uz se tesim na uzasnz a velmi vedeckz argumenty typu ME EF NEZAJIMA grinning smiley

je fakt ze rebel sel na reciklaci hned po dokonceni prvni EF smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 07:52AM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 07:56AM
JENZE BLABOL O PRESNOSTI SI VYTVORIL TY , POTAZMO JIRPIL . ja rekl ROZLYSENI a to je hodne velkej rozdil !

takze BLABOL SI VYTVORIL TY A ME PLESKUJES :-) rozlyseni tam je a ma vliv hlavne na plynulost chodu :-) ale ty stejne budes tvrdit dalsi chujoviny grinning smiley tak to je bezpredmetny grinning smiley
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 08:11AM
Zviíře má "TUNU" zákazníkú ??? To mi teda moc nepřipadá. Když střelím od pasu průměrnou váhu 90kg na zákazníka, tak mi to už po několikátém přepočtu vychází na 11,11111.... zákazníků. No to teda není moc. Jinak docela dobrá prdel tadyk tato větev.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 08:23AM
Jo, zvire je bavic, ted se bude vozit po rebelech grinning smiley at si to uzije. Mas pravdu EF nikdy neuvidim, protoze si komercni tiskarnu vzivote kupovat nebudu a uz vubec ne od tebe, jako nic jineho.
O rebelech vis stale kulovi a o driverech motoru evidentntne take, protoze nam tu neustale budes tvrdit, ze 32 mikrokrokama si zvysil rosliseni grinning smiley
Mas pravdu, na papire v tvem podani ano.
Strasne me fascinuje, jak ty vsechno vis, co jsem zkousel a nezkousel, co delam a nedelam atp. Jsi fakt dobrej grinning smiley tedy nejlepsi grinning smiley

jen nas tu bav dal, aspon nezaclanis v rozumne diskuzi na foru.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 08:51AM
Jinak muj zpusob obrany proti tvemu napadani, nepravdam a balamuceni verejnosti neni kopani ani rejpani, ale "JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z LESA OZÝVÁ" a je urceno pouze a jenom tobe.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 09:01AM
kos nebyl kvuli zvireti, ale kvuli potizistum obecne... smiling smiley ale panove jen tak dal... pokud se vede hitparada poctu prispevku, tak CR bude na 1miste...


vlastni navrh plus ve vystavbe CoreXY

Thingiverse : [www.thingiverse.com]
git: [github.com]
shop: [shop.daje.cz]
Teorie relativity:
vysvetleni 1: sahnes-li na rozpalenou panev, vteriny jsou jak hodiny. sahnes-li na rozpalenou zenu, hodiny jsou jak vteriny...
vysvetleni 2: strcis-li mi nos do zadnice, pak ja mam nos v zadku, ty mas nos v zadku, ale ja sem na tom relativne lip smiling smiley
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 09:02AM
super, aspon k necemu to bude treba dobry grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 10:11AM
Zvire ... uz ti zase keca nadobi ?
nejlepsi na tom vsem je ze clovek ti polozi 4, 5 otazek a ty odpovis pouze na jednu....... vic toho neumis ?
vsem je jasne ze na otazku na kterou neumis ci nechces odpovedet.... tak bud mlcis nebo urazis..... pokracuj !!

nejvetsi for byl kdyz jsem mu psal aby prijel na expo...... dopadlo to tak ze to 3dexpo tvrde pourazel a nestalo mu to za to - prej podradnej sraz v telocvicne !!
vysmech tobe davaci....

Edited 2 time(s). Last edit at 04/29/2014 10:25AM by Kikin.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 12:25PM
jojo dane grinning smiley mas dum a si velkej machr grinning smiley taky sem ho mel , prodal jsem ho a koupil lod , dava mi vic svobody :-) projel sem pulku sveta ale to ty taky na internetu, je mi to jasny grinning smiley
kaztopadne mam 10,5m plachetnici tovarni vyroby robert tucker :-) pomerne draha a velmi kvalitni lod :-)

na druhou stranu se kraaaaaaaaasne profiluje ceska reprapkomunita grinning smiley a to me docela bavi grinning smiley
jen houst :-) me je to defakto jedno pac nikldo zvas pro 3d tisk neudelal tolik co DS za poslednich pul roku :-)
neuvedomujete si totiz ze 3D tisk neni jen o REPRAP, je to mnohem rozsahlejsi obor :-) ale klidne kopejte :-) nenajdete jedinyho zakaznika ktery by byl semnou nespokojen. teda krome tech falkesnejch jako je kikin grinning smiley a ze jsme jiz pomerne davno presahli v databazi tisicovku . ale jak rikam delejte kazdej jak umite grinning smiley kazdej nasvete vi ze cesi sou narod velmi specificky ... ale vite co , me to dokonce nevadi , protoze cim vic do nas sijete tim vic se na nas obraci lidi s prosbama o pomoc .... takze defakto dobry

ale oki KLIDNE SE OBRATTE NA DANA , ten vam rekne hele promin , sertu na tebe a precti si manual grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 12:31PM
jsem to psal...... keca mu nadobi....
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 12:34PM
KIKIN : dan je sice sketa a kdyby sme se ted potkali asi by to nedopadlo dobre, a on si o me taky mysli svy a vporadku.
kazdej ma pravo na nazor. Ale at si o danovy myslim cokoliv postavil tiskarnu, a dokonce svoji. TYS NEDOKAZAL ANI ZLOMEK !
ty ses jen kokutek co ceka na stebla ve forme komentu a pak pricmrndava grinning smiley

At si kazdej rika o DS co chce , faktem je ze za poslednich pul roku jsme odvedli obrovsky kus prace, a na to nema
vliv jestli nekdo ma rad nebo nema nasi firemni politiku. Stejne tak je provdou ze za tebou JE JEN KUPA HNOJE a fotek z garaze.

muzes mi ukazat jen v cechach nekoho kdo by z reprap sceny pouzival neco MADE BY KIKIN ???? nemuzes vid grinning smiley
myslim ze at si dan placa co chce, zasahujem mu do byznzsu , tak sou krece pochopitelny. Dan ac je to u me podrazak, je alespon nekdo kdo ma pravo oponovat, i kdyz si myslim o nem svy ! ale TY????????? tys nezvlad zatim ani kalibracni kosticku .......
prosim jdi si blejt na forum neumetel.com grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 12:39PM
nejak hodne zapominas !! kamo me nerozhodis... ja se tady smeju tvym kecum a fakt me to bavi ! .....
kdyz si vzpomenu jak nekdo tvrdil ze jsou potreba 4 g-code na lebku tak zacinam uchcavat !!!

Edited 3 time(s). Last edit at 04/29/2014 12:45PM by Kikin.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 12:56PM
Spatne si to zvire pochopil, ty lide se neobraceji o pomoc na tebe, ale chteji pomoci tobe, protoze vetsiho chudaka, psychopata a domyslila jsem skutecne nevidel. Bohuzel vlastne ani neuvidim, protoze se schovavas po celem svete na kajaku, aby ti nekdo z veritelu s mozkem na spravnem miste nerozbyl hubu. Ted uz je mi uplne jasne, proc si vyhorel grinning smiley
Jen pomlouvej, jeste si tu neco o me vymysli, neco zazivneho, protoze to co o me a jinech pises fakt normalni clovek nemuze psat, kdyz ho nezna, nikdy ho nevidel a nic o nem nevi. Jsi uboha troska, odpad plovouci jako lejno po vodni hladine grinning smiley

PS: a zapomel jsem dodat, ze o tve subjektivni nazory na bydleni nikdo nestoji, to ze mas lod, s tim tu machrujes v kazdem 3. prispevku a co ma jako byt? me lode treba nezaji. Ale opet to ty nepochopis, protoze jsi prece egocentrik a kdyz nekdo nedela to co ty chces, tak je preci ubozak, ukecanek, bridil..... grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 01:06PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 02:18PM
kikin : no ja uchcavam s toho zes ji v zivote nevitisk ( lebku ) a tady si tgvrdil jak uz ji mas po porade z libusi mesic vytisklou grinning smiley

ja ji narozdil od tebe vytisk , a navic s toho materialu , na kterej si neumel udelat ani setup grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 02:20PM
DAN : jojo , proto mi pisou " Prosimte co mam delat kdyz se mi roztek ten smejd od dana ? "
ale oki , ja jsem rad i za tebe ze jsi se svou praci spokojen grinning smiley skoda ze jsi v tom osamocen grinning smiley
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 02:23PM
Jsi proste pako no grinning smiley Skutecne nechapu toho, kdo ode me koupi hotend, ma s nim problem a pta se tebe, co s nim ma delat, to je hodne ujety grinning smiley Ale budiz, blaznum se nema odporovat grinning smiley


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 02:55PM
z toho materialu na ktery neumim udelat setup ? TO JE TAK STRASNE ZAJIMAVI JAK UZ SI NEKDO ZPOMINA
uz jsi v tech srackach docela po usi...!!!!!!!!!

"tady si tgvrdil jak uz ji mas po porade z libusi mesic vytisklou" - muzes to nejak prelozit ? tvoja vypatlanstina je nesrozumitelna.....!!!!!!!

Edited 2 time(s). Last edit at 04/29/2014 02:56PM by Kikin.
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:03PM
chlapci vy to gradujete winking smiley

kikin: netusim jestli tiskarnu mas nebo ne, pokud ano, divim se ti, ze jsi jeste nejakou fotku neposlal, zvire by dost utrelo. Pokud nemas, tak se ti divim, proc se do toho vseho poustis. Uprimne tim, ze to budete dal rozdmychavat, tak uz nedocilite nic navic. Pokud jsi shrzeny, tak si to jdi vybit jinam. Je to tak, ze za zviretem nejaka prace pro reprap videt je, jaka at si lidi posoudi. Pokud ale tva jedina zkusenost je, ze se ti spatne tiskne s jednim materialem od jednoho vyrobce, tak te musim zklamat, takovych najdes spousty. Sam jsem toho dost vyzkousel a pohybuji se i osobne v komunite lidi, kteri toho taky dost zkusily, kazdy ti vyjmenuje x veci, ktere zkusily a nestaly za to.
dan: stejne se ti divim, ze se ti chce venovat cas teto diskuzi.
zvire: vazne ti to za to stoji? Nezapomen, ze nic neni dokonale, pokud ti nekdo bude chtit najit chybu na tvych vyrobcich, tak ji najde. Sam si myslim, ze minimalne na marketingovych informacich o vasi tiskarne neni vse 100% ok. Schvalne jsem si dal tu praci, zda na foru najdu nejake dalsi reakce na vase vyrobky. Bohuzel mimo ceskych prispevku a par inzeratu bez reakce jsem nic nenasel. Nejspis mas tedy jine prodejni kanaly. Kazdopadne ale co se tyka ceskych prispevku, tak z tech cca 600 jsou odhadem hadky tak cca 500, 150tykajici se vasich vyrobku a max 50 kde jsi rozumne prispival v jinych diskuzich.
Sam musis uznat, ze pri navrhovani novych veci veci jsou dulezite znalosti, zkusenosti ale i nazory jinych. Divim se ti, proc se nezamyslis nad informacemi, ktere ti lidi pisi k vasim vyrobkum a neberes to spise jako prinos k vyvoji. Misto toho srsis jed a nadavky. Chapu, ze se ti nechce diskutovat s kikinem a ted i s danem. Na druhou stranu, myslim si, ze z ceske komunity, aspon co jsem slysel od konkretnich lidi s tebou taky dost lidi nechce mit nic spolecneho.

Neminim se ani s jednim z vas hadat, ale minimalne dva z vas jsou dospeli lide, tak se tak chovejte.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 03:03PM by Bajn.
dan
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:23PM
Bajn, vazim si te, znam tem jsi normalni clovek, v zivivote bych se s tebo nehadal o necem o cem nic nevim a uz vubec ne bych se nenavazel do tveho soukromi. kritiku od tebe i jineho normalniho cloveka klidne prijmu a jsem schopen normalne reagovat a diskutovat.
Ale kdyz se do me, me rodiny a meho soukromi nekdo navazi a je to clovek, ktery neni schopen rozumne diskuze a prijmout jako koli sebemensi krititku a ma vzdy pravdu, tak se opravdu nedam i za tu cenu, ze me tu na foru zabanujete. Promin, ale to jen tak neprekousnu.
Az zvire uzna, ze prestrelil a zacne se bohybovat v ramci tohoto fora jako normalni clovek a ne jako mistr vseznalek a vseumel, jsem ochoten s nim diskutovat jako s kazdym jinym, za predpokladu, ze nebude samozrejme verejne oblbovat ctenare.
Osobne jsem proti nemu nic nemel do te doby, kdy zaclo byt na 1. pohled jasne ze keca.

Edited 1 time(s). Last edit at 04/29/2014 03:24PM by dan.


_______________
Rebel ? winking smiley
[rebelove.org]
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:29PM
ja netvrdim ze nase vzrobky jsou dokonale, ale tvrde na nich drem i za pomoci uzivatelu ! prilis tvrde na to aby se o ne nekdo pak
otiral . nekdo jako kikin absolutne, nebo nekdo stylem jako dan ! znevazuje nasi praci a to me proste chladnym nenechava sad smiley

ja se opravdu zamyslim nad pripominkama, a ty moc dobre vis ze nase vzajemne konzultace jsou vzdy v dobrem duchu ku prospechu veci ! jen nesnasim kdyz se nekdo otira o veci BEZ ucelu veci pomoct. coz dela kikin celou dobu a dan posledni 4 dny kdy dostal psotnik. Je fakt ze po tom co tady na foru zacal napadat nase vlakna kikin, sme konstruktivni debaty presunuly na skype. ale mame tam cca 15h dene diskuzni skupinu kde resime mraky veci .... tady to nejde, pac se nekdo zas pujde ukajet na tom jakej hrdina je ze si rejpnul do DS :-)

prodejni kanaly pro jich evropy pres REPRAP forum opravdu nefunguji, pouzivam recky hacker space ( p-space ) s kteryma spolupracujem a konzultujem vice veci ne jen v oblasti tiskaren :-)
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:32PM
Dan: prijimal jsem od tebe myslim pomerne dost kritiky docela dlouho a v klidu, v moment kdy si ale prekrocil hranici osobniho utoku to pominulo, pak uz se nejedna o kritiku ale o utok ! schvalne se podivej spatkz ve vlakne kdo zacal ! JA SE STEBOU VUBEC NEBAVIL ! tys vytahl do boje za kikina grinning smiley
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:41PM
DAN: btw ten kdo oblbuje nejsem ja !! zamerne si zamenil slovo rozlyseni za presnost abys NAOPAK CTENARE OBLBNUL ty !
a poskodil jmeno DS v tom ze jsme lhali ! mi nijak nelhali !! je proste fakt ze 4x rozlyseni na EF je ( 322 kroku na milimetr )
to jaky ma efekt je samozrejme mozne diskutovat, ale NE STYLEM : LZES PROTOZE TO MA PRINOS NULOVEJ a zamenovat
zamerne terminy ( rozlyseni/presnost ) .... to je proste krivarna !!!!!!

Kazdopadne vseznalek nejsem , ale sve produkty znam, venujem se jim intenzivne, a troufam si rict ze jiz profesionalne, proto mame pomerne dost dat k vyhodnoceni.... tod vse. Ale je uzasne ze ja mam uznat ze sem prestrelil ale ty ne .... Ja mluvil o rebelu
ktereho jsem vlastnil , ty bezostysne propiras EF kterou si nevidel ani z jedouciho vlaku !

nemluve o to jak si napadl nasi pulrocni praci na hotendu...... si proste zaslepenej sobec, a vsichni ostatni maji uznat prestrel ale tobe se to proste stat nemuze...... navic je smutne ze nevis jaky je rozdil mezi presnosti a rozlisenim.... :-( a ja proste mam 322kroku na miliment, takze to rozliseni tam proste je....

Edited 2 time(s). Last edit at 04/29/2014 03:58PM by Zvire.
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:49PM
KIKIN : mohl bys mi prosim zdelit jakejkoliv tvuj vyrobek ktery nekdo z reprap sceny pouziva ????? myslim tim tvuj
autorsky vyrobek. ne zubatici zavitnikem podle youtube...... nemohl vid... a sme u toho .....
Anonymous User
Re: DS filament - svitivej
April 29, 2014 03:54PM
pokud semnou nechce nekdo nic mit je to plne jeho pravo :-) je ale rozdil nechtit semnou nic mit a napadat me ..... ja tohle mile rad ukoncim kdyz bude vule i z jinych stran ....
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login