RepRap/ua

From RepRap
Jump to: navigation, search

RepRap - це скорочення англійського словосполучення Replicating Rapid-prototyper, тобто «(само) відтворюваний механізм для швидкого прототипування». Це практично регенеративний 3D-принтер, приклад самовідтворюваних машин. Цей 3D-принтер створює вироби пошарово з пластику. Ця технологія вже існує, проте один з найдешевших комерційних зразків коштуватиме близько 30000 євро. І він спочатку навіть не признався для самокопіювання. Тому те, чим займається команда RepRap, полягає в розробці та надання на загальний огляд конструкцій набагато дешевших машин з оригінальною можливістю самокопіювання (при цьому матеріальні витрати складають близько 350 євро). Таким чином, RepRap доступний для невеликих спільнот в країнах, що розвиваються і окремо взятих людей у ​​розвинених країнах. Слідуючи принципам: "Руху за вільне програмне забезпечення", ми поширюємо машину RepRap на безоплатній основі для всіх відповідно до GNU General Public Licence. Тому, якщо у Вас вже є RepRap, ви можете створити ще одну машину, віддати її друзям або іншим людям.Проект RepRap став широко відомий після того, як був висвітлений у пресі в березні 2005 року, хоча ідея походить зі статті в інтернеті, написаної Едріаном Бауером 2 лютого 2004.RepRap версії II "Мендель" може бути створена будь-ким вже зараз...


Ласкаво просимо до RepRap.org

RepRap is humanity's first general-purpose self-replicating manufacturing machine.

Принтер RepRap приймає форму безкоштовного настільного 3D-принтеру з можливістю друку пластикових об'єктів. Since many parts of RepRap are made from plastic and RepRap prints those parts, RepRap self-replicates by making a kit of itself - a kit that anyone can assemble given time and materials. Це також означає, що - якщо у вас є принтер RepRap - ви можете роздрукувати багато корисних речей, щоб надрукувати інший принтер RepRap для друга...

RepRap is about making self-replicating machines, and making them freely available for the benefit of everyone. Ми використовуємо для цього 3D-друк, але якщо у вас є інші технології що можуть скопіювати себе i що можуть бути безкоштовно доступні для всіх, тоді це місце для вас теж.


Reprap.org is a community project, which means you are welcome to edit most pages on this site, or better yet, create new pages of your own. Our community portal and New Development pages have more information on how to get involved. Використовуйте посилання нижче і зліва, щоб вивчити вміст сайту. Ви знайдете деякі матеріали переведені на інші мови.

Принтер RepRap був першим з недорогих 3D принтерів, і проект RepRap почав революцію відкритого 3D-принтера. It has become the most widely-used 3D printer among the global members of the Maker Community.

RepRap state-of-the-art when this page was last updated (June 2016) is well represented by the RepRap Snappy, RepRap Dollo and the RepRap Generation 7 Electronics. By state-of-the-art we mean the best self-replicators. These may not be the most technically advanced 3D printers, but - arguably - any self-replicator is, by that very fact, more advanced than anything that is not.

3D-printing-user-chart.png
Source: Moilanen, J. & Vadén, T.: Manufacturing in motion: first survey on the 3D printing community, Statistical Studies of Peer Production.


Сім'ї з використанням одного принтера RepRap надрукували тільки 20 вітчизняної продукції в рік (близько 0,02% з доступних продуктів) можуть розраховувати на знижку від $300 до $2000:

"...неминучий висновок з цього дослідження полягає в тому, що в RepRap є економічно привабливо для інвестування вже середнього домогосподарства в США."

Джерело: B.T. Wittbrodt et al., Life-cycle economic analysis of distributed manufacturing with open-source 3-D printers, Mechatronics.


About | Development | Community | RepRap Machines | Resources | Policy


Builder.jpg


Якщо ви хочете побудувати принтер RepRap, натисніть тут, щоб дізнатися про деякі більш популярні проекти. Існує також застарілий розділ в кінці для наших старих машин, так що ви можете побачити, як розвивалися проекти.




Останні зміни в Wiki