Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Prvni tisk

Posted by volt 
Re: Prvni tisk
April 10, 2013 08:00PM
Moc díky za odkazy.. tiskárna jede.. ale ted mi dela hodne stlek problem ze nejdou prelozit v tom slec3r treba takova pistalka od prusi :/ nemeli ste nekdo taky takovy problem?
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 01:39AM
Co přesně znamená "nejdou"? Vyhodí to nějakou chybu?


{ Eshop [ohin.cz] - uspokojíme váš 3D hlad }
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 06:59AM
Tohle mi dělali starší verze slic3ru, když jsem chtěl vygenerovat kód tak to celé spadlo, od verze 9.7 to bylo opravený thumbs up co používáš za verzi?

Jinak 9.9 jsem ještě nezkoušel smiling bouncing smiley
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 10:01AM
Tohle to napíše...

Heh verze 0.7.1 takze to je asi spatne...

Edited 1 time(s). Last edit at 04/11/2013 10:02AM by janickaaa1919.
Attachments:
open | download - chyba.PNG (4.3 KB)
open | download - chyba2.PNG (6 KB)
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 10:26AM
Nemyslím si, že přímo verze Slic3ru by byla problém, v tomhle případě je (alespoň podle těch hlášek, co ti to píše) problém v modelech. Už jsem se s tím setkávám dost často taky a to používám Slic3r verze 0.9.8. Nechápu, v čem to ty lidi vytvářejí, ale je to natolik častý jev, že bych to viděl na mizerný generátor STL kódu programu, ve kterém to ukládali. Někdo ošetřuje modely různými opravnými programy, já osobně použiju dokonalejší CAD než Sketch-Up nebo OpenSCAD (ze kterého nejsem mimochodem otevřít žádné STL v něm vygenerované).
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 10:29AM
No tak zrovna píšťalka od Průši.. a nejde to.. nechapu stáhla sem tu novou verzi a ani tam to nejde..:/
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 10:30AM
Jo tak tohle zrovna není problém ve verzi Slic3ru (každopádně ta tvoje je z prehistorie, tu bys měla rozhodně aktualizovat).

Takovéto modely si můžeš nechat opravit přes: [cloud.netfabb.com]
V 90% to opraví,


{ Eshop [ohin.cz] - uspokojíme váš 3D hlad }
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 11:33AM
Mě to ve starších verzích padalo i s STL přímo z Inventoru a Solidworksu, ale tohle je promblém modelů.
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 11:35AM
Podařilo se někomu vytisknout tu funkční píšťalku.. a nějaké funční stl? :/
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 11:37AM
Zkusilas ten odkaz na netfabb co jsem poslal? Ano, mám funkční píšťalku. Večer můžu přinést, jestli si nestihneš vytisknout vlastní ;-)


{ Eshop [ohin.cz] - uspokojíme váš 3D hlad }
Attachments:
open | download - whistle_v2.stl (201.4 KB)
Re: Prvni tisk
April 11, 2013 02:33PM
tak tu skusim .. nejake pistalky se mi podarilo vytisknout ale proste nepiskaji :/
Re: Prvni tisk
April 12, 2013 10:14AM
no pistalka vypada celkem k svetu.. ale proste nepiska sad smiley
Re: Prvni tisk
April 13, 2013 02:25PM
A kuličku, co je uvnitř jsme vydloubli? :-)
Re: Prvni tisk
April 13, 2013 02:33PM
Ta neni pro funkci dulezita, pistalka musi mit naprosto vzduchotesne steny, aby fungovala. Problem muze delat horni (pri tisku) stena...


{ Eshop [ohin.cz] - uspokojíme váš 3D hlad }
Re: Prvni tisk
April 16, 2013 08:56AM
jj kulicka se vydloubla.. trošku ta horní strana není dokonalá. jak to zlepšit? a výplň davate 0% ne?
Re: Prvni tisk
April 16, 2013 09:02AM
Tak to právě ne, to bude ten problém, možná můžeš zkusit dát i 100%, ale 25% bude stačit. Ten model je dutý sám o sobě, ty s tímto nastavením tiskneš duté stěny...


{ Eshop [ohin.cz] - uspokojíme váš 3D hlad }
Re: Prvni tisk
April 16, 2013 05:25PM
Čoveče bylo to tím... Jsem to špatně pochopila tu výplň.. bez vyloupnuté kuličky to dokonce krasně píská tongue sticking out smiley Moc moc moc moc díky smiling smiley

Ještě akorát tam mám takový nepěkný zoubek jak končí díra v píšťalce. Raději se zeptám čím se dá ještě todle vyladit smiling smiley
Re: Prvni tisk
August 14, 2015 12:19PM
Ahoj je nebyl v Praha-Suchdol kdo by poradil, řekl chyby?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login